PDA

View Full Version : Супер тъпа ситуация..Какво да направя?



lqlq_
08-15-2012, 21:14
Бившият приятел на най-добрата ми приятелка ме зарибява,целува ме постоянно прегръща ме..Много ми е кофти защото се разделиха преди няколко дни.Тя ме обвинява и си мисли,че ходя с него..а аз нямам нищо общо с него и ми е ужасно гадно като знам как се държи той с мен..Не ме мислете за някаква и не ме критикувайте..Просто исках да споделя защото немога да го кажа на никой.Искам да го накарам да не си дава напразни надежди с мен,но знам че ще го нараня.Какво да направя за да не го обидя и да си останем приятели?Дайте някакъв съвет.

SisiStrange
08-15-2012, 21:17
Ами просто не му давай да те целува и пипа... о.О

sweetycherry33
08-15-2012, 21:19
Да, не му давай.Всъщност какво искаш да кажеш точно - че се ОПИТВА да го направи, или че го ПРАВИ ?!?

3oPuTy
08-15-2012, 21:22
И ти го оставяш ей така да те целува?! о.О :?
А к'во да правиш ... Или го отрежи,или му пусни - и в двата случая един от вече разпадналата се връзка ще страда заради глупостта ти ;) Никой не те е карал да му даваш напразни надежди все пак ...

lqlq_
08-15-2012, 21:30
Аз не му давам напразни надежди..той си ги дава сам.И не не му давам да ме целува дърпам се,но той пак идва при мен.

3oPuTy
08-15-2012, 21:33
Човек не може да те целува против волята ти ;) И точно с това свое държание му даваш надежди.
Ако не искаш да те целува няма само да се дърпаш,а ще си отвориш устичката и ще го светнеш как стоят нещата.Никой не е чак толкова нахален,че да продължи да се държи по подобен начин след като е сложен на място.
А и като знаеш,че все ти се мята к'во правиш с него?!Стой си с приятелката и не излизай известно време с него.

SisiStrange
08-15-2012, 21:33
Значи не го режеш като хората. Срежи го един път по-остро, че не ти е приятно да ти се натиска и да видим. И му избягвай компанията за известно време.

ЕДИТ: Уоу, докато напиша 2 изреченийца, си написала цял роман. :D Мислим еднакво тук.

FuckedUp
08-15-2012, 21:39
"Ако е достатъчно нахален ще му дам да си прави каквото си поиска с мен."

Women logic.

Amore-Mio*
08-15-2012, 21:58
• Хем нямаш нищо общо с него, хем му позволяваш да те пипа и целува. Е, момичето какво може да си помисли? Спри да му позволяваш тия работи и му покажи ясно, че не искаш да си с него. На мястото на приятелката ти и аз бих постъпила така, макар да ми е бивш вече. Важен е факта, че сме скъсали преди няколко дни. Ха - ха. •

xXxPETYAxXx
08-16-2012, 17:20
Щом така се "дърпаш", че пак успява да те целува, прегръща и т.н. явно и ти не си безразлична към него. Единствено ти е кофти, защото е бивш на най-добрата ти приятелка и скоро са се разделили. Май и ти го харесваш, не искаш да си го признаеш. Поне аз не намирам друго обеснение на това, че се виждаш с него и си позволявате подобна близост.

WesSneijder
08-16-2012, 17:32
Бившият приятел на най-добрата ми приятелка ме зарибява,целува ме постоянно прегръща ме..Много ми е кофти защото се разделиха преди няколко дни.Тя ме обвинява и си мисли,че ходя с него..а аз нямам нищо общо с него и ми е ужасно гадно като знам как се държи той с мен..Не ме мислете за някаква и не ме критикувайте..Просто исках да споделя защото немога да го кажа на никой.Искам да го накарам да не си дава напразни надежди с мен,но знам че ще го нараня.Какво да направя за да не го обидя и да си останем приятели?Дайте някакъв съвет.
Не прави глупости и не си губи приятелките, щом са ти толкова близки. Няма какво толкова да го мислиш. Отрежи го категорично ако може да е пред нея, за да види че ти е по-важна(ако наистина е такава).

Bomber
08-16-2012, 17:39
Просто му кажи че искаш да си останете познати и че приятелството между теб и приятелката ти е много по-важно

scandalousLady
08-16-2012, 18:14
^ Съгласна

petetyyy
08-16-2012, 18:45
Какви напразни надежди с теб бе? Осъзнай се. Прави го просто, за да я дразни, а ти си й такава "приятелка" златна, че му позволяваш. ;)

mags991
08-16-2012, 19:42
Еми,как казваш си му,че не искаш.Избирай ти искаш приятелството на приятелката си или неготово,което избощо няма да е никакво приятелство.Как ще са скъсали от няколко дни и той веднага да дойде при теб.Познай защо? :)

JuStElly
08-17-2012, 01:08
Говори с него и му кажи това,което написа тук.

Anichkaxxwee
08-17-2012, 01:12
Не му давай да те целува и опипва
Стой далеч от него, толкова ли е трудно

kyon
08-17-2012, 19:37
На мен ми се струва, че на теб ти се иска да си с него.
Ако не беше така и ценеше толкова приятелката ти щеше на секундата да му теглиш майната без да ти пука за чувствата му толкова. Избери си той или тя и толкоз. ^_^

UltrasGirl
08-17-2012, 20:39
Отбягвай го дърпай се просто му кажи точно и ясно "Остави ме на мира не искам да имам нищо с теб освен да сме приятели ако искаш ако ли не ДОВИЖДАНЕ" !

fankata:)
08-18-2012, 20:22
На мен ми се струва, че на теб ти се иска да си с него.
Ако не беше така и ценеше толкова приятелката ти щеше на секундата да му теглиш майната без да ти пука за чувствата му толкова. Избери си той или тя и толкоз. ^_^

:)

PyCoKoCkA93
08-19-2012, 15:13
ХАХАХА :D Ако всички "режеха" момчетата като теб щеше късане=тръгване...И стига с тея клишета за ненараняването и оставането на приятели!Пълно щастие няма,обидени винаги има,и да искаш,няма как да угодиш на целия свят!А не е и нужно.И ако толкова държиш на приятелката си ще му теглиш една българска п*тка майна директно в лицето и ще докажеш на него,на себе си и на приятелката си,че приятелството е над тези неща.Ама щом няма смелостта да го направиш,значи нещо в логиката ти,че не го искаш,яко куца...

ПС:Малееее,понякога съм можела да бъда много лоша :D

strawberry88
08-19-2012, 19:23
На мен ми се струва, че на теб ти се иска да си с него.
Ако не беше така и ценеше толкова приятелката ти щеше на секундата да му теглиш майната без да ти пука за чувствата му толкова. Избери си той или тя и толкоз. ^_^

Мхм.

smil4eto
08-19-2012, 21:24
Абе как си го представяш тва да си приятелка с бившия на приятелката ти? Освен това тея пикльовци дето ги въртят така "приятелка" след "приятелка" са ни ясни на всички колко са стока. Ако наистина си цениш приятелката,му наритаай шутовете в г**а на тоя и сложи край на контактите си с него ИЗЦЯЛО! :)

lqlq_
09-03-2012, 21:47
Всичко мина вече,отново съм с приятелката си,а момчето вече нямаме нищо общо.. ;) .Дори и не се поздравяваме,.

Lisinka
09-08-2012, 17:07
Ами просто не му давай да те целува и пипа... о.О


Точно така !!! Ти ако не искаш, няма да му даваш !!! Че каква приятелка си ти ?! Вярно е,че всеи си решава, но "баш" преди няколко дни да скъсат и да направиш така.... само ще кажа НЯМАМ ДУМИ ! ... :Х Не можеш да кажеш на никой,а споделяш пред цял форум ?! .. Не знам.. моето мнение е,че ти искаш общо с него, но ако държиш на приятелката си и не искаш да я нараниш, както обясни... просто му кажи какво мислиш по въпроса и че държиш повече на едно приятелство, отколкото на някаква връзка ! Успех :)

П.с ... сега видях,че си писала пак-Браво!Успяла си :)

fenkaaa
09-10-2012, 02:15
Всичко мина вече,отново съм с приятелката си,а момчето вече нямаме нищо общо.. ;) .Дори и не се поздравяваме,.

Ако не бях прочела това мнение,щях да те попитам за теб кое е по-важно,бившият приятел на най-добрата ти приятелка,или самата тя? Защото казваш,че не искаш да го нараниш,а предполагам,че тази която НЕ трябва да бъде наранена е тя,но както виждам вече си постъпила правилно. :)

prettymonster
09-10-2012, 10:09
• Хем нямаш нищо общо с него, хем му позволяваш да те пипа и целува. Е, момичето какво може да си помисли? Спри да му позволяваш тия работи и му покажи ясно, че не искаш да си с него. На мястото на приятелката ти и аз бих постъпила така, макар да ми е бивш вече. Важен е факта, че сме скъсали преди няколко дни. Ха - ха. •
+1

EverywhereWithYou
09-10-2012, 12:17
Просто си подреди приоритетите - приятелката или той. Лесно е :)

оо после видях, че сте се оправили с приятелката, радвам се :)