PDA

View Full Version : Не знам какво да направя



problemgirl
08-16-2012, 15:53
Здравейте! Преди време имахме възможността да ми купят телефон или фотоапарат и след дълго мислене избрах фотоапарата.(полу-професионален) Не знам защо направих тази глупава грешка. Изобщо не снимам с него, стои в шкафа и има само 1500 кадъра. Сега супер много искам телефон, но нямаме възможността и аз обмислях да предложа да го продадем фотоапарата и с парите да купим телефон, но няма да се съгласят със сигурност. Някакъв начин да предложа така, че да се съгласят да го продадем?

scrooper
08-16-2012, 18:40
Е, какво толкова? Така се учиш да взимаш правилни решения и да си практична. По- добре се помъчи да направиш нещо с фотото- например да се снимате с приятели всеки ден, да щракаш изгреви, залези, гледки, моменти... Не е толкова лошо, можеш и във фотоконкурси да участваш. Просто се възползвай от грешката си. А наистина е глупаво да продаваш нещо неползвано на по- ниска цена. Вариант е ако някой брафчед/ фр, че дори познат е готов да направи размяна телефон с/у фотоапарат :)

problemgirl
08-16-2012, 20:26
Хубаво да се уча от грешките си, но изобщо не ми трябва този фотоапарат. Като нямам желание да снимам, не се получава нищо. Искам телефон. Ако няма да пишеш каквото съм помолила, ще помоля и за други мнения.

nymphadora
08-16-2012, 20:46
Аз пък исках четириетажна къща,а тати каза,че засега трябва да се задоволя с триетажна и не знам какво да правя.. :(

Cloud9
08-16-2012, 20:50
Kids these days...

HollyGolightly
08-17-2012, 02:19
А ти въобще опитала ли си да говориш с ваще или направо тук питаш? И ако не си тогава не знаеш те как ще реагират, тоест за какво да ти съвети, може и да се съгласят.

Amore-Mio*
08-17-2012, 09:27
Щом си стои в шкафа - извади го от там и почвай да снимаш разни неща. Има си онлайн уроци по фотография в интернет, може това да ти е едно доста добро хоби, стига да имаш желание. Иначе за другото: поговори с родителите си.

GLaDOS
08-19-2012, 09:41
Нямате възможност,а ти хленчиш по форумите "Искам телефон,не искам фотоапарат"!
Момиче,радвай се на това което имаш,спри да хленчиш като гадно разглезено бебе.
Като искаш нещо-постигни го, работи или нещо подобно.Оцени това, което имаш!
П.П. За какъв чеп ти е тая играчка?