PDA

View Full Version : Джъстин Бийбър



Astray
08-16-2012, 15:14
Здравейте хора,
Направих тази тема, защото напоследък много взеха да ми се набиват коментарите за Джъстин Бийбър ..
Наясно съм, че като всяка известна личност притежава много почитатели, но и много .. едва ли не "врагове" ..
В почти всяка фб. страница видях картинка от вида : Сподели : Джъстин Бийбър .. Харесай : .. използвани са всякакви неща от извънземни .. до курабийки ..
Та .. моля някое МОМЧЕ ( защото предимно те го плюят, ругаят и т.н. ) да ми каже с какво толкова му пречи Джъстин Бийбър ..
Да подчертая, че не съм негова фенка... ако някой реши да се оправдае с това..
Не мога да разбера защо в днешно време .. когато си успял да постигнеш нещо винаги ще се намери някой , който да те "оплюе" дори и да няма за какво ...
.. мили момчета .. нека някой от вас ми изясни омразата си към Джъстин Бийбър..
Моля без обидни коментари !! ( желателно е коментарите да са на кирилица )

JuStElly
08-17-2012, 00:53
Няма смисъл да се опитваш да им набиваш в главите,че няма защо да го мразят.В крайна сметка всеки има право на мнение.Аз например го харесвам,но не си опитвам да налагам мнението си на никого... слушам си го,чета за него,гледам си негови снимки,интервюта и така.. Като видя някакви снимки от вида харесай за прасето,сподели за Джъстин,просто ги игнорирам. Ако някой започне да ми говори нещо против него,не го слушам,когато започнат да ми разправят "какво му харесваш","ебати г*йчето",не знам си кво,даже не си правя труда да им отговарям.Просто съм на мнение,че всеки има право да реши дали го харесва или не.. Щом искат нека го плюят,това не променя мнението ми за него... (: Цялата работа е избиване на комплекси. Нямам предвид тези,които не го харесват,а тези които не спират да го плюят.. Нека си имат мнение,хубаво,но нека си го запазят за себе си,в крайна сметка на никой не му пука.

Astray
08-17-2012, 11:07
..мм явно не си ме разбрала..не се опитвам да им "набия в главите" .. просто искам някой да ми обясни защо .. да си го мразят, нямам намерение да променям това !! Просто искам отговор "Защо? " :)

strawberry88
08-17-2012, 18:21
Защото му завиждат според мен. :D

JuStElly
08-17-2012, 23:08
Просто,защото момчетата си мислят,че за да си "готин" трябва да мразиш Джъстин Бийбър и да не спираш да го плюеш... детска работа

elito0o0o0
08-18-2012, 11:54
Оф, пак ли с темите за Бобъра? Srsly, продължавайте да я накъртвате тая тема със "завистниците" и после се чудете защо това и онова. Всеки е индивидуалист - има си собствено мнение и т.н. и използва това качество както намери за добре. Едни споделят мнение - други не. На тоя свят ако няма успели и такива, които ги плюят 1, че няма да е интересно и 2, че ще се загуби баланса между двата свята на "звездите" и на обикновените хора, които знаят, че така наречените "звезди" още в ранните си години са си осигурили живота занапред, а те тепърва трябва да се блъскат, за да го постигнат. :) Ако тва не ви е ясно, значи няма за кво повече да се хабя.

Astray
08-18-2012, 13:15
Оф, пак ли с темите за Бобъра? Srsly, продължавайте да я накъртвате тая тема със "завистниците" и после се чудете защо това и онова. Всеки е индивидуалист - има си собствено мнение и т.н. и използва това качество както намери за добре. Едни споделят мнение - други не. На тоя свят ако няма успели и такива, които ги плюят 1, че няма да е интересно и 2, че ще се загуби баланса между двата свята на "звездите" и на обикновените хора, които знаят, че така наречените "звезди" още в ранните си години са си осигурили живота занапред, а те тепърва трябва да се блъскат, за да го постигнат. :) Ако тва не ви е ясно, значи няма за кво повече да се хабя.

Това определено ми хареса !! (bow)

msBIEBER
08-20-2012, 14:22
Аз супер мега много не го харесвах. Всички правеха шеги за него и на мен ми бяха смешни и реших, че не го харесвам. Но преди около 2-3 месеца гледах филма му (Never Say Never) и тотално се влюбих в него!! хаха

DieselBlood
08-21-2012, 10:14
Не го харесвам главно,защото фенките му са някакви досадни пикли на 14 години,които си мислят,че неговата музика е най-хубавата.А ако не приемате това за аргумент,може би ще приемете,че изглежда педалски и звучи като съдрана коза?

Elli *
08-21-2012, 10:31
аз съм момиче, пък не го харесвам ( мразя го )
защото
1 - пее грозно и като момиче
2 - казва, че ще е следващия Кърт Кобейн ( хаха, мечти )
3 - има се за някъв много велик
4 - 9gager съм

IncendiaSanctus
08-21-2012, 10:55
Дребен, хилав, женствен, с гадни клиширани песни ( на една и съща тематика, един милиард пъти експлоатирана във всеки жанр на музиката ) бъкани с autotune ефекти и други подобни, който освен това е бял като мляко и се прави на рапър.
Доста неприятна комбинация, не мислите ли ? Да не говорим за фенките му... ( защото със сигурност някой, който харесва музиката му не може да бъде от мъжки пол )

Ramona
08-21-2012, 11:03
Не съм фен, но не го мразя. Нищо не ми е направил..

TheProblemIsChoice
08-21-2012, 11:05
Аз нямам проблем с него, пък и сега като му се промени гласа е много по-добре. Но може би наистина трябва да поразнообрази темите си :D

explosion_
08-21-2012, 11:18
Нищо против! Гейски глас- мутира, гейска прическа - подстрига се! :)

druzilla
08-21-2012, 11:24
Аз също не го харесвам.
Не е защото му завиждам,по тая логика трябва да мразя всички звезди,а не е така.
Това,което не ми харесва най-вече са самите му фенове.
Обикновено са някакви детски гъзове,които го богорворят.
Да,известен е и има пари,но ми кажете едно нещо,което направил?Имам в предвид нещо стойностно..
Може да пее,има глас,но..Всичките му песни са за любов.Понеже един дрислъо много знае за любовта.
Всичките са с еднотипни текстове и мелодии.Някои са изплагиатствани (Love me орегинално е от The cardigans,
a Somebody to love всъщност е на Queen).
В няколко негови песни чувам фрази от сорта "имам пари" или "моите пари са и твои защото те обичам"
Парите ли са най-важното?!Или просто той само с тях може да претендира?
На всичко отгоре твърди,че ще е следващия Кърт Кобайн,а всъщност не може да му стъпи и на малкия пръст.
И това,което най-много ме накара да го намразя е колко много копира от Майкъл Джаксън.
Хваща си четала като него,облича се като него.Направи си същото яке като неговото само,че с буквата Дж,вместо с М.
На няколко фотосесии прави абсолютно същите пози като Майкъл (разбира се не толкова споучливи).Носи като неговата маска.И също така твърдеше,че е следващият крал на попа!Майкъл Джаксън е дарил 300 милиона за благотворителност,през целия си живот е помагал за опазване на природата и на децата в нужда.
Преди всеки концерт е посещавал по един дом за сираци и е правил дарение за него.Кажете ми какво от тези
неща е направил Джъстин Бибър? А за това,че бил много беден и трябвало да пее на улицата и за това
майка му качвала негови клипове в ютуб.Начи толкова си беден,че нямаш пари за храна,ама имаш пари за камера,компютър и интернет??

sunman
08-21-2012, 19:29
Аз също не го харесвам.
Не е защото му завиждам,по тая логика трябва да мразя всички звезди,а не е така.
Това,което не ми харесва най-вече са самите му фенове.
Обикновено са някакви детски гъзове,които го богорворят.
Да,известен е и има пари,но ми кажете едно нещо,което направил?Имам в предвид нещо стойностно..
Може да пее,има глас,но..Всичките му песни са за любов.Понеже един дрислъо много знае за любовта.
Всичките са с еднотипни текстове и мелодии.Някои са изплагиатствани (Love me орегинално е от The cardigans,
a Somebody to love всъщност е на Queen).
В няколко негови песни чувам фрази от сорта "имам пари" или "моите пари са и твои защото те обичам"
Парите ли са най-важното?!Или просто той само с тях може да претендира?
На всичко отгоре твърди,че ще е следващия Кърт Кобайн,а всъщност не може да му стъпи и на малкия пръст.
И това,което най-много ме накара да го намразя е колко много копира от Майкъл Джаксън.
Хваща си четала като него,облича се като него.Направи си същото яке като неговото само,че с буквата Дж,вместо с М.
На няколко фотосесии прави абсолютно същите пози като Майкъл (разбира се не толкова споучливи).Носи като неговата маска.И също така твърдеше,че е следващият крал на попа!Майкъл Джаксън е дарил 300 милиона за благотворителност,през целия си живот е помагал за опазване на природата и на децата в нужда.
Преди всеки концерт е посещавал по един дом за сираци и е правил дарение за него.Кажете ми какво от тези
неща е направил Джъстин Бибър? А за това,че бил много беден и трябвало да пее на улицата и за това
майка му качвала негови клипове в ютуб.Начи толкова си беден,че нямаш пари за храна,ама имаш пари за камера,компютър и интернет??

С това се изчерпа темата !
Евала, колежке ! :D

elito0o0o0
08-21-2012, 22:56
На тоя като чух наскоро 2-3 от новите му песни, си мислих, че пее жена.. Чудих се чудих се коя може да е и накрая като попитах и ми казаха се счупих от смях просто.

Elli *
08-22-2012, 06:23
аз познавам едно момче ( над 14 ), което го харесва .... :D

sunman
08-22-2012, 10:30
аз познавам едно момче ( над 14 ), което го харесва .... :D
Някакъв обратен ! :D

chombak
08-22-2012, 13:37
аз съм момиче, пък не го харесвам ( мразя го )
защото
1 - пее грозно и като момиче
2 - казва, че ще е следващия Кърт Кобейн ( хаха, мечти )
3 - има се за някъв много велик
4 - 9gager съм

+1 ;dd

maaarietta
08-23-2012, 13:40
Именоо! И аз не съм негова фенка. Но искам разумно обяснение защо повечето не го харсват и от къде за Бога решиша, че е гей?! Един ограничен идиот е подметнал в някоя социална мрежа, че Джъстин Бийбър е гей и вече не си ' от яките ' ако не мислиш така и не го плюеш по всевъзможни начини -.- И аз видях въпросната картинка с курабийката. Много ясно, че бих избрала курабийка, не сам пред JB защото тя е за ядене и е възможно да я имааам :3 ; д

hey.mistery
08-23-2012, 15:31
Завиждат, защото приятелките им предпочитат него пред тях :D:D:D Но и това е вариант, подразнени са от това, че много момичета са откачили по Джъстин. Аз лично не съм негова фенка, но има много от песните му, които харесвам.

strawberry88
08-23-2012, 21:55
Аз пък харесвам само песента Boyfriend. :D

Astray
08-25-2012, 22:38
Боже .. гей бил .. ако някой ми го докаже тва.. евала .. как пък разбрахте, че е гей ми е чудно .. :D

druzilla
08-25-2012, 23:17
С това се изчерпа темата !
Евала, колежке ! :D

Благодаря :D Поувлякох се малко..ама като някой ми каже "защо го мразите,нищо не ви е направил" и почвам да усвирепявам.. :smt029

druzilla
08-25-2012, 23:21
Боже .. гей бил .. ако някой ми го докаже тва.. евала .. как пък разбрахте, че е гей ми е чудно .. :D

Дали е гей не мога да кажа,но със сигурност мога да кажа,че много прилича на такъв :D И не ми излизайте с това,че си има приятелка жена,защото Селена Гомез ги мина всичките и като гледам е готова на всичко,за да си направи реклама.Нищо чудно да я използва само за прикритие :D Даже в моментна гледам сериала The L word и тука всичките лесбийки,който са известни си имат мъж за пред медиите и т.н. :smt045

Incadeptus
08-25-2012, 23:26
Просто,защото момчетата си мислят,че за да си "готин" трябва да мразиш Джъстин Бийбър и да не спираш да го плюеш... детска работа

Ах как мразя този общ знаменател,ахххххх как ме дразнииии.Мутиръл е дръзни,кат се е подстригал нищо не се променя.Аз не го мразя,аз съм неутрален,но нека ви кажа нещо за миличкия Джъстин Бийбър.В света на известните нищо не е така както изглежда,всичко е нагласено,асбсолютно всичко.Никой не му завижа,просто някои хора не го харесват и казват,че е гей,за да изразят омразата си и за да подразнят глупавите фенки,които откачат,когато го видят.Някой ви знае,че дишате пфффф Това да си маняк е най-глупавото нещо.Вие нямате ли си живот та сте отдадени само на Джъстин Бийбър?Просто поредната звездичка,създадена,за да манипулира хората и за да привлече фенове.И НАЙ-МНОГО МЕ ДРАЗНИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГОЛЯМОТО МУ САМОЧУВСТВИЕ. ;)

ЕДИТ:Добре де може би не съм толкова неутрален :D

DennisCobain
08-26-2012, 10:20
Джъстин Бийбър се изказа преди време, че той е "Кърт Кобейн на новото време". От тогава го ненавиждам.

Incadeptus
08-26-2012, 10:38
Джъстин Бийбър се изказа преди време, че той е "Кърт Кобейн на новото време". От тогава го ненавиждам.

ПФФФФ ТОЯ се мисли за Най-великия

sunman
08-26-2012, 13:19
Джъстин Бийбър се изказа преди време, че той е "Кърт Кобейн на новото време". От тогава го ненавиждам.
Не си вЕрва и тоя ! :D

Elli *
08-26-2012, 18:04
Не си вЕрва и тоя ! :D
+1
т'ва като го чух паднах :Д !
и кво много ли ви дразни вас '' харесващите го '' като го наричаме гей :Д
нас много ни кефи, че ви дразни ^^
ГЕЙ Е >:Д

misxiee773
08-26-2012, 18:55
Бийбър... Не съм му голяма фенка, всъщност, не съм му фенка, но.. Всъщност аз въобще не го харесвам :D Но не съм
тръгнала да пиша някви тъпи коментари за него, че е гей и т.н. Факт е, че НЕ е гей.. Гласът му преди-това е друг въпрос...
Когато чух Baby по радиото, много ми хареса, но реших, че момиче го пее и бях изненадана, след като видях клипа.. Но някъде да пиша, че е гей? Ми не, щото и без тва не е истина... Какви ги говорят-не знам.. Те и в Туитър му писаха разни раоти.. Е, ясно е, че е постигнал много повече от тях... За кво.. завиждат ли му-какво ?? ](*,) ... Такам , това беше "Добрата" част :D .. Сега... Лошата.. ;д Така..
В нета пишеше, че Джъстин Бийбър се е подигравал на плешивостта на принц Уилям.. Но.. (!) Той и да оплешивее, пак няма да бъде като принц Уилям !!! :D Така, че не го представяйте като някакъв... :X Това беше от мен- мога и още мнооооого да напиша, но предпочитам да не го публикувам.. :D

sashko705
08-26-2012, 19:48
Само не разбрах, какво толкова е постигнал...

Incadeptus
08-26-2012, 23:01
Бийбър... Не съм му голяма фенка, всъщност, не съм му фенка, но.. Всъщност аз въобще не го харесвам :D Но не съм
тръгнала да пиша някви тъпи коментари за него, че е гей и т.н. Факт е, че НЕ е гей.. Гласът му преди-това е друг въпрос...
Когато чух Baby по радиото, много ми хареса, но реших, че момиче го пее и бях изненадана, след като видях клипа.. Но някъде да пиша, че е гей? Ми не, щото и без тва не е истина... Какви ги говорят-не знам.. Те и в Туитър му писаха разни раоти.. Е, ясно е, че е постигнал много повече от тях... За кво.. завиждат ли му-какво ?? ](*,) ... Такам , това беше "Добрата" част :D .. Сега... Лошата.. ;д Така..
В нета пишеше, че Джъстин Бийбър се е подигравал на плешивостта на принц Уилям.. Но.. (!) Той и да оплешивее, пак няма да бъде като принц Уилям !!! :D Така, че не го представяйте като някакъв... :X Това беше от мен- мога и още мнооооого да напиша, но предпочитам да не го публикувам.. :D


От лъде го научи тоя "ФАКТ"? ;ДДДД КАЗАХ ВИ че всичко е нагласенооооооо

druzilla
08-27-2012, 00:14
Само не разбрах, какво толкова е постигнал...
Да и аз това се чудя..Сигурно рекорд на Гинес за най-многобройни хейтъри :D
Аз пак ще кажа,че той не е постигнал нищо стойностно.Това,че е направил няколко
лигави любовни песни и малките момиченца са хлътнали по него нищо не е . ;)

misxiee773
08-27-2012, 06:09
Да и аз това се чудя..Сигурно рекорд на Гинес за най-многобройни хейтъри :D
Аз пак ще кажа,че той не е постигнал нищо стойностно.Това,че е направил няколко
лигави любовни песни и малките момиченца са хлътнали по него нищо не е . ;)

Да ама очевидно феновете са повече от хейтърите... :(

Elli *
08-27-2012, 10:06
Да ама очевидно феновете са повече от хейтърите... :(

не

sunman
08-27-2012, 10:11
не

+24353647 :D

Smiilee
08-27-2012, 17:17
Защото му завиждат според мен. :D

Така е :ДДД

Elli *
09-01-2012, 07:53
Така е :ДДД

хах, и на к'во да му завиждат ;д

Colouring
09-01-2012, 08:04
И аз не знам зак'во се набутвам в тая тема, дето пак има скандали, ама защо хората като цяло (не само заблудените бийбър фенчета) не разберат, че когато даден човек изразява негативно мнение към някого, то не винаги завижда. Винаги ми е било адски странно и плоско. Не го харесвам, изобщо даже. Лигав ми е, гласът му не ми харесва, песните му също, външният му вид не е на момче, което да привлече вниманието ми. И? Не съм завистлива, а обективна за себе си. Вие си говорете каквото знаете..

slimbo
09-01-2012, 19:23
Не понасям факта , че издигнат в култ без да има смисъл той е просто човек който се мъчи да пее / е ся не ми е фаворит , но има и смислени песни/ абе не го мразя нито го харесвам приемам го просто като чове;

Chris.Sayway
09-02-2012, 12:41
Има голяма разлика между този който не го харесва, hater, фен, belieber и неутрален. Всеки има вкус и право на избоp, ако не го харесваш няма проблем, ако ти изглежда гействен - ок, всеки има мнение или, ако не намираш нищо хубаво в песните, гласа му, държанието му и начина, по който изглежда - всеки има мнение , но защо го мразите ето това е, ако някой може да отговори ще приема всичката му омраза към Justin . :) Защо? Само това искам да знам .

Chris.Sayway
09-02-2012, 13:44
Аз също не го харесвам.
Не е защото му завиждам,по тая логика трябва да мразя всички звезди,а не е така.
Това,което не ми харесва най-вече са самите му фенове.
Обикновено са някакви детски гъзове,които го богорворят.
Да,известен е и има пари,но ми кажете едно нещо,което направил?Имам в предвид нещо стойностно..
Може да пее,има глас,но..Всичките му песни са за любов.Понеже един дрислъо много знае за любовта.
Всичките са с еднотипни текстове и мелодии.Някои са изплагиатствани (Love me орегинално е от The cardigans,
a Somebody to love всъщност е на Queen).
В няколко негови песни чувам фрази от сорта "имам пари" или "моите пари са и твои защото те обичам"
Парите ли са най-важното?!Или просто той само с тях може да претендира?
На всичко отгоре твърди,че ще е следващия Кърт Кобайн,а всъщност не може да му стъпи и на малкия пръст.
И това,което най-много ме накара да го намразя е колко много копира от Майкъл Джаксън.
Хваща си четала като него,облича се като него.Направи си същото яке като неговото само,че с буквата Дж,вместо с М.
На няколко фотосесии прави абсолютно същите пози като Майкъл (разбира се не толкова споучливи).Носи като неговата маска.И също така твърдеше,че е следващият крал на попа!Майкъл Джаксън е дарил 300 милиона за благотворителност,през целия си живот е помагал за опазване на природата и на децата в нужда.
Преди всеки концерт е посещавал по един дом за сираци и е правил дарение за него.Кажете ми какво от тези
неща е направил Джъстин Бибър? А за това,че бил много беден и трябвало да пее на улицата и за това
майка му качвала негови клипове в ютуб.Начи толкова си беден,че нямаш пари за храна,ама имаш пари за камера,компютър и интернет??

Justin Bieber дари над 30 000 долара за пострадалите от наводненията в Тенеси .
100 000 долара за училище в Лас Вегас за деца в неравностойно положение , купи играчки за Коледа на всяко от децата , пя и си поигра с децата . http://www.youtube.com/watch?v=YesUywDQfjU
Дари точно 1 000 000 долара за Япония и ни приканваше заедно да се помолим за Япония на концертите му .
3,000,000 долара за Хайти
Дари на Children’s Wish Foundation в Торонто 500,000 долара .
10,000 долара на Hometown Food Bank .
Крижи се за Авалана - http://vbox7.com/play:5d68035dc7
http://vbox7.com/play:a76e600f
http://www.youtube.com/watch?v=uVluBb9wuFg Justin Bieber.. People Help The People
http://www.youtube.com/watch?v=7sPTYRS8INw&feature=related Justin Bieber visits the Hospital
Изненадва феновете си и им показва колко ги обича постоянно http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/justin-bieber-mistletoe-tlc-special-275794 ; http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9pw54dida1ryitljo1_1280.jpg ; http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9p8nmI4Jx1r8z3xuo2_250.jpg ; Подари торта на фен http://www.facebook.com/photo.php?fbid=463606610340441&set=a.210045072363264.58202.209459252421846&type=1&theater
...
Научи хората никога да не се отказват и да вярват в себе си . Показа че няма невъзможни неща. Той последва мечтите си .

И това наричате нищо ? А вие какво направихте ? Що за объркан свят сме ние ? После се чудим защо света е такъв .

Ако това не е стойностно , незнам кое ще е ..

druzilla
09-02-2012, 14:10
Да ама очевидно феновете са повече от хейтърите... :(
Да,вярвай си.. :razz:


Justin Bieber дари над 30 000 долара за пострадалите от наводненията в Тенеси .
100 000 долара за училище в Лас Вегас за деца в неравностойно положение , купи играчки за Коледа на всяко от децата , пя и си поигра с децата . http://www.youtube.com/watch?v=YesUywDQfjU
Дари точно 1 000 000 долара за Япония и ни приканваше заедно да се помолим за Япония на концертите му .
3,000,000 долара за Хайти
Дари на Children’s Wish Foundation в Торонто 500,000 долара .
10,000 долара на Hometown Food Bank .
Крижи се за Авалана - http://vbox7.com/play:5d68035dc7
http://vbox7.com/play:a76e600f
http://www.youtube.com/watch?v=uVluBb9wuFg Justin Bieber.. People Help The People
http://www.youtube.com/watch?v=7sPTYRS8INw&feature=related Justin Bieber visits the Hospital
Изненадва феновете си и им показва колко ги обича постоянно http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/justin-bieber-mistletoe-tlc-special-275794 ; http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9pw54dida1ryitljo1_1280.jpg ; http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9p8nmI4Jx1r8z3xuo2_250.jpg ; Подари торта на фен http://www.facebook.com/photo.php?fbid=463606610340441&set=a.210045072363264.58202.209459252421846&type=1&theater
...
Научи хората никога да не се отказват и да вярват в себе си . Показа че няма невъзможни неща. Той последва мечтите си .

И това наричате нищо ? А вие какво направихте ? Що за объркан свят сме ние ? После се чудим защо света е такъв .

Ако това не е стойностно , незнам кое ще е ..
Признавам,че за някои от тези неща не знаех.Но все пак аз от цялата работа видях,че причината да го прави е именно медийното внимание.Естествено,че като изкарва толкова пари да даде малко от тях за благотворителност нищо не му коства.Обича феновете си?И кой по-точно не си обича феновете?Нали без тях е едно нищо..Ти на това ли викаш постижение?Кой е научил да не се отказва и да вярва в себе си?Сигурно това е посласнието на песента му "Boyfriend" , нали? :D Как по-точно показа,че няма невъзможни неща?Последвал бил мечтите си..Това,че е имал късмета някой продуцент да го открие..Ти знаеш ли колко супер талантливи деца има в youtube,които пеят хиляди пъти по-добре от него?Има момичета на по 11-12 години,които пеят като Whitney Houston,но просто не са получили шанса,който JB е имал.
И знаеш ли защо света е такъв?Именно заради такива заблудени като теб,които боготворят един пиклъо,а не виждат хората,които наистина правят нещо стойностно..

Chris.Sayway
09-02-2012, 15:13
Да,вярвай си.. :razz:


Признавам,че за някои от тези неща не знаех.Но все пак аз от цялата работа видях,че причината да го прави е именно медийното внимание.Естествено,че като изкарва толкова пари да даде малко от тях за благотворителност нищо не му коства.Обича феновете си?И кой по-точно не си обича феновете?Нали без тях е едно нищо..Ти на това ли викаш постижение?Кой е научил да не се отказва и да вярва в себе си?Сигурно това е посласнието на песента му "Boyfriend" , нали? :D Как по-точно показа,че няма невъзможни неща?Последвал бил мечтите си..Това,че е имал късмета някой продуцент да го открие..Ти знаеш ли колко супер талантливи деца има в youtube,които пеят хиляди пъти по-добре от него?Има момичета на по 11-12 години,които пеят като Whitney Houston,но просто не са получили шанса,който JB е имал.
И знаеш ли защо света е такъв?Именно заради такива заблудени като теб,които боготворят един пиклъо,а не виждат хората,които наистина правят нещо стойностно..
Не всичко е късмет . И какво като има някой, който пее по - добре от него . Винаги някой ще е по - добър от друг . Ако не беше слушала само 'Boyfriend' (която според мен е най - безмислената му песен :D ) щеше да разбереш . Hе го боготворя , просто мисля че заслужава повече и искам да разбера какво е основанието ви за омразата към него . Да ,имал е шанс, но каква е неговата вина, че това не е получил и друг . Спрете да измисляте причини , а когато се изчерпате казвате '3ащото е гей!'. Бахти дискриминацията дори и да е гей въпреки че не е . Много е забавно да дразните феновете така ли ? (и аз съм го правила :D ама не с феновете на Justin Bieber, обаче наистина е забавно :D) , но познайте не ви се дразня даже сте ме смешнички :* . Пораснете !!!

''No matter how talented you are. Not everybody is going to like you but that's life just stay strong .''- Justin Bieber
''There's gonna be times whem people tell you that you can't live you're dreams, this is what I tell them Never say never'' - Justin Bieber


И отново ..ПОРАСНЕТЕ :*

druzilla
09-02-2012, 15:28
Не всичко е късмет . И какво като има някой, който пее по - добре от него . Винаги някой ще е по - добър от друг . Ако не беше слушала само 'Boyfriend' (която според мен е най - безмислената му песен :D ) щеше да разбереш . Hе го боготворя , просто мисля че заслужава повече и искам да разбера какво е основанието ви за омразата към него . Да ,имал е шанс, но каква е неговата вина, че това не е получил и друг . Спрете да измисляте причини , а когато се изчерпате казвате '3ащото е гей!'. Бахти дискриминацията дори и да е гей въпреки че не е . Много е забавно да дразните феновете така ли ? (и аз съм го правила :D ама не с феновете на Justin Bieber, обаче наистина е забавно :D) , но познайте не ви се дразня даже сте ме смешнички :* . Пораснете !!!

''No matter how talented you are. Not everybody is going to like you but that's life just stay strong .''- Justin Bieber
''There's gonna be times whem people tell you that you can't live you're dreams, this is what I tell them Never say never'' - Justin Bieber


И отново ..ПОРАСНЕТЕ :*

Айде фенка на Джъстин Бийбър да не ми казва да порасна,а?Някъде да съм казала,че е гей?Нямам нищо против хомосексуалистите.Добре,да кажем,че само Boyfriend е безмислена..а да не би baby baby ohhhhh да е по-смислена случайно? :D Айде ти порасни най-добре ;)

mirki4a
09-02-2012, 21:17
Не го мразя,но ми става неприятен заради шумът,който момичетата вдигат около него...Не е нищо особенно...