PDA

View Full Version : Въпрос..



stars0
08-16-2012, 08:52
Какво толкова му прави удоволствие на един 30 годишен мъж да се занимава с дете на 16-17 години???? Толкова ли не може да си намери някоя курвичка по на 20, 20 и няколко и да се занимава с нея? Изобщо не разбирам що за хора са това, при положение, че този 30 годишен мъж има и деца.

TheBeliever
08-16-2012, 09:19
Защото 16-17 годишната е наивна и впечатлителна, т.е по-лесна е за манипулиране.

balu4ka
08-16-2012, 10:29
Просто е лесна плячка.Защото е по-трудно да свали някоя с повече мозък и опит,отколкото едно наивно и неопитно дете.: )

bloodyF
08-16-2012, 11:30
ама много често 16-годишните се 'бутат' на 30-годишните, така че не обвинявайте само едната страна

3oPuTy
08-16-2012, 11:34
Това,че има деца да не го прави негоден за нова връзка?!
Ако е разделен с жена си няма нищо лошо да си търси нова половинка.И що пък някоя трябва да е к*рва за да е с мъж,който има деца от предишна връзка?!
Е,вярно,не е нормално да се хваща с разни непълнолетни - за това съм съгласна,но с всичко останало не съм :?

Amore-Mio*
08-16-2012, 13:16
Лесни за манипулиране. Само да кажеш някакви думички и хоп, наивното момиченце вече е повярвало и се е вързало в паяжината на 30-годишния.

Не всички момичета на тая възраст са такива, ама май наивните са доста голямата част.

maggiiee
08-16-2012, 13:40
Лесни за манипулиране. Само да кажеш някакви думички и хоп, наивното момиченце вече е повярвало и се е вързало в паяжината на 30-годишния.

Не всички момичета на тая възраст са такива, ама май наивните са доста голямата част.

Напълно съм съгласна!!! Май,май се мислят за по-яки, момичетата, който се бутат на 30-годишните..За жалост

xXxPETYAxXx
08-16-2012, 13:52
А защо 16 годишните момичета биха се занимавали със семеен мъж на 30. а?! Мен това ми е много по-странно.

Иначе споделям мнението на другите - наивни и лесно манипулативни са въпросните моми.

li0n
08-16-2012, 13:54
Защото предполагам им е по-интересно и вълнуващо като знаят, че е женен и има деца.. Само че той дали знае, че ако техните разберат могат да го съдят за педофилия? :D

Psyko Nuts
08-16-2012, 14:20
Абе ти колко теми ще пуснеш днеска? В една питаш що те е ебал и заебал, в следващата ще се заглеждаш по по-големи и в третата що те искат да те шибат дедовци.

Еми виж какво, като ти се заглеждаш и се буташ на по-големите от теб, как искаш те да не те шибат? Ти още от самата връзка тръгваш с психиката, че той като е по-голям ще ти даде повече във всички отношения, ще те обича повече ит т.н. Въобще не говоря за думите, с който той допълнително ще те умае. После защо се е случило така и онака. Няма как по друг начин да се случи, в случая ти си тъпата, защото той каквото е искал го е постигнал, нали? А ти окаяна се питаш защо ли, защо. Направи още 2-3 пъти така да ти дойде акъла в главата или просто, са като му звънеш на тоя още 1 път и той ти каже, че те обича и ти пак му се вържеш, и пак се наебеш с него, и той пак те скъса, тогава поне ще знаеш, че следваш път да не постъпваш така.

Разбирам че си приживяла това по някъкъв начин, че нямаш баща и повечето такива момичета са некви разкрепостени и излизат с предтекста ''Еми то аз не съм курва, просто съм пробвала с много, понеже никой не може да ми даде желаното от мен". И аз съм отраснал без баща, пък какво гей ли съм, познавам бая момичета, който също са отраснали без баща ама не търсят внимание от по-големи. На теб не толкова ти трябва някой, който да те обича, ми ти трябва някой, който да ти обръща ВНИМАНИЕ. Разбери, че света никога няма да почне да се върти около теб.