PDA

View Full Version : Упражнения против гръбначни изкривявания?!?!



pepa97
08-16-2012, 06:54
Знаете ли някакви упражнения против гръбначни изкривявания?!?

Your.Passion
08-16-2012, 07:28
Ъъъ ..Ние от къде да знаем какво ти е изкривяването ?!!

Предполагам ,че ходиш изгърбена като мен ?! Нищо друго няма да те оправи така както плуването .Запиши се .

ItsMeBitchezz
08-17-2012, 15:55
аз имам изкривяване!Момиче отивай на лекар колкото се може по-бързо!!Нищо сграшно няма да ти направят!Но ако ти е голямо изкривяването трябва да взимаш мерки.Аз нося корсет който е чиста пластмаса предписаха ми го въпреки че не ми е голям градуса на изкривяването.Неудобен е но действа и се свиква.Моя излезе 460 лв но зависи от къде си го купуваш аз ходих чак до варна а преди това в София където ми казаха че ще ми трябва корсет и освен това ми дадоха 27 различни упражнения специално за моето изкривяване и ми казаха да плувам.Отивай на лекар недей да висиш тук!!

strawberry88
08-17-2012, 18:17
Запиши се на плуване.

complicated_
08-17-2012, 18:28
и аз имам изкривяванее :( .. иначе иди на лекар,най-добре или в плд- спортния център за рехабилитация или в софия (горна баня) има клиника по ортопедия май се водии :) аз бях в плд и сега ме пращат в клиниката в горна баня понеже там се изработвали индивидуално специялни корсети + гимнастика (упражненията се определят от това в каква степен е изкривяването )

дано съм ти помогнала :)

pepa97
08-18-2012, 07:26
и аз имам изкривяванее :( .. иначе иди на лекар,най-добре или в плд- спортния център за рехабилитация или в софия (горна баня) има клиника по ортопедия май се водии :) аз бях в плд и сега ме пращат в клиниката в горна баня понеже там се изработвали индивидуално специялни корсети + гимнастика (упражненията се определят от това в каква степен е изкривяването )

дано съм ти помогнала :) / /благодаря за информацията.

JuStElly
08-18-2012, 13:37
Отивай на лекар бързо,защото може да стане много сериозно и да ти прави проблеми.Задължително се запиши и на плуване.