PDA

View Full Version : ПОМОЩ !!



loveangels
08-15-2012, 10:08
Хора .. нуждая се от мнение , какво да направя . Аз съм на 15 ( след 2 месеца правя 16 ) имам гадже от година и 8 месеца , досега не сме правили секс , но и двамата сме девствени , той след 3 месеца прави 17 . Обаче започна много да настоява напоследък , нормално е предполагам , и аз му казах, че при първата възможност , ще го направим . И тук се появява проблема - мама . Говорихме и дори я излъгах , че ще чакам до 16 , тя не беше много съгласна , но имаше ли избор . Обаче от няколко дни само ми говори за познати , които са го направили на 15-16 и имат проблеми сега . Не знам какво да направя , не искам да губя гаджето ми , нито да разочаровам мама .. моля ви дайте ми съвет :( и другото , което ме тревожи ( благодарение на нея ) може ли да получа някакво разкъсване , ако го направя сега ? Благодаря ви предварително !

Sh@d0w
08-15-2012, 10:14
Не трябва да правиш секс, защото някой ти дава зор. Когато се почувстваш готова и сигурна, че го искаш тогава.

3oPuTy
08-15-2012, 10:24
Майка ти просто се опитва да те наплаши за да не го направиш.
Направете го,когато се чувствате готови и го искате,а не "при първа възможност".И нали знаеш - гумата е задължителна!

lamer4e7o
08-15-2012, 10:25
Ако приятелят ти иска само секс от теб, бий му шута.

3oPuTy
08-15-2012, 10:35
Ако приятелят ти иска само секс от теб, бий му шута.

Ако искаше само секс от нея дали щяха да са заедно над година и половина?! о.О

lamer4e7o
08-15-2012, 10:36
Има ги и такива. Срещал съм и такива случаи. ;]

3oPuTy
08-15-2012, 10:39
Ако беше с нея само заради секса нямаше да стои толкова време на сухо,нито щеше да е все още девствен ;)
Не вкарвай авторката в излишни размисли и страсти :)

lamer4e7o
08-15-2012, 10:40
Окей, шефке. Оставям думата на разбирачите (като теб).

loveangels
08-15-2012, 10:42
Има ги и такива. Срещал съм и такива случаи. ;]

Не , че не иска само секс ми е пределно ясно , той прави всичко за мен .. просто няма човек , който да познава това момче и да каже нещо лошо за него, даже колкото и трудно да ми е да го призная , той се бори за тази връзка много повече от мен , от както сме заедно , с момиче не е излизал,нито дори писал .. Ако беше само за секса даже по - добре за мен , нямаше въобще да го мисля .

xXxPETYAxXx
08-15-2012, 12:52
Пффффф искал само секс, а са заедно от година и 8 месеца :D големи сте филмари тука, и на бялото ще кажете, че може би всъщност е черно, а?
Ако ти не си готова, колкото и да настоява, не трябва да го правиш. Също така, ако се чувстваш готова и уверена, че го искаш, майка ти няма как да те откаже.
Според мен щом още се съобразяваш с мнението на майка си не си готова!

loveangels
08-15-2012, 13:01
Пффффф искал само секс, а са заедно от година и 8 месеца :D големи сте филмари тука, и на бялото ще кажете, че може би всъщност е черно, а?
Ако ти не си готова, колкото и да настоява, не трябва да го правиш. Също така, ако се чувстваш готова и уверена, че го искаш, майка ти няма как да те откаже.
Според мен щом още се съобразяваш с мнението на майка си не си готова!

До вчера се чувствах готова , но след като днес почна да ми говори за разкъсвания и глупости ме обърка .. това ми е главния проблем .. може ли да стане и как мога да го избегна ?

Amore-Mio*
08-15-2012, 13:12
Какво разкъсване? Единствено ще ти се разкъса девствената ципа, което си е напълно нормално. Принципно поради тая причина не одобрявам да се споделя с майки по тая тема, че тръгват вече всякакви глупости да измислят, за да те изплашат максимално. Нищо няма да ти стане. Ако се чувстваш готова - направи го. Рядкост са момчетата, които стоят на сухо в продължение на година и 8 месеца.

PS: Нищо няма да ти стане. Майка ти се опитва да те откаже. Нищо друго.

Wax
08-15-2012, 13:23
Просто недей казвай на майка ти - It's that easy

xXxPETYAxXx
08-15-2012, 13:25
Е то химена ще се разкъса, може да те заболи малко, да прокървиш мъничко... това си е нормално, не разбирам кое те притеснява и защо се плашиш от нещо, което би следвало да знаеш, щом си решила да правиш секс.
Прочети каквото намериш за първия път и умната! Да не пускаш после поредната тема "Бременна ли съм?" :)

lamer4e7o
08-15-2012, 13:29
Филмар съм, филмар съм. Нали ви казах — давам думата на разбирачите.

xXxPETYAxXx, жалка си, като се подиграваш на другите, които се опитват да помогнат. И да съм сгрешил, не е нужно да използваш подобни определения.

xXxPETYAxXx
08-15-2012, 13:36
Пфффф и как по-точно те обиждам, с това, че си казвам:"големи сте филмари тука"? Това, че ти го приемаш толкова лично говори колко си комплексиран. Никъде не съм казала, нищо, което бих нарекла обидно, камо ли за за теб конкретно!

Psyko Nuts
08-15-2012, 13:38
Недей да бързаш, изчакай докато не смяташ, че си готова, а щом говориш с майка си за съвети по темата, според мен не си.

lamer4e7o
08-15-2012, 13:38
Хъх, то се вижда кой е комплексирания. ;]

xXxPETYAxXx
08-15-2012, 13:40
Мда! ОЧЕВИДНО Е!

lamer4e7o
08-15-2012, 13:41
Аз поне не се подигравам на потребителите, като ги наричам филмари. Ти си избиваш комплексите тук, не аз. :)

ComeGetMe
08-15-2012, 13:41
и аз съм на мнение, че майка ти се опитва да те наплаши, за да не го правиш толкова рано - но това е нормално, майка ти е. въпреки това мисля че година и 8 месеца са напълно достатъчно време, за което той се е доказал, че държи на теб и майка ти няма логика да се притеснява, че той ще те използва и т.н. мисля, че ако и двамата го желаете ще бъде страхотно преживяване, което не трябва да отлагаш , заради някой друг, било то майка или баща или заради закостенели стериотипи.

xXxPETYAxXx
08-15-2012, 13:47
lamer4e7o, щом приемаш толкова навътре мнението на някой за теб в някой форум, мисля, че няма какво повече да говорим. "Филмар" не мисля, че е обидно или подигравателно, ама както искаш. Айде аз спирам да спамя в темата на момичето, ти ако искаш си продължавай да нападаш, все ми е тая. Показваш само, че си комплексиран нищо повече!

lamer4e7o
08-15-2012, 13:50
Ама и ти го показваш, разбираш ли? Комплексиран съм бил… айде бягай с 300.

awe_mahaise
08-15-2012, 16:59
К'во разкъсване, к'ви 5 лева. :) Има нещо,като девствена ципа,която и на 30 да правиш секс,пак ще се разкъса(зависи от ципата,при някои момичета,тя се разкъсва от спорт,силна струя от душа и тн. :) ). За мен 1 години и 8 месеца, са достатъчно един човек да се докаже.:) Майки те са такива, притесняват се...Според мен те трябва да ни образуват,ама карай нищо...не че моята го прави де,единственото нещо (което,всъщност,баща ми ми каза)..."Винаги с презерватив." и дотам с моето сексуално обучение :D
Не позволявай,някой да те пришпорва,ако не си готова...или пък да се връзваш на глупостите на майка ти. Единствените проблеми, които могат да имат са:
1.Секс,без презерватив=забременяване=>аборт-жената не може да има дете(не винаги, но има и такива случай :) )
2.Някаква болест
Според мен, секса не трябва да е "След 16,иначе е забранено",а когато откриеш момчето и се чувстваш готова...като не говоря за тия 11-12 годишните.
Айде късмет от мен и с ГУМА.