PDA

View Full Version : К'во да ви кажа и аз ...



kilers
08-15-2012, 00:37
От къде да започна и аз.. ;d .На 15 съм.. Като цяло почти цялата лятна ваканция я прекарах вкъщи. Не мога да кажа , че нямам приятели , истински не , но познатите ми кво да ви кажа .. кефят се на Андреа , Азис , за мен е противно . Не че това нещо ми пречи , но просто компанията им не е много приятна .. от у-ще нямам кой знае какви добри приятели .. като цяло ми е по-хубаво да си седя у нас .. на спокойствие и сам .. ако излизам някъде , примерно на разходка ми е по-приятно да съм сам .. Не знам дали е от възрастта или съм асоциален , някви съвети .. :))

s0phie
08-15-2012, 02:55
Е товааааа някакк не е много хубаво, понеже е ЛЯТО... всеки излиза, купони, спомени... намери си приятна компания и излизай... изпускаш най-хубавите ти моменти... :)

EternalDream
08-15-2012, 07:12
За да не се побъркаш у вас, излизай сам на разходки или пък карай колело.
Рови се из Фейсбук, търси хора със сходни интереси като твоите, запознавай се с тях и виж стават ли за нещо. :)

KuTaPa
08-15-2012, 07:44
Аз карах така доста години.Все у нас, на компа, пред ТВ-то ии ся нямам никакви приятели..Свърших уч-ще почнах работа и все така съм си сама, като не броим гаджето ми...друго е да имаш с кого да излезеш след работа, да споделиш неща, които не можеш с никой друг освен с фр.Не се отделяй от хората!!!!Това ще ти е най - голямата грешка,за която ще плащаш цял живот, защото тези който си срещнал като голям няма да са ти истински приятели.

Като не харесваш андреа и азис намери компания или човек, които споделя твоите интереси.Без хора, на които имаш доверие около теб, след като завършиш училище няма да успееш да се впишеш никъде, тъй като виждам, че не си от най - контактните.А за да си намериш работа трябва да събудиш интереса...да умееш да общуваш или просто да имаш много добри познания в областта.Създай си приятели дори да не ти е приятно, говори и с хората, който не са ти приятни, тъй като един ден може да се окаже, че ще имаш нужда от тях за услуга.В България без връзки си ЗА НИКЪДЕ!!!

Мда най - вероятно това въобще не те грее сега, но ако не схванеш думите ми и не ги вземеш навътре горко ти.Ще ти е много трудно, МНОГО!

И ако все още не искаш да ходиш никъде и с никой, тогава започни да се занимаваш с нещо, което ти е интересно и ще ти е от полза за бъдеще.

Примери: Теглиш Sony Vegas (Това е програма за аудио и видео обработка)С нея можеш да режеш/добавяш звуци/музика към филми, клипчета има и още яки опции, с който ще се запознаеш.Просто трябва малко търпение и постоянство.В нета има уроци.
Има и други програми за видео обработка...не е казано точно нея, но е важна.Ако решиш да се занимаваш с това, за бъдеще, ще могат да те вземат в някоя телевизия за аудио/видео монтаж, а това е добре, защото ще седиш на столче ще правиш това , което ти харесва и ще получаваш мн пари. Може да правиш и реклами, който са доста добре платени.

Photoshop, Corel Draw..тези ще ти дадът възможност за работа във някое фото или копирен център (да, не звучи престижно, но пак седиш на едно място вееш си байрака ;D и получаваш към 600 лв)

Или да седнеш и да научиш някой комп език , на програмистите дават мн пари...2000-3000 лв

МНОГО Е ВАЖНО ДА СИ ОПОЛЗОТВОРИШ ВРЕМЕТО, да не е като да си седиш в къщи и да блееш, да играеш игри или нещо др.

Съмнявам се , че искаш да работиш цял живот някаква мизерна работа за малко пари и вечер като се прибереш в къщи да се чудиш защо си жив.Освен разбира се, ако родителите ти не са богати и да те издържат докато навършиш 40...

Amore-Mio*
08-15-2012, 08:06
Оползотвори си времето, като не ти се излиза с въпросните индивиди. Някакъв курс или просто някакво хоби, с което да си прекарваш това време у вас.

Colouring
08-15-2012, 08:16
И аз обичам да стоя сама вкъщи или просто да правя компания на себе си. :Д Не мисля, че това ме прави асоциална.
Но пък на теб обкръжението ти е друго..

rarbitch
08-15-2012, 09:01
Излизай..не си губи времето :)

ve6ti4kata1994
08-15-2012, 11:34
Като бях на 15 и аз обичах да си седя вкъщи, сега съм почти по цял ден навън с приятели. Като съм у дома и ми е скучно, не мога да изкарам и ден без да се видя с някой или поне да говорим по телефона. Предполагам, че това е някакъв период, който отминава :)

kilers
08-15-2012, 11:46
Ами ясно , благодаря на всички :)

Cloud9
08-16-2012, 16:00
От компанията е това.Като намериш правилните хора няма да ти се прибира

wiiwa
08-16-2012, 16:38
Намери си друга компания. С времето ще започнеш да излизаш. Намери си някакво хоби. Спортувай. Направи някой друг мускул 8-) . Виждам че на момчетата това им помага да се приобщят бързо.

scrooper
08-16-2012, 17:22
От компанията е това.Като намериш правилните хора няма да ти се прибира
Така е, но за да ги намериш, трябва и да ги потърсиш. А дотогава е хубаво да изградиш някакви навици в общуването с други хлапета, което става само и единствено с опит. Ако сега "излезеш от комфортната си зона", ще си благодариш в бъдеще (и то в близко бъдеще).

petetyyy
08-16-2012, 17:41
Защо да си антисоциален? Аз обичам да излизам и с приятели, но просто има моменти, в които обичам да съм сама, както се казва, да се наслаждавам на собствената си компания. А относно познатите ти- щом не ти допадат интересите им, просто смени средата, когато се запознаеш с хора, които са с подобни на твоите интереси ще се почувстваш добре и ще имаш повече желание да излизаш с компания :)

SHPAIdURmeN
08-16-2012, 19:38
В един град винаги ще има метали в един град винаги ще има и чалгари. Имам предвид винаги ще има различни групи човек, като иска намира СМЕНИ групата и това е

JuStElly
08-16-2012, 23:24
Пропиляваш си времето,само това мога да ти кажа. Намери си приятели,които ХАРЕСВАШ. Всъщност не е толкова важно каква музика слушаш,за да дружиш със някого не е нужно да слушате еднаква музика или да имате еднакви интереси. Просто намери хора,които харесваш и с които ти е приятно. Не си пропилявай най - хубавите години...

Anichkaxxwee
08-17-2012, 00:20
Намери си приятна компания
Добре, че излизаш, до сега сигурно да се беше побъркал
Побързай, лятото свършва и после пак няма да можеш да излизаш от многото уроци ;д

kilers
08-17-2012, 00:34
Благодаря на всички за съветите ви :)

nymphadora
08-17-2012, 08:43
Аз не мога и един ден да си изкарам само в нас-побърквам се от скука.
Доколкото разбрах си момче?При вас не е ли по-лесно да си намерите някой за компания?Всмисъл покрай игрите,дето цъкате,или някой съученик-не може да нямаш пък никакви познати,просто се опитай да се сприятелиш с някой,с който имаш общи интереси.

4o4ina
08-19-2012, 14:48
Много ми е интересно като кажете,"намери си приятели" и сега какво,тръгва по улицата с лупата и започва да търси? :?

stefko1996
08-20-2012, 10:26
Не ти трябва компания трябва ти само 1 приятел ,но истински

stefko1996
08-20-2012, 10:28
аа ии ..излез някъде където събират много хора на твоята възраст все ще намериш с кого да си правиш лафф

Anichkaxxwee
08-21-2012, 00:09
Много ми е интересно като кажете,"намери си приятели" и сега какво,тръгва по улицата с лупата и започва да търси? :?

Амии не е трудно
На някоя площадка, примерно
Като се събират група момчета - с колела
Да се присъедини, да се запознаят
а-у
Да излиза да кара колело и прочие
На момчетата им е по-лесно да си намират приятели, компания