PDA

View Full Version : Прекалено много голямо самочувствие в един клас.........



stars0
08-16-2012, 08:44
Всички в класа ми са със самочувствие до бога.. Много повечето са момиченца и момченца на родители богаташчета. Много малко са тези с които може да се общува. Чак като се досетя и не ми се почва даскало. Опитвам се да общувам с вдички, но не винаги се получава.. все ще се намери някой да ме обсъди или нещо друго, да не говорим пък за момчетата. Още са на бебешки акъл - недорасли. В другото време се делим и на групи а сме 10-ти клас вече.. Дали това ще се промени или ще си останем така до края... ??

vladislavcheto
08-16-2012, 08:57
Ммм нз,нямам идея кво да ти кажа..Мойте бяха такива и аз ги зарязах - въобще не общувах с тях и т.н.За съжаление ти надали имаш опцията да се преместиш в др дскл..то няма и смисъл щом си толкова голяма...Аз ся ще съм 8ми и се надявам на малко по - земни съученици.Просто си намери приятели и не обръщай внимание на тея комплексари....

MaReNs
08-16-2012, 10:55
Еми при мен беше нещо подобно, но класът беше много луд в смисал правеха каквото си поискат в час и в междучасията.Накрая като ми писнато от тях се преместих в друг клас и вече е супер ще те посъветвам и теб да го направиш няма за какво да стоиш при тези разглезени богаташчета.

xoxi
08-16-2012, 10:56
Не обръщай чак такова внимание. Общувай само с хората, с които можеш и не се натискай към всички.
От човек до човек си има разлика, нормално е да не можеш да се сприятелиш с всички.
Понякога в един клас се събират все сродни души, но по-често са хора, които са почти напълно несъвместими.
Ходенето на училище е задължение, което включва ученето, не те задължава да се сприятеляваш и да затормозяваш себе си с характера и самочувствието на останалите.
На мен и старият и новият клас ми се оказаха несъвместими. И в двата класа аз лично общувам с малко на брой хора. Отивам на училище, изтърпявам всички часове и си тръгвам. По никакъв начин не се чувствам свързана към хората, с които уча, нито пък ги приемам като група (клас), към която трябва да се придържам.
Не съм само аз така. Всички сме така. И нямаме проблеми един с друг.

nymphadora
08-16-2012, 11:14
Класът не е от такова голямо значение.Вярно,че прекарваш половината си ден с тези хора,но аз например никога не съм задълбочавала отношенията си със съучениците си до тази година.В 11-12 клас ще осъзнаете,че остава малко и ще ви налегне носталгията.

Amore-Mio*
08-16-2012, 13:48
До болка ми е познато всичко това. При нас може да се каже, че е същата работа, само дето сме 18 момичета и 1 момче. Общувам рядко с тях. Опитвам се да се държа приятелски настроена, но не винаги ми се получава. Якото поне е, че когато трябва, сме единни. Някой е болен, някой на някого е направил проблем - голяма част ставаме единни. Но въпреки това бих предпочела да съм в друг клас, та дори и в друго училище.

Cloud9
08-16-2012, 15:58
И при мен беше така. Не съм ги виждала откакто завършихме (само с момчетата поддържам връзка) и ми е супер. Спокойно, ще се свърши като завършиш.После ще имаш надути колеги в университета. После с колегите в работата ще е така. И такам. Животец, какво да го прави човек

wiiwa
08-16-2012, 16:54
И моя клас беше нещо подобно. Сега ще се местя в друг и ще видя какво е. А ти не общувай с всички. Бъди приятелка само с тези , на които можеш да вярваш и разчиташ.

tori
08-16-2012, 17:29
:дд Все едно говориш за моя клас. Еми аз си имам моите си разбирания, в които не влиза да се напиеш като мотика и да нае*еш всичко що мърда. Те си имат някакъв афинитет към селски пръчки и леопардови щампи. Аз стоя далече от тях, те стоят далече от мен. Нещата са чудесни. Ако стане чак такъв проблем, че всичките да го отнесем дружно, измисляме компромисен вариант заедно и нещата се оправят по старому. А и класния ни е избирал всичките и по оценки, и по характеристики, така че му е ясно какъв конфликт става и е подготвен. И нещата са окей.

Lucho
08-16-2012, 17:32
Няма да се промени нищо.

Никаква носталгия няма да ви гони. Ако на теб обстановката не ти е приятна няма да искаш да се връщаш към нея - ще продължаваш напред. Както вече казаха в живота е пълно с боклуци - и в работата ти някога ще има някой връзкар, привилегирован и т.н. В университета - същата работа. Като се пенсионираш някой пак ще взима по-голяма пенсия от теб, като за разлика от теб, примерно ще се пенсионира на 48 год., а ти ще трябва да чакаш до 70 (дай боже). Затова спокойно - живей си живота и да не ти пука. Иначе няма как.

SHPAIdURmeN
08-16-2012, 19:34
Какво ти е за пукало общуваш само с тези който може да се говори другите ги отсвирваш. Еasy as a cake :D

JuStElly
08-16-2012, 23:26
Не можеш да направиш нищо,просто са си такива.Общуваш с тези,които са ти приятни и това е.

elito0o0o0
08-19-2012, 23:16
Еми навсякъде са такива. Няма пълно щастие, кво да се прави. Колко още като тея ще ти се настанят в живота и то не по твое желание...

stefko1996
08-20-2012, 10:23
Не можеш да бъдеш приятел с всички.К'во ти пука за тях ,за тяхното мнение...живей свой живот