PDA

View Full Version : Връзка с ром



lubov.7
08-15-2012, 10:44
Темата да се заключи

sweetycherry33
08-15-2012, 10:55
Щом те пренебрегват и ти се подиграват само, защото ходиш с него, значи не са ти истински приятели.Ако ти бяха истински приятели, нямаше да ги интересува дали ходиш с българин, турчин, китаец, ескимос, ако ще и индианец.Остави ги, щом за тях това е най - важното те губят.Най ги "обичам" тия дето ти се бъркат в живота.

lubov.7
08-15-2012, 10:57
Щом те пренебрегват и ти се подиграват само, защото ходиш с него, значи не са ти истински приятели.Ако ти бяха истински приятели, нямаше да ги интересува дали ходиш с българин, турчин, китаец, ескимос, ако ще и индианец.Остави ги, щом за тях това е най - важното те губят.Най ги "обичам" тия дето ти се бъркат в живота.

Те са ми просто познати, приятелите ми, които се оказаха истински останаха с мен и даже ми се радват на любовта. Другите се заговорничат, тези които ме предадоха.

dimitar_ak
08-15-2012, 11:02
А защо ти пука за хора, на които не им пука за теб? Като са ти само познати режеш и хвърляш.

druzilla
08-15-2012, 11:07
Щом са ти просто познати не би трябвало да ти пука за мнението им.Аз имах една много добра приятелка,която очевидно си беше ромка,но беше чиста,добре облечена,говореше си съвсем чист български език,така че произхода не би трябвало да е напълно определящ за човека,още повече,че твоят приятел е израснал в нормално семейство и не е възпитан от роми..Хората могат да бъдат много жестоки понякога,но не трябва да им се даваш,просто бъди с човека,който обичаш и да не ти пука за нищо друго.

lubov.7
08-15-2012, 11:08
Постави се на мое място по цял ден в училище или както стана от 50 приятели останали 5-10. Много е лесно отстрани нали?

sweetycherry33
08-15-2012, 11:08
Те са ми просто познати, приятелите ми, които се оказаха истински останаха с мен и даже ми се радват на любовта. Другите се заговорничат, тези които ме предадоха.

А не можеш ли по някакъв начин да се опиташ да ги игнорираш ? Да ограничиш всякакъв контакт с тях ???

lubov.7
08-15-2012, 11:09
Щом са ти просто познати не би трябвало да ти пука за мнението им.Аз имах една много добра приятелка,която очевидно си беше ромка,но беше чиста,добре облечена,говореше си съвсем чист български език,така че произхода не би трябвало да е напълно определящ за човека,още повече,че твоят приятел е израснал в нормално семейство и не е възпитан от роми..Хората могат да бъдат много жестоки понякога,но не трябва да им се даваш,просто бъди с човека,който обичаш и да не ти пука за нищо друго.

Благодаря ще опитам.

ChuShki
08-15-2012, 11:11
Щом истинските ти приятели нямат проблем с това и те подкрепят какъв ти е проблема? Какво повече искаш? Не може всички да те харесват. До себе си имаш мъж и приятели и то добри ... не виждам какво не ти харесва и защо се вкарваш в такива драми. А и казваш, че и приятеля ти си има добри приятели ... Не разбирам какъв ти е проблема. Ако е това че хората са расисти ... еми факт ... не можеш нищо да направиш ... за какво да се циври тогава. Няма какво да се карате иди и успокой момчето.

sweetycherry33
08-15-2012, 11:12
Щом са ти просто познати не би трябвало да ти пука за мнението им.Аз имах една много добра приятелка,която очевидно си беше ромка,но беше чиста,добре облечена,говореше си съвсем чист български език,така че произхода не би трябвало да е напълно определящ за човека,още повече,че твоят приятел е израснал в нормално семейство и не е възпитан от роми..Хората могат да бъдат много жестоки понякога,но не трябва да им се даваш,просто бъди с човека,който обичаш и да не ти пука за нищо друго.

+ 1

ChuShki
08-15-2012, 11:13
'Постави се на мое място по цял ден в училище или както стана от 50 приятели останали 5-10. Много е лесно отстрани нали?' Че те и моите не са много повече ...

balu4ka
08-15-2012, 12:50
Какви ти 50 -приятеля бе ,момиче?Ти знаеш ли предназначението на тази дума,или всеки познат наричаш така?
Не трябва да те интересува ,какво мисли всеки срещнат за това какво си ,кого обичаш,на кого държиш и т.н.Тези неща са лично твоя работа,ако се обичате ще сте заедно въпреки всичко и всички.Когато човек обича,забравя недостатъците.Който те обича и е истински твой приятел ще остане до теб и ще те подкрепи.Недей се обременява със злобата на хората.Щом момчето е добро и вашите го харесват,а най-важното ти го обичаш ,затвори очите и давай само напред!

Amore-Mio*
08-15-2012, 13:08
Да не ти пука за мнението им. Имаш си прекрасна връзка, изпълнена с щастие и любов. Родителите ти го харесват, а това е едно от най - важните неща. Постъпваш грешно, като позволяваш хорското мнение да разваля връзката ви.

3oPuTy
08-15-2012, 13:17
Малки сте - нормално е.
В такава възраст сте,че повечето (най-вече момчетата) гледат да се заяждат за к'во ли не - грозна си,дебела си,къдрава си,с очила си,говориш с тоя значи ходите,гледаш оня - значи го харесваш ... След година-две ще им дойде акъла.
А на теб не би трябвало да ти пука,какъв е!Разбирам вашите да не го одобряват и за това да се притесняваш,но във вашия случай не е така.Гледайте си живота и собствения кеф,а онези дет' много знаят нека си говорят.Те хората се месят в чуждите животи,когато техните са прекалено еднообразни и скучни :)

Cloud9
08-15-2012, 13:42
Така се случва с приятелите-предават те. Остани си с момчето.Нали ти или вашите нямате проблем с това. Другите не са от значение. С времето ще се научиш кои са истинските хора, на кои да разчиташ и как да се справяш с останалите. Сега е тежко,знам, но имаш на кого да се довериш и да разчиташ за подкрепа. Не го натоварвай и него с излишните драми на лигавите ти "приятели". Живейте си живота и хич да не ви пука. Това,че е ром не е нелегално (все още). Тези, което коментират, показват само,че не може да се определи добър-лош спрямо националността.Има роми,преуспели с тежък труд.Има и българи, които знаят само да интриганстват.

lulinec
08-15-2012, 14:05
Накарай го да ти се усмихне.Ако са му розови венците,зна4и е ром.
Или пък другия вариант да разбереш-ако има още 7 осиновени братя и вси4ките се казват Асен.

Надявам се да съм ти помогнал... :D::D

Cloud9
08-15-2012, 14:36
Накарай го да ти се усмихне.Ако са му розови венците,зна4и е ром.
Или пък другия вариант да разбереш-ако има още 7 осиновени братя и вси4ките се казват Асен.

Надявам се да съм ти помогнал... :D::D

Пък може и в някоя пещ на концлагер да го прати и ако стане на сапун -значи е ром.

Да живее оригиналността

scandalousLady
08-15-2012, 14:42
А на теб не би трябвало да ти пука,какъв е!Разбирам вашите да не го одобряват и за това да се притесняваш,но във вашия случай не е така.Гледайте си живота и собствения кеф,а онези дет' много знаят нека си говорят.Те хората се месят в чуждите животи,когато техните са прекалено еднообразни и скучни :)

Съгласна съм. И още много любов ви пожелавам!

petetyyy
08-15-2012, 14:56
Отвратена съм от теб, мацко ;)

TheBanzai369
08-15-2012, 15:15
Толкова ли няма свестни момчета, че си тръгнала с манАААаа.... ром, де, ром.

ick0y
08-15-2012, 21:03
Абе момиче ти НОРМАЛНО ли си ? Колко красиви и хубави българи има ти се разправяш с цигани.. Дано някой да ти набие шамарите да се освестиш какво правиш ако аз те познавам не само че ще те базикам и ще те ебавам жестоко а и много по лоши неща ! :Д Ако имаш истински приятели никой няма да ти позволи да ходиш с мангал най малкото ще ти фрасне някой ;) Сигурно си красиво бяло и хубаво момиче а с цигани се разправяш .. Нямам думи просто .. Незнам народа откачи ! Нямам думи !

Cloud9
08-15-2012, 21:52
Нямам думи просто .. Незнам народа откачи ! Нямам думи !

Само с това от цялото изказване съм съгласна. Откача народа- много е повярвал на Хитлер

ick0y
08-15-2012, 22:01
Замисли се и ще се съгласиш с целия пост :)

ccdesigns
08-15-2012, 22:26
Глеам, че си делнал, ма да си кажа, че я предпочитам бирата :)

ick0y
08-16-2012, 07:25
:D

Cloud9
08-16-2012, 09:13
Замисли се и ще се съгласиш с целия пост :)

Мисля винаги преди да говоря / пиша.

Не съм съгласна. Личният ми лекар е циганин и мога да ти кажа, че е най- добрият професионалист, при когото съм била. разбира си от работата, не ме тъпче излишно с антибиотици, изслушва внимателно и помага на всеки,независимо от каква националност е. Много е известен и страшно много българи ходят при него. Това че е циганин прави ли го по-малко професионалист? Това,че гаджето й е осиновено и май е циганин прави ли го по-малко човек от теб?

ick0y
08-16-2012, 09:55
Мисля винаги преди да говоря / пиша.

Не съм съгласна. Личният ми лекар е циганин и мога да ти кажа, че е най- добрият професионалист, при когото съм била. разбира си от работата, не ме тъпче излишно с антибиотици, изслушва внимателно и помага на всеки,независимо от каква националност е. Много е известен и страшно много българи ходят при него. Това че е циганин прави ли го по-малко професионалист? Това,че гаджето й е осиновено и май е циганин прави ли го по-малко човек от теб?

За циганите си има циганки .. Какво се разправят с българки ? И най много ме е яд на такива като това момиче тръгнало да харесва мангали .. Не мога да го проумея все едно аз да си харесам някоя циганка .. НЕВЪЗМОЖНО ! Какво толкова намира в един черен което няма в българите ?

3oPuTy
08-16-2012, 10:02
Има толкова много българи,които са мургави ... Това прави ли ги роми?!
И как по-точно разбра,че момчето е такова?!Авторката каза,че е осиновен и дори той самия не знае к'ви са родителите му ;)


Cloud9,не се хаби.Момчето е на около 12-14 годинки и още не разбира нищо от живота :)

kalpazanka
08-16-2012, 10:07
Темата да се заключи

Щом си казала :)