PDA

View Full Version : Въпроси относно гъбичките



doomsday13
08-15-2012, 19:37
Имам вагинални гъбички ходих на гинеколог но все още не съм се отървала. Имам приятел с който съм правила секс без презерватив, но не знам дали и той има или не. Гинеколожката ми каза че гъбите не се предават по полов път и на него му няма нищо,но незнам. Възможно ли е чрез орална гъбите да се лепнат и в устата ми? Когато гълтам и има гъби те могат ли да се пренесат и в червата и стомаха ми? Мога ли да се разпространят из цялото ми тяло и ако това стане могат ли да ме убият или съвсем се вкарвам във филма? А какви са признаците за гъбички в устата и могат ли да ми се зарази устата чрез сперма, но не и чрез свирки? Защото съм му правила доста време свирки, но нищо ми енямало но когато ми свърши в устата гърлото ми се зачерви и ме боли. Четах че мъжете по-бързо се лекуват от гъбички отколкото жените вярно ли е?

Oy7ofCon7roL
08-15-2012, 19:59
Ти ма утрепа с тая тема бе :lol:

Ivaaaaa
08-15-2012, 20:12
Оффф какъв ужас. Мога само да те похваля каква добра хигиена имаш

doomsday13
08-15-2012, 20:13
И по кое разбра каква хигиена имам?

adoreher
08-15-2012, 20:19
аре да кажем че гъбичките си ги хванала на басейн
ама мацо кви са тия налепи по зъбите дето миришат гадно
тва е просто
блаа :c

sweetycherry33
08-15-2012, 20:22
Понякога се скъсвам от смях зад монитора.

doomsday13
08-15-2012, 20:35
Мия си зъбите по 3 пъти на ден някаде не виждам какво нехигиенично има в това. Ходих на зъболекат каза ми че имам зъбен камък и си ми каза че това няма нищо общо с хигиената и си е хубаво да се чисти на половин година и точно това ще правя след седмица две :) Просто реших да попитам дали мислите че имам и друг проблем, но според вас явно на човек има ли му нещо то е щот се къпи 1 на две седмици. И за ваше сведение и 5 минути след като си изтъркам хубаво зъбите това нещо си сстой там. :)

Psyko Nuts
08-15-2012, 20:48
Нали си била на гинеколог. Защо не си питала на време?

Aбе ако си чистиш толко зъбите, най-много си махнеш плаката доста добре. Гледай да не позлваш паста за зъби за избелване, защото с нея се маха и част от емайла на зъбите, а си още малка за такива неща. Като имаш зъбен камък обикновено имаш лош дъх и жълти зъби, а за такива налепи не знам какво е това. Ходи на зъболекар.

П.С. Твоят приятел толкова ли е неграмотен за да не може да ти каже и да прецени това със зъбите. :- о Понякога се чуда как може да има такива хора и се чуда що понякога има хора, които като си пиша, говоря или там каквото правя се отчайвам от тях !

doomsday13
08-15-2012, 21:01
Какво общо има приятеля ми пък със зъбите ми? На мене устата ми не мирише питала съм го просто като почна да си лющя зъбния камък той не е с много приятна миризма. И айде оставете ми намира зъбите повече ме интересуват гъбите.

Psyko Nuts
08-15-2012, 21:28
Какво общо има приятеля ми пък със зъбите ми? На мене устата ми не мирише питала съм го просто като почна да си лющя зъбния камък той не е с много приятна миризма. И айде оставете ми намира зъбите повече ме интересуват гъбите.

За гъбите от къде да знам. НАЛИ СИ БИЛА ПРИ ГЕНЕКОЛОГ. ЩО НЕ СИ ПИТАЛА, КЪДЕ ТИ Е БИЛ АКЪЛА ТОГАВА БЕ?!?! А за твойте смотани зъби отиди на зъболекар и защо тогава пишаш за зъбите ти също?

doomsday13
08-15-2012, 21:34
ЗАЩОТО НЕСКА МИ СЕ СЛУЧИ ТОВА С ГЪРЛОТО БЕ. Не съм била неска на гинеколог, че да я питам. Ако няма да отговаряш на нещата който съм питаал, какво въобще си правиш труда да пишеш о боже.

Psyko Nuts
08-15-2012, 21:39
Е? защо свързваш твойта вагина и хигиена с зъбите и грълото? Аз ако имам разтройство и ме боли крака, зачи ли че едното влияе на другото?

draid
08-15-2012, 21:44
Абе няма да ти плъзнат толкова лесно гъбичките навсякъде, вярно че са упорити ама не са чума. Жените се лекуват по-трудно, защото половият им орган е устроен така, че да предлагат много благоприятна среда за развитието и размножаването им. И те като нормалните гъби обичат топла и влажна среда.

doomsday13
08-15-2012, 21:49
Никъде не свързвам зъбите с вагината си. Просто питах дали съм ги лепнала на приятеля ми и дали е възможно тпй да ми ги лепне в устата и от там в цялото тяло да се пръснат пу много сложно за разбиране.

Amore-Mio*
08-16-2012, 13:32
Гъбичките не са от типа болести, които се предават по полов път, да. Водят се като под форма на кожно заболяване, което действие се ограничава върху външните полови органи и е лечимо. Обикновено се получават след прекарано заболяване или нещо подобно, с отслабване на имунната система. Настъпват, когато има благоприятни условия за появата им. Не се предават от "някъде". Могат също да са предупреждение наличието на някои хронични заболявания, за неправилен начин на хранене, в резултат на прием на определен вид лекарства или дори, ако ползваш определени интимни козметични продукти. Т. е. гъбичките може да не се появяват само след полов контакт, има и други начини, по които вагиналните гъбички могат да се предадат или да се отключат.

Можеш отново да си вземеш час при гинеколог и да си зададеш въпросите, които имаш.

kalpazanka
08-16-2012, 13:34
Имам вагинални гъбички ходих на гинеколог но все още не съм се отървала. Имам приятел с който съм правила секс без презерватив, но не знам дали и той има или не. Гинеколожката ми каза че гъбите не се предават по полов път и на него му няма нищо,но незнам. Възможно ли е чрез орална гъбите да се лепнат и в устата ми? Когато гълтам и има гъби те могат ли да се пренесат и в червата и стомаха ми? Мога ли да се разпространят из цялото ми тяло и ако това стане могат ли да ме убият или съвсем се вкарвам във филма? А какви са признаците за гъбички в устата и могат ли да ми се зарази устата чрез сперма, но не и чрез свирки? Защото съм му правила доста време свирки, но нищо ми енямало но когато ми свърши в устата гърлото ми се зачерви и ме боли. Четах че мъжете по-бързо се лекуват от гъбички отколкото жените вярно ли е?
След като беше при гинеколог и се лекува, смени ли си изцяло бельото, самобръсначки, хавлии и прочие?