PDA

View Full Version : Възможна ли е такава връзка???



randomm_2
08-16-2012, 16:14
Запознах се с едно момче от Варна по скайп. И от тук започват проблемите. Той е на 20, а аз на 15. Видяхме се няколко пъти, защото беше в София за малко време, но още от първото ни излизане здраво хлътнах по него загубих си ума както се казва, а май и той е доста хлътнал. Притесняват ме пречките, които ще изникнат - разликата във възрастта, разстоянието, различните възгледи... Вие какво мислите?

Luidgie
08-16-2012, 16:18
Абе какво им стана на всички та все пускат теми за възраст? Ако се харесвате и бля бля що да не пробвате? Пък ако е такъв проблем възрастта, възгледите и разстоянието - ще се разделите - готово. Какво има да му умувате и да му мислите?

WesSneijder
08-16-2012, 16:20
Aко си имате доверие, може и да успеете. Трудно е обаче да разчиташ на някой, с когото си се запознала по скайп и си се виждала 1 път на живо да не му омръзнеш и да не прави простотии зад гърба ти. Не е невъзможно обаче, постижимо е, аз изкарах доста време така като ставаше дума за различни държави и доста по-големите разстояния. Трудно е, няма какво да те лъжа.

xXxPETYAxXx
08-16-2012, 16:49
Според мен не. Бил е в София за малко - ок, ама занапред как ще се виждате? Ще сте заедно за по 2-3 дни в месеца ли? Ще си пишете по скайп и ще си пращате ":*" и "(hug)"?! Връзка от разстояние според мен е възможна само когато преди това си е била стабилна връзка и се е наложило да се разделят хората за определен период от време, а не така.

Luidgie
08-16-2012, 17:10
Аз не знам защо се искат мнения за такива работи, като в крайна сметка всеки си прави к'вото си иска.

Amore-Mio*
08-16-2012, 17:33
То, че е възможно - възможно е. Въпросът е дали ще позволите пречките да развалят връзката и да премахнат чувствата, или ще ги преодолеете и ще си бъдете заедно. 5 години не са кой знае каква разлика, стига и двамата да се разбирате, да има разбирателство помежду ви. Да съвпадат характерите ви, да има общи теми на разговор, също и еднакви интереси или поне няколко, за началото. Принципно не одобрявам връзките от разстояние, но вие си решавата в случая. Ако сте готовите да се заемете с това сериозно и трудно "изживяване", давайте!

petetyyy
08-16-2012, 17:38
Аз пък съм твърдо против връзките с такива на нашата възраст, защото момчетата са доста недорасли, ние сме по-развити и просто не се получават нещата. Какво ви става на всички с тия "големи разлики", кой знае пък какво. Пробвай, защо не, щом се отказваш преди да си пробвала явно не държиш достатъчно на него ;)

scandalousLady
08-16-2012, 18:07
Вързката от разстояние е трудно нещо. Ако си сигурна, че си струва - опитайте.

LadyDi
08-16-2012, 19:00
450 километра
15 годишна
без доход
родители

Case closed...

chushkopek
08-16-2012, 19:08
Абе какво им стана на всички та все пускат теми за възраст? Ако се харесвате и бля бля що да не пробвате? Пък ако е такъв проблем възрастта, възгледите и разстоянието - ще се разделите - готово. Какво има да му умувате и да му мислите?

Като в мнението ти няма грам логика, моля те недей го споделя и дава като съвет.
Точно липсата на мисъл преди нещо такова е причината за ниската успеваемост на връзките.....много е трудно да си напрегне сивите гънки, вместо да губи време и нерви с обречена връзка.


По темата: Не си губи времето, безсмислено е.

Luidgie
08-16-2012, 20:18
chushkopek Ха-ха-ха ако исках да влагам някаква велика мисъл, за някакъв маловажен еднотипен проблем - щях да го направя. Просто не виждам смисъл да се пускат еднотипни теми и във всяка тема да се прави анализ на човека, който я е пуснал и това дали ще се получи или не. Плюс това бях в добро настроение. И ако трябва да сме честни за такива неща не може да се каже "давай" и "спирай", при положение, че не си изцяло запознат с нещата. Съдейки по това, че авторката е на 15 - как мислиш, какво ще излезне от цялата работа? Ще си пишат ше се зарибяват и по едно време ще им писне - тя ще си е начесала крастата и готово. Така че, скъпи ми друже, и ти недей да даваш мнение.
Плюс всичко останало - колко души мислиш, дават компетентно мнение в тоя сайт? Повечето са базици и гаври, ако някой е толкова малоумен и безхарактерен, че да приема всеки съвет, който му се дава - негов си проблем. След като очаквах повечето мнения да са отрицателни, предпочетох да дам положително, за да може въпросният индивид (пуснал темата) да не се отчайва и сам да си прецени.

anonymous708973
08-16-2012, 20:47
Като в мнението ти няма грам логика, моля те недей го споделя и дава като съвет.
Точно липсата на мисъл преди нещо такова е причината за ниската успеваемост на връзките.....много е трудно да си напрегне сивите гънки, вместо да губи време и нерви с обречена връзка.


По темата: Не си губи времето, безсмислено е.

Разбира се... ниската успеваемост на връзките няма нищо общо с факта, че някои от хората в тоя форум задника не могат да си обършат без да пуснат тема. Точно от това непрекъснато питане се поражда липсата на някои качества, които са доста необходими за успеха на една връзка.

DragonLady
08-16-2012, 20:51
450 километра
15 годишна
без доход
родители

Case closed...

+1
И аз съм имала връзка варна софия продължила почти 2 години, но нямаш ли възможност да се виждате поне един път на 1-2 месеца забрави да просъществува дълго. А и си е голяма мъка. По-добре не се захващай!

Anichkaxxwee
08-17-2012, 00:08
Ти си още на 15
По-добре го остави
Това са много километри и няма да можете да се виждате, когато поискате
Не се мъчи.

chushkopek
08-17-2012, 11:47
chushkopek Ха-ха-ха ако исках да влагам някаква велика мисъл, за някакъв маловажен еднотипен проблем - щях да го направя. Просто не виждам смисъл да се пускат еднотипни теми и във всяка тема да се прави анализ на човека, който я е пуснал и това дали ще се получи или не. Плюс това бях в добро настроение. И ако трябва да сме честни за такива неща не може да се каже "давай" и "спирай", при положение, че не си изцяло запознат с нещата. Съдейки по това, че авторката е на 15 - как мислиш, какво ще излезне от цялата работа? Ще си пишат ше се зарибяват и по едно време ще им писне - тя ще си е начесала крастата и готово. Така че, скъпи ми друже, и ти недей да даваш мнение.
Плюс всичко останало - колко души мислиш, дават компетентно мнение в тоя сайт? Повечето са базици и гаври, ако някой е толкова малоумен и безхарактерен, че да приема всеки съвет, който му се дава - негов си проблем. След като очаквах повечето мнения да са отрицателни, предпочетох да дам положително, за да може въпросният индивид (пуснал темата) да не се отчайва и сам да си прецени.

Тва с позитивното мнение беше глупаво, иначе само не разбрах след като повечето мнения са тъпи, що не пуснеш умно?

П.С И аз съм на 15, не помня да ми е писнал човека отсреща....то не е много трудно да се разбере има ли смисъл да започнеш връзка с някого или няма....че повечето не го правят е друг въпрос.


Разбира се... ниската успеваемост на връзките няма нищо общо с факта, че някои от хората в тоя форум задника не могат да си обършат без да пуснат тема. Точно от това непрекъснато питане се поражда липсата на някои качества, които са доста необходими за успеха на една връзка.

Права си, но аз не говоря за потребителите на този форум, а за хората под 20 като цяло.

Luidgie
08-17-2012, 13:00
чушкопек - нещо не ти разбрах проблема? Дадохти възможно най-простичко обяснение на твоето един вид "нападение". Пък ти пак ми говориш за умни мнения при положение, че съм ти казала, защо не съм направила анализ на авторката и т.н. Пък за позитивното мнение (казах, защо съм го дала) е дадено и защото познавам един куп малки момиченца като авторката (даже и възрастни жени), които са глуповати и наивни и приемат всяко нещо като чиста монета, а не се оправят сами и не мислят сами. Та би ли ми изяснил/а какъв точно ти е проблема?

SunshineM
08-17-2012, 16:06
Никой не отрича, че връзката от разстояние е трудна. Ако говорим за годините, то те се преживяват някак си, щом се обичате :)) Пробвайте и ако стане Ви пожелавам много любов! :)

PyCoKoCkA93
08-17-2012, 23:55
Слезте всички на земята!Здравите връзки се провалят заради пространство и време,а вие очаквате развитие от разстояние на "връзка",която току-що започва?И то,както каза ЛейдиДи от 15-годишна,която е издържана от родителите,никъде не може да мръдне сама и на тези години би трябвало да има и съвсем други приоритети и занимания от това да гадае къде,кога и с кого е "гаджето" и на 450км от нея...А най-ироничното е всичко това да ви го казва една безбадеждна романтичка като мен...

ПС:Мила,ако не си ме разбрала,все пак,имам само 2 думи за теб по темата:ЗАГУБЕНА КАУЗА.

mech7a7elka
08-18-2012, 08:31
Аз съм жив пример, че такава връзка е възможна.Той беше от Русе, аз от София.Запознахме се в нет-а.
Идваше ми на гости, аз на него...Издържахме така 3-4 месеца и сега живеем заедно.
Разликата обаче е ,че аз бях на 19 а той на 22г.
А ти си по-малка и едва ли родителите ти, ще са съгласни да пътуваш до там или пък той да идва при теб.
Но когато обичаш, всичко е възможно.
Родителите ми бяха против да ходя при него и той при мен , но с времето разбараха, че няма да се откажем лесно
и сега всичко е прекрасно.

Твърде малка си за такива крачки , още повече , че зависиш от родителите си и няма мърдане без тяхното разрешение.
Не се отказвай обаче...
Аз също мислех, че нищо няма да се получи , но се преместих в Русе и живеем заедно от 8 месеца :)
Не знам защо, повечето казват , че такива връзки са невъзможни.
Ако чувствата са истински, нищо не е пречка, всичко останало са оправдания ...

6alqlqlqlqlqlq
08-18-2012, 13:27
Според мен си мъничка за връзка от разстояние. Пиша, защото при мен ситуацията е много подобна. ПРиятелят ми е от Варна, аз от София. Запознахме се по интернет, писахме си дълго време, видяхме се, влюбихме се, той започна да идва в София, а аз да ходя във Варна. Сега от 4 месеца сме заедно и съм страшно щастлива с него и разстоянието вече не ми е проблем. Разликата е ,че аз съм на 19 почти. От твоя гледна точка разликата ни е малка, но, повярвай ми, не е. И все пак, ако толкова много се харесвате, няма лошо да опитате. Внимавай само къде ходиш с него, защото, доколкото разбирам, не се познавате добре и не знаеш неговите намерения какви са.

BornToRaiseTheHell
08-18-2012, 15:58
Възможно е, но е голяма тегавня.
Аз лично, колкото и да съм хлътнала, бих му казала, че е по-добре да изчакаме, всеки да си прави каквото иска, а след време, когато и ако и двамата имате свободата да правите каквото ви скимне, ако още има нещо между вас, се вземайте.