PDA

View Full Version : Някой да даде акъл..?



surefire
08-16-2012, 18:56
Чувствам се кофти на тея години да пиша по форуми но вече се изчерпах и реших да пиша. На 19 години съм и преди около 3 месеца се запознах с едно момиче с една година по малка от мен тя ме харесваше много и искаше да е с мен но аз тогава си имах приятелка с която бяхме скъсали макар че знаех че ще се върна при нея аз започнах да излизам с момичето което ме хареса. Не беше просто излизане а може да се каже че направо ходехме тя така си мислеше но аз не бях сигурен дали искам да съм с нея така продължихме една седмица и реших да се върна при приятелката си и го направих .. седмица по-късно реших да се обадя на момичето и тя ми каза че има приятел и наистина беше така и след като разбрах че не мога да я имам започнах да я търся .. отново започнахме да излизаме макар че и двамата бяхме обвързани и беше хубаво но и това не беше за дълго и тя реши да спрем да се виждаме скарахме се и от тогава бях прекъснал всякакви контакти с нея .. но не можах да я забравя и постоянно се сещах за нея и реших по най лесния начин да поговоря с нея и и писах във феисбук поканих я на кафе отказа не иска да излизаме поне така казва но аз съм сигурен че иска но е инат и се чудя какво да направя по интернет колкото и да я навивам няма да излезе с мене по телефона също но ако излезе един път с мене съм убеден че ще излезе и втори път .. нз аз вече отвикнах от такива излизания последно време се занимавам само за по 1 вечер.. и вече ми омръзна от ку*ви а това момиче не мога да спра да мисля за него..

Seeker93
08-16-2012, 19:06
Еми приятел , нали знаеш поговорката за този дето седи на 2 стола :) Вземи на първо време си оправи мислите , разбери какво наистина искаш и чак тогава мисли как да го спечелиш.Принципно за мъжете недостъпното винаги е желано , но при повечето - само докато го получат.

Afterbirth
08-16-2012, 19:23
Начи, на теб ти е щукнало ти да си с нея щото тя много те е харесвала, обаче ти не си бил сигурен; и вие уж сте ходили цяла седмица, или поне тя така си мислела, но след тва на тебе пак ти щукнало, че си искаш бившата.И след като си си я завоювал разбираш ли, си решил да спазиш седмичната традиция и пак да търсиш другата мадама.Тя също не била останала на сухо, ти си реагирал в стил 'тоя ми взе сандвича' и двамата сте решили да се виждате зад гърбовете на хората, с които се водите 'обвързани' вместо да им изясните нещата .. щом толкова се харесвате.
Ако е осъзнала колко тъпа е цялата работа не е от инат тва че ти отказва.

FuckedUp
08-16-2012, 19:26
Пунктуацията никаква я няма.

scandalousLady
08-16-2012, 19:28
Дай си малко време, помсили си какво точно искаш. Ако искаш да бъдеш с нея, пиши и смс и излезте погворете сериозно.

FuCKkK13
08-16-2012, 19:29
заслужил си си го... ако си сигурен,че го прави на инат и наистина искаш да си с нея направи нещо повече от едното писане.. примерно накарай обща приятелка да я помоли да идат на кафе и вместо тя да се появи се появи ти на нейното място и ще се видите...

surefire
08-16-2012, 19:42
заслужил си си го... ако си сигурен,че го прави на инат и наистина искаш да си с нея направи нещо повече от едното писане.. примерно накарай обща приятелка да я помоли да идат на кафе и вместо тя да се появи се появи ти на нейното място и ще се видите...

И това е идея :)

surefire
08-16-2012, 19:44
Не казвам че съм постъпвал правилно но това са мой желания ако се сбъднат добре ако не.. не правя нищо насила така че..

FuCKkK13
08-16-2012, 19:57
твои желания... само дето не си помислил грам за двете момичета :? ... а и явно не се напъваш мн мн така че май е по-добре да не занимаваш момичето ;)

Psyko Nuts
08-16-2012, 20:15
И това е идея :)

Абе нее баш идея. Не искам да се заяждам, но просто ако съм на нейно място бих си тръгнал и би ми станал много жалък в очите, защото ползваш трети човек и на всичкото отгоре съм ти казал, че не искам да се виждаме. Иначе горе-долу си си изиграл картите, така че няма какво да иска от нея според мен...

WesSneijder
08-16-2012, 22:34
Tва малко тъпа работа ми се вижда. Хем първо я заебаваш за някаква друга, пък после почваш да я преследваш след никво време...много ясно, че няма да иска да излиза. Като евентуално тръгнеш с нея пак ще искаш старата преди нея или няква нова, така че тва не е изход...

Anichkaxxwee
08-17-2012, 00:00
Много глупаво си постъпил
Право е момичето, че не иска да излезете

JuStElly
08-17-2012, 00:04
Това цялото си е една голяма лапешка работа... Заебаваш я за няква друга,продължаваш да излизаш с нея,докато си с другата,през това време тя си намира друг,продължавате да излизате,докато и двамата не сте сами и сега искаш пак да излизате... Не знам,ама не ми звучи като постъпка на 19 годишно момче. А по темата,ако тя не иска,няма как да я накараш да излезете. Продължавай да й пишеш.

Amore-Mio*
08-17-2012, 05:37
Остави я. Имал си предостатъчни възможности , за да си с нея, но ти си се върнал при бившата. А сега плачеш по онова, което осъзна, че искаш, чак когато го загуби. Нормално е да не иска да се виждате след всичко това, особено ако е от свестните и държи на приятеля си, дори и да ходят от скоро. Спри да я търсиш. И следващия път не забърквай такива каши, само защото не знаеш какво искаш.

Teenhelp1
08-17-2012, 07:05
Еми ти си си виновен нали знаеш нормално е да не иска да видите ако някое момиче те разиграва така теб и ти няма да искаш.Ако не успееш да я накараш да излезете това ще ти е за урок. :) Трябва да си сигурен в себе си какво искаш,а не да си играеш с чувствата на другите.

balu4ka
08-17-2012, 09:59
Съжалявам единствено бившата ти,много тъпо и несериозно си подходил.Сега ще си сърбаш попарата,от два стола на земята си се озовал,може би и това заслужаваш.Много е долно да лъжеш някого и да се виждаш с някого зад гърба на този човек,сега всичко ти се връща ;).Дано си осъзнал грешката си и да си си взел поука.

lamer4e7o
08-17-2012, 10:13
Подкрепям коментарите над моя.

xXxPETYAxXx
08-17-2012, 12:17
Остави момичето, като ти е писнало да се занимаваш с к*рви, не се занимавай с такива, но забрави и за бившата си - няма смисъл, искаш я само защото не я притежаваш. Дори и някак да си я спечелиш, когато отново стане твоя, отново ще решиш, че не ти трябва вече и не я искаш.