PDA

View Full Version : Направих грешка ...



stars0
08-16-2012, 08:01
Запознах се с мъж, който е малко по-голям от мен. Аз съм на 16, а той – на 23. В началото бях много привързана към него, както и той към мен. Един ден просто се отдадох на чувствата си и го направих… Сега много съжалявам, че той ми беше първият. Пак сме си заедно, просто ми е трудно, а и вече не съм сигурна в чувствата си към него. Мисля, че се занимава и с други. Потисната съм… Затворих се в себе си след случилото се и не знам какво да правя …… :(

scandalousLady
08-16-2012, 08:03
Поговори с него. Ако не искаш да си с него повече просто му го кажи, няма смисъл да си губите времето.

пAteNцЕ
08-16-2012, 08:24
Поговори с него. Ако не искаш да си с него повече просто му го кажи, няма смисъл да си губите времето.

+1
Да добавя само
Не се чуди,че се занимава с други.Ти си малка,търси нещо зряло,като на неговата възраст.
едит: Станалото станало, не можеш да го промениш.

LadyDi
08-16-2012, 08:44
Голяма работа като ти е първия. Няма за какво да съжаляваш - случилото се няма как да го върнеш.
Щом нямаш чувства към него, просто не се занимавай с него.
А колкото до секса - ще дойде и втори, и трети, и... там колкото прецениш.
Девствеността отдавна не се счита за "най-големия дар, който може да подариш на любимия" ;)

anonymous708973
08-16-2012, 09:32
А колкото до секса - ще дойде и втори, и трети, и... там колкото прецениш.
Девствеността отдавна не се счита за "най-големия дар, който може да подариш на любимия" ;)

Точно.
А и тоя ореол, който повечето момичета изграждат около главата на първите си, често се оказва неоправдан.

LadyDi
08-16-2012, 09:42
Точно.
А и тоя ореол, който повечето момичета изграждат около главата на първите си, често се оказва неоправдан.

божееее, моя първия изобщо даже не помня какъв секс правеше
и него самия бих забравила на драго сърце, ако не ги беше натворил ония глупости, когато се разделихме и ако не си навираше съществуването под носа ми през няколко месеца

balu4ka
08-16-2012, 10:21
Така се е случило,няма как да съжаляваш за случилото се,няма как и да върнеш времето.Приеми го като съдба.
Поговори с него сериозно,нека няма неизяснени неща,ако се занимава с други е правилно да знаеш.

anonymous708973
08-16-2012, 11:24
божееее, моя първия изобщо даже не помня какъв секс правеше
и него самия бих забравила на драго сърце, ако не ги беше натворил ония глупости, когато се разделихме и ако не си навираше съществуването под носа ми през няколко месеца

Казах "повечето" :д

LadyDi
08-16-2012, 11:35
Казах "повечето" :д

знам, знам, подкрепях твърдението ти с пример :lol:
естествено, при мен може да е и от възрастта ... :D

Amore-Mio*
08-16-2012, 13:07
◊ Случват се и такива работи. Въпреки, че е трябвало да мислиш навреме. Точно заради това сядаш и се разясняваш със себе си , и чувствата си.

Сядаш и говориш с него за всичко това.
За това, което не ти харесва. За опасенията ти. За абсолютно всичко. И ако не искаш повече да си с него, му го казваш в прав текст. Не взаимно да си губите времето, просто ей така. ◊

xXxPETYAxXx
08-16-2012, 14:05
А имаш ли основателна причина да си мислиш, че върти и други момичета? От колко време сте заедно и защо след като правихте секс реши тези неща?
Пък спокойно, първия в изключително редки случай е и последен, даже бих казала само по филмите. Ако си искала да е с някой "специален" да те успокоя, че точно тези "специалните хора" след време стават хора, които дори не искаме да познаваме (е не при всички, по в доста случаи е така)

Anichkaxxwee
08-16-2012, 14:06
Недей да съжаляваш, че ти е бил първия
Ако нямаш чувства към него, просто го остави