PDA

View Full Version : Моят най-добър приятел днес ...



burpp
08-16-2012, 09:42
Познайте какво?... празнува рожден ден, точно така... Е добре де, не днес преди 6 дена,
но заслужава поздравчйеее.

Всичкото време, което сме прекарали заедно да се забавляваме, лигавиме, биеме, купонясваме и най-вече да вършим глупости за мен е повече от безценно, така че, магаре такова - това го знай! За мен си повече от добър приятел, ти си ми брат и може би затова те ревнувам от всеки, който се опитва да те отмъкне от мен, защото виждат какъв страхотен персонаж си. Не мога да опиша с думи колко много пъти си ми помагал и си ме съветвал и се надявам ти да си получил същото от мен, защото за нищо на света не бих могъл да си позволя да загуба толкова ценен човек като теб!
that was good.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/08/Olivia_Munn.gif
Сега може да смучеш патки.

Мерси Уикипедия за намереното теоритично обяснение на точно обяснение какво е ....

Приятелството означава междуличностна връзка, която се изразява в поведение на сътрудничество и подкрепа, взаимно разбиране, уважение и привличане, както и прояви на помощ в случаи на нужда или криза. Приятелите са хора, които взаимно се радват на компанията си и проявяват лоялност един към друг. Споделят сходни вкусове и вършат заедно дейности, които са им приятни, помагат си в трудни моменти, обменят съвети и си връщат един на друг жестовете. За някои хора приятелството означава и просто доверието, че другият няма да ти навреди. Ценностите, които човек открива в приятелствата си с други хора, често са резултат от това, което те демонстрират като редовно поведение:
поведение, при което един човек желае най-доброто за друг,
честност, например в ситуации когато е трудно истината да бъде изречена без да нарани чувствата,
взаимно разбирателство.

http://i.imgur.com/otWaR.gif

написах стихче за теб

ти си кат фбдсйфбсхйфбасдхфбфйасфхд сасхйдбфха в йфасгдссаа
като дасфсйдфасйд фйсафадск в широкото небе
и всеки който те срещне
желае тежко да те нае*е







бучки <3

DaNGeRousLy
08-16-2012, 09:45
Помислих, че ще се оплакваш, че не те е поканил на партито, което е правил :D
ЧРД на приятеля ти

Много ми хареса стихотворението

DeviL_AsS
08-16-2012, 10:04
^Ти пък не показваш емоции хич.