PDA

View Full Version : Презервативи



Eskapel4o
08-15-2012, 19:53
Здравейте .. исках да попитам тея които са с повече опит кои презервативи са най-добри на Durex не от тея на "Стани баща" :D Благодаря ви предварително за отговорите :)

fakesmile96
08-15-2012, 20:38
На мен лично много ми харесват Sensation на Durex, мисля че така им беше името. :) Също така Ultra thin са добри, Arouser също :)

nymphadora
08-15-2012, 20:48
Стига да не си идиот,няма презерватив тип "стани баща".

Eskapel4o
08-15-2012, 21:48
Стига да не си идиот,няма презерватив тип "стани баща".
Разбира се ! просто се шегувам :D

prosto_chovek
08-15-2012, 22:30
аз лично съм си фен на риъл фийл на дюрекс :)

anonymous708973
08-16-2012, 09:38
Разбира се ! просто се шегувам :D

Не, не се.
Презервативът от 20 стотинки върши същата работа като Дюрекс-а, само че не даваш толкова пари.
Иначе... ония с мириса (Select май бяха), Love, Real Feel, Jeans съм пробвала, ама от женска гледна точка... никаква разлика няма.

nymphadora
08-16-2012, 10:19
Extra safe са прекалено дебели и почти нищо не се усеща,иначе другите стават.

kalpazanka
08-16-2012, 10:21
Стига да не си идиот,няма презерватив тип "стани баща".
Душа, далеч сме от идиоти и двамата, ама един спортекс ни излъга преди две лета, а не е като да нямахме натрупан стаж с тази марка...

nymphadora
08-16-2012, 10:24
^Аз Спортекс не съм пробвала,но много двойки са си патили от тях.Сега ползваме Mondos и не сме имали проблеми *чука на дърво*

TheBeliever
08-16-2012, 12:35
Ние пък четвърта година само Спортекс ползваме и проблеми не сме имали никакви.

Amore-Mio*
08-16-2012, 12:55
◊ До скоро използвахме само и единствено Durex. Ползвали сме доста голяма част от видовете, които предлага тая марка и проблеми , за щастие, не сме имали. От женска гледна точка, аз лично не виждам разлика помежду им. Ползвали сме май всичко, без ultra тънките. Иначе от седмица - две сме на Sure. 1, 55 струват. Доволни сме. Доста са здрави, даже май лично на мен по - ми допаднаха тия. Имаше мисля, че 2 - 3 вида от тях. Обикновено с плодове, оребрени и с точки. Веднъж ползвахме Sportex , но на мен нещо не ми понасят. Веднъж, също, сме пробвали и едни от 25 стотинки, и за щастие, проблеми не е имало. И се надявам да нямаме. ◊

Cucko0
08-16-2012, 16:13
Спортекс .

dream1707
08-16-2012, 16:52
Аз много съм си патила от Спортекс... не са мис е късали абсолютно никакви презервативи... но бях хванала гъбички или нещо подобно, като алергия мислех, че е в началото, но приятеля ми го лепна същото :D
Колкото до Дюрекса ... Ultra thin, real feal, love ... тия най-много ги харесвам

gabby1995
08-16-2012, 17:59
Еми Durex Love са хубави , ама най-добре си е без :Д

xXxPETYAxXx
08-16-2012, 18:15
Айде да не е "без", особено след като нямат опит. Иначе за момчетата не знам, на мен ми харесваха Sportex, а имаше едни на Durex със загряващ ефект - бяха ми ужасни. За момичето не е от голямо значение какъв е презерватива, момчетата са по капризни в това отношение, а и на всеки му харесва различен вид. Sportex имат едни с черна кутийка с китарка, мисля че Power бяха - те ни харесваха и на мен и на приятеля ми. И тея от аптеката на бройка дето са също не са лоши и не съм имала проблем с тях.

DragonLady
08-16-2012, 19:56
Дам права е xXxPETYAxXx че мъжете са по-капризни към презервативите. Ще си позволя да дам пример от личният си опит - на мен ми харесваха Arouser и Sensation защото са оребрени, но мъжо каза категорично не - стягали му много и едвам едва м ги слагахме. Минахме на elite ( лилавите, които според мен са най-хубавите им на дюрекс ), да ама почнаха да се слепват като дъвка при развиването им надолу по ствола на пениса, накрая се спряхме на Select ( онея с плодчетата ), малко по-дебели ми се виждат, но поне при развиването им нямахме проблеми. Е накрая ни писна и минахме без ( но това си е само за хора с опит и добра сексуална култура!!! ).
Та като обощение според мен Elite и Ultre thin са най-добрите им.

anonymous708973
08-16-2012, 21:19
Дам права е xXxPETYAxXx че мъжете са по-капризни към презервативите. Ще си позволя да дам пример от личният си опит - на мен ми харесваха Arouser и Sensation защото са оребрени, но мъжо каза категорично не - стягали му много и едвам едва м ги слагахме. Минахме на elite ( лилавите, които според мен са най-хубавите им на дюрекс ), да ама почнаха да се слепват като дъвка при развиването им надолу по ствола на пениса, накрая се спряхме на Select ( онея с плодчетата ), малко по-дебели ми се виждат, но поне при развиването им нямахме проблеми. Е накрая ни писна и минахме без ( но това си е само за хора с опит и добра сексуална култура!!! ).
Та като обощение според мен Elite и Ultre thin са най-добрите им.

Абе, помня, че имаше време, в което ти не признаваше друг презерватив освен Дюрекс и абсолютно отричаше правенето на секс без гума. Карай де, здраве да е, хората променяш убежденията си с правилния човек.

BloodyMeri
08-16-2012, 21:44
Е накрая ни писна и минахме без ( но това си е само за хора с опит и добра сексуална култура!!! ).
Та като обощение според мен Elite и Ultre thin са най-добрите им.

Хора с добра секс култура да ,но твоята е нулева!
Иначе PinkPanther е права - тея от 0.20 пари дори повече ме кефят - имат разни аромати на супер цени!

LDR
08-17-2012, 23:58
Durex Elite и Durex Select най-честичко си ползваме. :)

AnarchyBoy
08-18-2012, 00:11
За случайна забивка , бих ползвал DUREX ( аз такива забивки не правя твърде съм обвързан :razz:)
Но в сериозна връзка , ако си имате доверие , и що годе нормална сексуална култура то тези на бройка от аптеката също вършат работа .
Ние ползваме SURE с моята приятелка , и даже сме по доволни от DUREX-a :)
Още малко и ние ще почнем без , чакаме само да стана на 18 , поне да мога да си понеса последствията 8-)
въпреки , че не бих отказал да стана млад татко :D обичаме се , що пък да не си направим бебче :lol:

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 00:28
обичаме се , що пък да не си направим бебче :lol:

В Лондон ще те гледат ултра мега хипер странно да дундуркаш бебе на 18 годинки :D А на стрийт танците с теб ли ще го вземаш?За късметче така? :D Шегувам се,естествено :D

По темата:Нито аз,нито той имаме кой знае какви претенции към вида.Караме го само на Дюрекс Лов,че малко по-тънко ти идват като са по 4.Иначе почти всички останали на Дюрекс сме пробвали,няма кой знае какво значение...Един съвет от мен-тея със загряващия ефект,мисля,че една оранжева кутийка беше,изобщо не ги взимай,пълен отврат са за жената.Нито на мен,нито на някоя приятелка досега са и харесали...

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 00:35
Хора с добра секс култура да ,но твоята е нулева!
Иначе PinkPanther е права - тея от 0.20 пари дори повече ме кефят - имат разни аромати на супер цени!

Ти пък откъде знаеш каква и е културата?Да не и светиш като нощна лампа,че да знаеш какви и колко са и познанията в секса?Щом си го позволява,значи си е направила сметката,че двамата имат опита и възможността да го правят така,харесва им по този начин и точка.Всеки сам решава за себе си.А и тя си предупреди,че сексът без презерватив не е за всеки,така че не дава лош пример на развратните малолетнички в сайта.Какъв ти е проблема така и не разбрах..?За разлика от повечето пикли,тя поне знае какво е овулация и как се изчислява,и не си мисли,че се забременява от орален или анален секс,или пък че Ескапела прекъсва започнала бременност...

А с тея от 20ст. и чекия не можеш да си направиш.Цената в 95% от случаите се определя от качеството.Повярвай ми,Дюрекс влизат в тях... :)

eatmyshorts
08-18-2012, 00:40
нормално ли е да не тече кръв след първото сефте с момче?

eatmyshorts
08-18-2012, 00:44
Какво е чувството когато правиш секс с момче?

AnarchyBoy
08-18-2012, 01:37
Какво е чувството когато правиш секс с момче?

We've got a troll over here , kill it before lay eggs! ;)


В Лондон ще те гледат ултра мега хипер странно да дундуркаш бебе на 18 годинки :D А на стрийт танците с теб ли ще го вземаш?За късметче така? :D Шегувам се,естествено :D

Имаш феноменална памет , похвално ;)

Те вече си ме гледат така , тей че , не ми пука особено, с бебе или без те са особняци и си гледат странно !!
Все още не съм си намерил къде да танцувам , видях 2-3 подходящи места и говорих с няколко човека , който танцуват по улиците :) но кято цяло ще бъде тежко , щото ги гонят доста често, а пък аз наистина искам да забавлявам хората , даже не ми е за парите , но ако има едно бебче до мен , хората ще дават парици не толкова за мен колкото за него 8-) (i can make good profit out of it ;) :D )

По темата: Sure/Durex за мен са най-добри :)

nymphadora
08-18-2012, 08:32
В Лондон ще те гледат ултра мега хипер странно да дундуркаш бебе на 18 годинки :D

Всъщност Англия е една от първите (ако не и първата) страни по тийн бременности-затова там и абортът е безплатен.

SisiStrange
08-18-2012, 08:44
Ние си харесваме спортекса с пеперудката. Иначе до скоро бях на противозачатъчни. Не съм против тези от 0.20лв, може някой път да пробваме.

BornToRaiseTheHell
08-18-2012, 16:15
Arouser най-много си ги обичам.

fankata:)
08-18-2012, 20:21
Ако имаш малко във главата, може и без презервативи. :D

nymphadora
08-18-2012, 20:36
^то ако беше само до главата,презервативи да не са създавани.

fankata:)
08-18-2012, 20:39
^то ако беше само до главата,презервативи да не са създавани.

До, между краката е. :)

Явно мисленето, не ти е във повече.

nymphadora
08-18-2012, 21:10
Явно не знаеш кога се поставят запетайки.