PDA

View Full Version : фотоапарат



kariix
08-16-2012, 12:12
Вчера се опитах да кача снимки от фотоапарата ми на компютъра,но не става.Преди няколко дена бях качила снимки без проблем.Като вкарам USB-тo всичко е нормално,но когато се опитам да отворя папките DCIM или DATABASE не става.В една от двете са снимките,но не съм сигурна в коя.Стигам до тука http://prikachi.com/images.php?images/715/5145715R.jpg и това е.Отворих и другите папки за всеки случай,но снимките не са там. :(

Auriss
08-16-2012, 18:07
Какъв модел е апарата ?
С SD карта ли е ?
Пробва ли да я сложиш в телефон/някакво друго устройство за да провериш дали проблема не е в нея ?

Също така - от скрийншота излиза, че папките са празни ?

kariix
08-16-2012, 19:49
Какъв модел е апарата ?
С SD карта ли е ?
Пробва ли да я сложиш в телефон/някакво друго устройство за да провериш дали проблема не е в нея ?

Също така - от скрийншота излиза, че папките са празни ?
Фотоапарат е Samsung ES65.С Micro SD карта е.Сложих я в телефон всичко е нормално.
Също така - от скрийншота излиза, че папките са празни ? -това не го разбрах...
Ето какво бяха написали в един друг сайт: Снимките не са там.На братовчедка ми и беше станало така.Причината е,че си преместила папката и си направила 'пряк път',чрез който не можеш да се свържеш.

Auriss
08-16-2012, 20:48
Нямаш ли бутонче за връщане към фабричните настройки ?
http://www.scribd.com/doc/28543816/Samsung-ES65-SL50-English-User-Manual
Дръпни го и го прегледай ако не си.

Мисля че и бутонче за форматиране (изтриване на всичко от) картата трябва да имаш. Пробвай ги едно след друго, щракни снимка и пробвай отново.

Така, де ... не знам какво да ти кажа просто.

Да не би апаратът да има вътрешна памет и просто да не можеш да стигнеш до нея (както едно време при телефоните ставаше тоя цирк ако нямаш драйвъри) ? Това ли имаш предвид с пряк път към друга папка ?

Във всеки случай прегледай първо ръководството. Пробвай просто да реснеш всичко до фабрично състояние.

Lucho
08-17-2012, 21:40
Да не би SD картата да е заключена?

Друг вариант е да пробваш да ги извадиш чрез USB.

Трети вариант е да вземеш четец за карта памет и от там да провериш картата - да не би телефонът да прави проблем (съмнявам се да е от това).