PDA

View Full Version : Лоши момчета !! Момичета споделете



Synshinee
08-17-2012, 10:26
Много се е писало за лошите момчета,но все пак... Какво ви е мнението за лошите момчета ? Имали ли сте връзка някога с такова момче ? Влюбвали ли сте се в такова момче ? Мислите ли,че би потръгнала такава връзка ? Хайде споделяйте.. :)

lamer4e7o
08-17-2012, 10:30
Под „лоши момчета“ какво да разбираме?

TheBeliever
08-17-2012, 10:30
Какво разбираш под "лошо момче"?

w0sh
08-17-2012, 10:46
Аз съм лошо момче, нарушавал съм много закони.

Synshinee
08-17-2012, 10:48
Ами типичните женкари тези, които са спали с много само за бройката,пият,пушат,друсат се, казват това,което всяко момиче иска да чуе,карат я да повярва,че е единствена само за да я вкарат в леглото си,типичният женкар. Имат много високо самочувствие.Арогантни и надути.Тези,които накрая ти разбиват сърцето..

Cloud9
08-17-2012, 10:51
Класика са лошите момчета. Жените си падат по тях, защото смятат,че лошото момче може да ги защити. Но си има различни видове лоши момчета.Не всичко е като в приказките.Той е лош, влюбва се обаче и става ангелче. Или остават лоши и се държат отвратително с момичето или стават прекалено добри и биват зарязвани от момичето.Живот ли бе да го опишеш

mixii017
08-17-2012, 10:52
Абсолютни идиоти, които нямат никакво бъдеще! Сега са хубави с мускули самочувствие и т.н, а после дебели, плешиви, миризливи чичковци. :D

Blab
08-17-2012, 10:55
като бях на 10-1, харесвах едно момче(нце), което пускаше дебелашки шеги, за да прикрие несигурността и чувствата си, с които явно не беше на "ти". понеже тогава позволявах на хората да се чувстват сейф покрай мен, той съществуваше единствено в моята компания. докато не реши, че може да се шегува и с мен, за да не се пропука суагъра. следващите години не съм го виждала по-тъжен. милият.

така че, за мен не съществуват "лоши момчета". има объркани хора, които играят разни игри и се правят на кОрави, защото не са достатъчно големи хора. има и безсмислени тестостерони, за които да се сбиеш и да удряш по масата са най-големите прояви на мъжественост и, разбира се, категорично осмислящи живота. с подобни имбецили не искам да си имам работа и нямам, защото обитаваме различни светове.
т.е. - ако "лошото" е бит - кофти, ако е и култура - повече късмет в следващия живот;

//тези теми са безумно тъпи, впрочем. форумът е тооооолкова затъпял в последно време. къде е шадоу да вдигне летвата:Д

Synshinee
08-17-2012, 10:55
Класика са лошите момчета. Жените си падат по тях, защото смятат,че лошото момче може да ги защити. Но си има различни видове лоши момчета.Не всичко е като в приказките.Той е лош, влюбва се обаче и става ангелче. Или остават лоши и се държат отвратително с момичето или стават прекалено добри и биват зарязвани от момичето.Живот ли бе да го опишеш

Всичко,което написа е толкова вярно..Според мен едно лошо момче трябва да си остане лошо.. някак си не им отива да стават добри да ти казват обичам те и така :D

Teenhelp1
08-17-2012, 10:59
Класика са лошите момчета. Жените си падат по тях, защото смятат,че лошото момче може да ги защити. Но си има различни видове лоши момчета.Не всичко е като в приказките.Той е лош, влюбва се обаче и става ангелче. Или остават лоши и се държат отвратително с момичето или стават прекалено добри и биват зарязвани от момичето.Живот ли бе да го опишеш
So fucking true... От къде знаеш btw ? Опит ?

FuCKkK13
08-17-2012, 11:00
пак ли такава тема беее :?

Blab
08-17-2012, 11:01
Ами типичните женкари тези, които са спали с много само за бройката.
то е за идеята, не за бройката. митьо пищова го остави.:Д предпочиташ някой да те пецка, ти да си мислиш, че си във връзка, колко много те обича и прочее, а после да му се палиш, като разбереш, че няма нищо такова ли? тогава няма да е за бройката. значи, ще да е добро момчето.

пият,пушат,друсат се, казват това,което всяко момиче иска да чуе,карат я да повярва,че е единствена само за да я вкарат в леглото си,типичният женкар. Имат много високо самочувствие.Арогантни и надути.Тези,които накрая ти разбиват сърцето..
абе, седнах да ти отговарям, ама всичко изгуби смисъл някъде посредата.

SisiStrange
08-17-2012, 11:13
Представата ти за лошо момче няма нищо общо с моята.

Това, което описваш са чалгари с пари, комплекси и много свободно време.

Лошо момче е нещо, всяващо респект по един определен начин на дистанцираност, самоувереност и оправност. Не извикващо съжаление човече с розова блузка. И в двата случая, никога не съм харесвала този тип.

пAteNцЕ
08-17-2012, 11:21
Тез,авторке,които описваш са женкарчета, не лоши момчета -.-
Я под лошо момче визирам ужасен,гаден,държащ се с момичетата гадно,сякаш не го интересуват,всяващ респект и страх у другите с визията си....но въпреки това умен и неустоим>>оттам и момичетата му се лепят о.О

DarkTemplar
08-17-2012, 11:23
Лошите момчета си пасват по особен начин с простите момичета.

пAteNцЕ
08-17-2012, 11:26
Лошите момчета си пасват по особен начин с простите момичета.

Да,една от най-хубавите комбини,за които мога да се сетя :D Поне като видя такава двойка,не съжалявам никой от двамата :D

mixii017
08-17-2012, 11:47
"Ами типичните женкари тези, които са спали с много само за бройката,пият,пушат,друсат се, казват това,което всяко момиче иска да чуе,карат я да повярва,че е единствена само за да я вкарат в леглото си,типичният женкар. Имат много високо самочувствие.Арогантни и надути.Тези,които накрая ти разбиват сърцето.."

ТОВА са лоши момчета (още тотални гадове, за които изобщо не си заслужава да плачеш)

DarkTemplar
08-17-2012, 11:53
Да,една от най-хубавите комбини,за които мога да се сетя :D Поне като видя такава двойка,не съжалявам никой от двамата :D
както се казва в една стара народна поговорка: "Господ ни оре, ни копае, а само хора събира" (и се справя доста добре)

Amore-Mio*
08-17-2012, 12:24
Не съм си падала по такива.
Някакви, с високо самочувствие без да има реална причина за това - не ми харесват. Чрез лошите си постъпки някои будят страх и респект, тия са лошите момчета. Гадни, държащи се отвратително. Самоуверени, самонадеяни и куп качества, които на почти никой не им допадат.

scandalousLady
08-17-2012, 15:20
Лоши момчета няма има маски, които се свалят, когато някоя им докосне " камъка" в гърдите :) . Останалите са били наранени.

xXxPETYAxXx
08-17-2012, 15:24
Първата ми асоциация, когато чуя "лошо момче" е Аче от "Три метра над небето" :D
Поведението на всеки мъж към половинката му винаги е малко по-различно и по-мило отколкото поведението му в друга компания. Жените си мислим, че ние сме причината такъв тип мъж да се променя, да е по-добър, а всъщност той си е същия пред обществото, само с половинката си е различен, което е съвсем нормално.

Kavichki
08-17-2012, 16:08
Усещам, че пак ще се възцари спор. Най-добре заключете темата.

kyon
08-17-2012, 18:25
Лошо момче/момиче какво е това?
Като не можеш да впечатлиш някой с нещо различно от тялото си, какво очакваш?

notlike
08-17-2012, 18:30
Лошите момчета стават за любовници, но нямат потенциала да бъдат съпрузи и често след "чувствения" период (16-21) години, жените почват да мислят рационално и тогава в сила влизат парите....

therichbitch
08-17-2012, 19:51
Ами типичните женкари тези, които са спали с много само за бройката,пият,пушат,друсат се, казват това,което всяко момиче иска да чуе,карат я да повярва,че е единствена само за да я вкарат в леглото си,типичният женкар. Имат много високо самочувствие.Арогантни и надути.Тези,които накрая ти разбиват сърцето..

Ама вие много странни представи имате за лоши момчета.. Това, което ти описваш, са лекета, нищо повече. По такива не си падам, не. Но иначе харесвам мъже, които са леко арогантни (но не по просташки), умеят да заявяват желанията си и да бъдат доминантни (както се полага на един мъж междувпрочем), но не с елементарното селско чувство за собственост, такива, които имат лично мнение и няма да преглътнат гордостта си само, за да докажат на своята "принцеса" , че тя е единствената, но това не значи да се държат с жената като с парцал, харесвам хладнокръвни личности, които не си поплюват и това личи дори само от погледа им, но не психопати със завишено чувство за безнаказаност или пък самочувствие. Харесвам кавалерството, но не и свалянето на звезди.
Явно за мен терминът има съвсем различни измерения..

П.П. От кога пушещите са лоши О.о. ?? Не говорим за 14-5 годишни позьорчета..

djipsito
08-17-2012, 21:01
В тийн форум кво друго да се очаква....

Hilary_
08-17-2012, 21:25
Ами типичните женкари тези, които са спали с много само за бройката,пият,пушат,друсат се, казват това,което всяко момиче иска да чуе,карат я да повярва,че е единствена само за да я вкарат в леглото си,типичният женкар. Имат много високо самочувствие.Арогантни и надути.Тези,които накрая ти разбиват сърцето..
Не, не съм била с такъв човек. Не виждам смисъл. Губене на време.

Anonyss
08-18-2012, 10:35
Като бях на 5 ме вкараха в педагогическа стая, защото запалих 2 казана пред патрулката :D

anonymous708973
08-18-2012, 11:43
Ама вие много странни представи имате за лоши момчета.. Това, което ти описваш, са лекета, нищо повече. По такива не си падам, не. Но иначе харесвам мъже, които са леко арогантни (но не по просташки), умеят да заявяват желанията си и да бъдат доминантни (както се полага на един мъж междувпрочем), но не с елементарното селско чувство за собственост, такива, които имат лично мнение и няма да преглътнат гордостта си само, за да докажат на своята "принцеса" , че тя е единствената, но това не значи да се държат с жената като с парцал, харесвам хладнокръвни личности, които не си поплюват и това личи дори само от погледа им, но не психопати със завишено чувство за безнаказаност или пък самочувствие. Харесвам кавалерството, но не и свалянето на звезди.
Явно за мен терминът има съвсем различни измерения..

П.П. От кога пушещите са лоши О.о. ?? Не говорим за 14-5 годишни позьорчета..

Присъединявам се към това мнение.

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 12:18
Абсолютни идиоти, които нямат никакво бъдеще! Сега са хубави с мускули самочувствие и т.н, а после дебели, плешиви, миризливи чичковци. :D

Право в десетката!!! :)

Cloud9
08-18-2012, 12:59
So fucking true... От къде знаеш btw ? Опит ?

Опит и странични наблюдения.И малко обща култура.И аз съм била млада и глупава и съм се влюбвала в лошият плейбой,който се прави на влюбен в мен само за да ми се вмъкне в гащичките и да отметне в тефтерчето си че ме е метнал на леглото си.Да,ама не.

Лошите момчета са фаза в живота на добрите момичета. После порастваме и поумняваме.

Luidgie
08-18-2012, 15:16
Темата трябва да се прекръсти: Женкари!! Момичета споделете.

BornToRaiseTheHell
08-18-2012, 15:38
Имаш различна представа за лошо момче от моята, в смисъл такъв, пиенето и пушенето, когато не са за позьорщината тип "колко съм як", не са толкова лоши качества. Но, може да се каже,че и в момента съм в такава връзка и изводът е: Дресирай и владей. Иначе си е*ава лелята.

FunkyPie
08-18-2012, 15:48
"Ами типичните женкари тези, които са спали с много само за бройката,пият,пушат,друсат се, казват това,което всяко момиче иска да чуе,карат я да повярва,че е единствена само за да я вкарат в леглото си,типичният женкар. Имат много високо самочувствие.Арогантни и надути.Тези,които накрая ти разбиват сърцето.."

ТОВА са лоши момчета (още тотални гадове, за които изобщо не си заслужава да плачеш)
ъ,ти на 14 знаеш кво е лошо момче? :lol: представите ти да не са джъстин бибър?
а и кой плаче след зарязване?някоя наистина влюбена,но на това не му се вика свалка (каквато всъщност знаят да правят "лошите момчета")

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 18:01
Лошото има много различни измерения.Едно е да наречеш "лошо момче" лекенце,което се прави на вървежно от келешлък и се държи с жената като с човек трето качество,а съвсем друго да го кажеш за пич,който не ти ходи след гъза за щяло и нещяло и има его и достойнство малко в повечко,отколкото на теб самата ти се иска.

Иначе някои от чертите на моя приятел по моите критерии стабилно попадат в графата лоши момчета и това ме устройва напълно ;)

Luidgie
08-18-2012, 18:10
Лошото има много различни измерения.Едно е да наречеш "лошо момче" лекенце,което се прави на вървежно от келешлък и се държи с жената като с човек трето качество,а съвсем друго да го кажеш за пич,който не ти ходи след гъза за щяло и нещяло и има его и достойнство малко в повечко,отколкото на теб самата ти се иска.

Иначе някои от чертите на моя приятел по моите критерии стабилно попадат в графата лоши момчета и това ме устройва напълно ;)

Противоречиш си. Или просто се съгласяваш с мнения, които и ти не знаеш за какъв "вид" "лошо момче" се отнасят.

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 18:14
Противоречиш си. Или просто се съгласяваш с мнения, които и ти не знаеш за какъв "вид" "лошо момче" се отнасят.

С кое по-точно?Всеки влага различен смисъл в понятието "лошо момче".Аз съм по склонна да го интерпретирам като положителната доминантност на мъжа,от която жената има нужда(но не всяка),БЕЗ ДА бъде унижавана.

Luidgie
08-18-2012, 18:17
Виж си мнението по-горе и с какво се съгласяваш, пък после ми говори за доминантност. :)

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 18:26
Виж си мнението по-горе и с какво се съгласяваш, пък после ми говори за доминантност. :)

Тези,които аз охарактеризирах като "лекета" отговарят не на 100 ами на 1000% на написаното от Микси.Те са на светлинни години от моето разбиране за лоши момчета.Но друг ще ги оприличи на такива,следователно се съгласявам,че тези лекета,респективно лоши момчета за някой друг,ги очаква точно такова бъдеще.Противоречието липсва,защото никога не го е имало. :)

Luidgie
08-18-2012, 18:31
Къде по-точно си говорила за лекенца и т.н. И от кое по-точно се разбира за какво говориш? Просто си казала едно "право в десятката" на мнение написано от поредната разочарована кифла. И очакваш при този ти вид - хората да правят асоциация, че си за "лошите момчета" ама си против "лекенцата"? Извинявам се, че не съм разбрала великата мисъл вложена в изреченийцето ти.

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 18:37
Лошото има много различни измерения.Едно е да наречеш "лошо момче" лекенце,което се прави на вървежно от келешлък и се държи с жената като с човек трето качество,а съвсем друго да го кажеш за пич,който не ти ходи след гъза за щяло и нещяло и има его и достойнство малко в повечко,отколкото на теб самата ти се иска.


Ако кажеш,че от това не се разбира какво имам предвид ...

ПС:Като чета написаното от теб,мисля,че си пропуснала да прочетеш този. :)

SuNsEt
08-18-2012, 18:40
Била съм с такова момче,не си е работа ...особено за момичета,които предпочитат спокойствието и сигурността ;д
Винаги имаше шанс да замине за някъде , постоянно някви разправии ,далавери...побоища ,хулиганщини ... лапешка история. Някои такива се осъзнават след време ,но други избират така да си живеят и занапред.