PDA

View Full Version : Рожден ден!



nevka
08-16-2012, 12:33
Здравейте! Скоро предстои рожденият ми ден но не знам как и къде да го организирам. Не искам да се изхвърлям много с парите. Да не е нещо много скъпо. Искам също така задължително да има нещо като караоке или Dj.Моля ви помогнете! Благодаря предварително!

Amore-Mio*
08-16-2012, 14:51
На колко години си?

Ако сте пълнолетни - в някой караоке бар и готово. Принципно места много, стига да си харесаш нещо. Идват ми идеи от сорта на: празнуване покрай басейн, дискотека, боулинг + почерпка. Или просто едно обикновено събиране в китайски ресторант, например.

debina
08-31-2012, 06:38
Ами може да отидете на кино и след това някъде да се почерпите .. :) Поне аз така го празнувах ! Приятно изкарване .. :)

foreveryoung.
08-31-2012, 14:01
На колко години си ?

nevka
09-13-2012, 12:51
Na 13 6te stavam

~The Smile~
09-13-2012, 16:59
Аха...ами покани си някого у вас ,за да не харчиш изобщо. ОМГ,за кво искаш на караоке бар,че да охарчваш родителите си или пък на заведение, на което да имало DJ?! Аз тази година също ще ставам на 13 и мисля да го празнувам семейно или ще си поканя някоя приятелка вкъщи и толкова!!! А пък ако толкова много се натискаш да ходиш някъде по заведения-отиди просто в някое кафене или в мола и го уреди така,че да не харчиш много,е то зависи колко хора ще каниш!