PDA

View Full Version : Помощ!!!



yonia
08-16-2012, 10:07
Как мога да оправя иконките на Кошкето.Моят компютър.и моите документи!МОЛЯ ви сееееее!Те изглеждат така:


http://prikachi.com/images/261/5145261F.jpg

http://prikachi.com/images/255/5145255C.jpg

http://prikachi.com/images/250/5145250a.jpg

sokol02
08-16-2012, 11:14
сигурно е някъв вирус и тя папка файлоовете сигурно е за преинстал

yonia
08-16-2012, 11:26
как мога да преинсталирам или да махна вируса?

sokol02
08-16-2012, 11:51
сигурно антивирусната ти е теглена от нета? и по добре я деинстал и изтегли някоя лицензирана и с нея си сканирай компа и ги изтрий а преинсталиране е да си преинсталираш виндолса

yonia
08-16-2012, 12:00
антивирусната ми е avast.тя си беше в компютъра като го купихме.сканира от 20 мин.още не е намерила заразени файлове но продължава да търси

Kamikazeto
08-16-2012, 12:02
Вече малко хора ползват лицензирани антивирусни..тези които имат пари..аз бих препоръчал нод32 но след това всички бихте ме оплюли, така че ако намериш лесен начин да си кракнеш Kaspersky- давай...може просто един рестарт да оправи работите, пробва ли?
П.П. Аваст е пълна боза, не разчитай и да ти намери нещо..

yonia
08-16-2012, 12:09
рестартирах го поне 10 пъти...ще се пробвам с нод32 да видим какво ще стане

Kamikazeto
08-16-2012, 12:15
Абе давай един бекъп и преинсталирай..ако не стане с нод32 аз не бих се мъчил..нещо друго проблемно има ли щото тва не е попринцип болка за умиране..

yonia
08-16-2012, 12:22
няма друг проблем!!!знам че ще прозвучи малко тъпо но не знам как се преинсталира.четох в нета за преинсталирането но нищо не успях да схвана.какво точно трябва да направя за да го преинсталирам???

sokol02
08-16-2012, 12:49
Има и безлплатни лицензни антивирусни демек АВГ-то и друуги проблема при кракнати те антивирусни е че никой от добра воля няма да пусне в нета такава която да не е програмирана да не пропуска някакъв тип зловреден код а и с оправянето на анти вирусната няма да си върнеш изядените файлове демек иконките по добре дай да ти го преинсталнеш ако не можеш сам/а (не знам мъжко ли си женсло ли си) го дай в сервиз за 20 лева е готов и за антивирусната има кажи да ти инсталнат някоя по добра с безплатен лиценз ако не ти се дават пари.. а скоро видях в мултирама нод32 за 20 лева което е оферта щото можеш да я ъпдейт и да я слагаш на бъдещите си компютри да 40-50 лева излиза всичко но поне няма да се страхуваш толкова а и преди ми ядяха някви червеи драйверите за саунда та тряяше постоянно да преинсталирам драйвери кодеци и глупости

ИЗВОД: Дай някой лев отгоре за да ти е спокойно :)

yonia
08-16-2012, 12:58
ще го дам на някой да го преинсталира!благодаря за съветите и че ми обърнахте внимание!темата е приключена :)

MaGuSs
08-16-2012, 15:45
Това не е вирус и не е за преинсталация. Ще изчакам още малко многознайковците да коментират и ако ми е кеф, ще ти обясня как се оправя този проблем.

П.П. Безплатен лиценз :D :D :D



ИЗВОД: Дай някой лев отгоре за да ти е спокойно :)
Не давам и стотинка, за да съм спокоен. Просто знам, че всичко зависи от задклавиатурното устройство и не се страхувам. Ако искаш нещо, има начин и да го направиш.
пр.: Преинсталацията е много лесна.

Знаете ли какво е преинсталацията ? Един delete на файлове и инсталиране на други. Просто записвате ОС на диск, вкарвате го и четете какво пише. То не е направено за неграмотници.

prolimbo
08-17-2012, 19:44
Провяй със system restore. Как се прави това ли?
1.Кликаш Старт (най-доло в ляво)
2.Кликаш Програми и след това Аксесоари
3.Кликаш System tools и след това System restore

draid
08-17-2012, 20:03
Това не е вирус .... И ако знаеш какво правиш определено може да караш преспоконо без антивирусна.

yonia
08-19-2012, 11:59
Това не е вирус и не е за преинсталация. Ще изчакам още малко многознайковците да коментират и ако ми е кеф, ще ти обясня как се оправя този проблем.

П.П. Безплатен лиценз :D :D :D



Не давам и стотинка, за да съм спокоен. Просто знам, че всичко зависи от задклавиатурното устройство и не се страхувам. Ако искаш нещо, има начин и да го направиш.
пр.: Преинсталацията е много лесна.

Знаете ли какво е преинсталацията ? Един delete на файлове и инсталиране на други. Просто записвате ОС на диск, вкарвате го и четете какво пише. То не е направено за неграмотници.



Моля ти се!Не знам как да се справя с този проблем!Кажи ми как да го оправя!

yonia
08-20-2012, 14:44
EЙ тъпациии maguss оправи pc то

Incadeptus
08-20-2012, 14:51
НИКОГА НЕ АИНСТАЛИРАЙ НОД32,ТОВа е УЖАСНА програма в истинския смисъл на думата.Преинсталирай си компютъра,защото така и така ще трябва да го направиш.Хем ще ти се оправи проблема,хем вирусите ще махне ;) :) :)

Incadeptus
08-20-2012, 14:53
Извинявай,но да не каза тъпаци на всички,които се бяха опитали да ти помогнат,защото ако е така,то ти си тъпата :)