PDA

View Full Version : Проблем с МЦ, дицинон



ALetterFromTheSky
08-15-2012, 08:08
Хей :)) Искам да се обърна към вас, защото вече тотално полудявам. Значи, миналата година ходих на гинеколог за противозачатъчни и накрая ми изписа Джаз. От септември досега не съм имала никакви проблеми и на предпоследната лента се олях-пропусках да го взимам по 2, 3 дена и после ги вземах наведнъж-да, тотална грешка... дойде ми , почнах нова лента, лошото е , че ми дойде преди около 2 седмици и продължава, вчера ми изписаха Дицинон, но още не виждам някакво подобрение, а срокът от лекарката ми е 3 дена и ако продължи, ще ходя на гинеколог, обаче в петък няма как да отида за направление евентуално и вечее ми писна и нямам идея какво ми-дали нещо съм си объркала хормоните... спрях иначе Джаз, а и това кръвоспиращо уж винаги има ефект, а при мен засега не виждам... :( На лекар ще отида то е ясно, но ако може някойс нещо подобно да ми обясни долу-горе какво се случва или причини...досега никога не ми се е случвало и подозирам , че е от Джаз , но пък ме обзема паника да не е някоя спукана киста и издивявам . На 20 съм, МЦ винаги ми е бил редовен по 3,4 дена , от 13 годишна го имам и такъв кошмар не съм преживявала...течението иначе не е силно-изчезва за няколко часа, появява се, нямам болки .
Съжалявам, че ви занимавам, но просто не мога да си намеря място :(

kalpazanka
08-15-2012, 14:40
МЦ ти е 3-4 дни или менстуацията?

По каква причина пиеш Джаз?

ALetterFromTheSky
08-15-2012, 20:30
Моя грешка- кръвотечението е 3, 4 дена. Противозачатъчните ги почнах като метод за предпазване-най-вредният,знам, но вече май малко късно се сещам...

kalpazanka
08-16-2012, 05:27
Все пак важното е, че си се сетила :) Моето /пристрастно все пак/ мнение е да ги спреш и да попрочетеш малко за другите фармацевтични благинки за предпазване от забременяване ;)

Между другото- на 21 трябва да започнеш прегледи при мамолог :)

ALetterFromTheSky
08-16-2012, 08:10
Ясничко, мерси за отделеното време :)) Вече ги спрях, личната ми също беше много против и виждам защо, яд ме е на себе си и сега ще си чупя главата :)
Още веднъж-мерси :)

kalpazanka
08-16-2012, 08:17
За нищо. :)
Да локвам ли?

ALetterFromTheSky
08-16-2012, 08:19
Ами добре, засега... ако има нещо може да ти пиша

kalpazanka
08-16-2012, 08:20
Заключвам я. Винаги можеш да ме намериш на лични. :)