PDA

View Full Version : Tърсяяя помагайте!



dunitifi
08-17-2012, 17:30
търся си преса за изправяне,къдрене и вафлички.До 50 лв.Ако някой има и е доволен моля да пише каква е !!!!

strawberry88
08-17-2012, 17:54
Пресите с приставки не могат да изправят косата.

mimeto_0o0o
08-17-2012, 22:43
^хаха. Не могат да изправят друг път :razz: . Ами тази какво прави http://www.emde-electronics.bg/%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F-sunmol-cr-1216-3v-article1900.html Друг е въпроса дали искаш да е от тези тънките, те са само за изправяне (може и да се къдриш), но в такъв случай ако искаш и вафлички ще ти трябва и още една преса

PLEYGIRL
08-17-2012, 22:57
Потърси по-известна марка преса ... гледай в сайтовете като http://www.pazaruvaj.com/presi-za-kosa-c4209/

zarzamora
08-18-2012, 07:39
Пресите с приставки не могат да изправят косата.
Да, наистина е така. Можеш да се изправяш с тях ако косата ти е много мека и податлива на оформяне. Иначе за другите коси не стават.

eminemfenka
08-18-2012, 08:01
излез по магазините ! ВАЖНО ПРАВИЛО ГЛЕДАЙ ДА Е С ВИСОКА МОЩНОСТ !

MegiBoOm
08-18-2012, 08:06
Elekom

FuCKkK13
08-18-2012, 08:16
^хаха. Не могат да изправят друг път :razz: . Ами тази какво прави http://www.emde-electronics.bg/%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F-sunmol-cr-1216-3v-article1900.html Друг е въпроса дали искаш да е от тези тънките, те са само за изправяне (може и да се къдриш), но в такъв случай ако искаш и вафлички ще ти трябва и още една преса

искаше да каже,че не изправят хубаво.. не се изказвай неподготвена ;)

FuCKkK13
08-18-2012, 08:17
по темата: преса с приставки не изправя хубаво... можеш да си вземеш тънка на елеком за изправяне - около 30тина лева и за около 20-25 преса с вафлички - примерно на сапир правят хубави фалички и са евтини пресите... :)

3oPuTy
08-18-2012, 08:33
Сапир като цяло имат хубави и евтини преси.
Аз зарязах моята Белисима заради една такава,взета за 25лв. :) Ами никой не може да ме убеди,че Белисимата е по-хубава :? Нито ме изправяше като хората,нито нищо,а с тая за 10мин. и съм готова,а косата ми е дълга.
Предполагам на същата марка можеш да намериш и с вафлички.
Задължително,обаче,гледай тази за изправяне да е с керамични плочки,а не като оная розовата от по-горе - с железни.Тя е хубава (имам и нея),прави страхотни вафлички,но не си струва да си гориш косата с нея нон-стоп :?
А между другото накрайниците за вафлички е хубаво да са метални,защото с тях косата се начупва по-добре (поради простата причина,че я горят повече).
И спрете с тази глупост,че пресите с приставки не изправят добре :? Първата ми преса преди години стуваше 20лв. с метални приставки и в продължение на година се изправях с нея през ден (т.е. след къпане).Косата ми тогава беше все още доооста чуплива и непокорна,но пресата пак си вършеше работата.

FuCKkK13
08-18-2012, 08:41
^ не изправят добре пресите с приставки.. не са глупости.. през мене са минали доста преси .. правя разлика от вафлички до вафлички и от изправяне до изправяне.. друг е въпроса че си ползвала желязна... тя гори доста повече и не е за препоръчване,а ако се използва керамична мога да те уверя че няма да изправя хубаво както желязната ( говорим за керамична с приставки)

3oPuTy
08-18-2012, 08:54
Споменах първата си преса,защото беше евтина и слаба като мощност.Колко мислиш ме е горяла с нейните мижави температури :lol: Както и да е.
Имам и ето ТАЗИ (http://elekom.bg/index.php?main_page=product_info&cPath=43&products_id=257),която е с керамични плочки,струва 30лв. и изправя добре.Не бързо като Сапира,но за 30мин. съм идеално права и държи до следващото къпане ;)

FuCKkK13
08-18-2012, 09:17
зависи от косата... 90% от момичетата тия преси не им вършат никаква работа за изправяне

3oPuTy
08-18-2012, 09:45
Интересно как ги изчисли тия проценти?!
Аз познавам 2 момичета с преса,като тази от предишния ми пост и при тях ефекта е по-добър от моя.
Докато бях в средното половината ми клас бяха с подобни преси,защото нямаха или възможност,или желание да си купуват по 100 различни и май недоволни нямаше.Само две се оплакваха,че им трябва около час да се изправят,но с техните коси си беше нормално :)
Вярно е,че всичко зависи от косата,но не е редно да си измисляте разни проценти.
Все едно аз да кажа,че 70% от момичетата не са доволни от Белисима,защото аз и още 3-4 приятелки не сме били доволни от нея :)

strawberry88
08-18-2012, 10:36
Да де,исках да кажа,че не могат да изправят хубаво.Особено къдрави коси. :?

mimeto_0o0o
08-18-2012, 11:38
Изправят си много хубаво :) Както и да е, оставям по-компетентните да си изказват мнението на спокойствие

FuCKkK13
08-18-2012, 11:49
Интересно как ги изчисли тия проценти?!
Аз познавам 2 момичета с преса,като тази от предишния ми пост и при тях ефекта е по-добър от моя.
Докато бях в средното половината ми клас бяха с подобни преси,защото нямаха или възможност,или желание да си купуват по 100 различни и май недоволни нямаше.Само две се оплакваха,че им трябва около час да се изправят,но с техните коси си беше нормално :)
Вярно е,че всичко зависи от косата,но не е редно да си измисляте разни проценти.
Все едно аз да кажа,че 70% от момичетата не са доволни от Белисима,защото аз и още 3-4 приятелки не сме били доволни от нея :)

изчислих ги по простата причина че преди години всички си купуваха такива и в момента,които пуснаха преси само за изправяне всички се нахвърлиха на тях и тия дето не бяха доволни и се връщаха към старите бяха малцина..

JuStElly
08-18-2012, 12:30
Колкото и преси с приставки да съм имала,не са ме изправяли хубаво... Взимай си тънка преса и си оправи живота,а ако искаш вафлички можеш да си вземеш ретро преса,въпреки че това не са точно вафлички,но е 7876 пъти по - хубаво..

3oPuTy
08-18-2012, 15:27
изчислих ги по простата причина че преди години всички си купуваха такива и в момента,които пуснаха преси само за изправяне всички се нахвърлиха на тях и тия дето не бяха доволни и се връщаха към старите бяха малцина..

Тъй като не ми се обяснява на дълго и на широко ще ти кажа само,че преди години пресите и като големина,и като мощност бяха доста по-зле,да не говорим и че масово бяха с кофти плочки и че почти нямаше преси само за изправяне ... Нормално е сега всеки да търси по-нови продукти,които са и по-леки,и по-мощни,и с по-качествена изработка,но и сега се правят преси с приставки,които са доста масово използвани.

Amore-Mio*
08-18-2012, 15:29
Най - добре си вземи Elekom , щом искаш всичките неща на едно място.
Че единствено от тая марка имам добри впечатления. Може да се изправиш, както трябва, а не както при другите, на които аз съм попадала: само да ти стоплят косата.

FuCKkK13
08-18-2012, 16:16
Тъй като не ми се обяснява на дълго и на широко ще ти кажа само,че преди години пресите и като големина,и като мощност бяха доста по-зле,да не говорим и че масово бяха с кофти плочки и че почти нямаше преси само за изправяне ... Нормално е сега всеки да търси по-нови продукти,които са и по-леки,и по-мощни,и с по-качествена изработка,но и сега се правят преси с приставки,които са доста масово използвани.

да... за това сега като влезнеш в магазин и като кажеш че искаш да изправя хубаво никъде не съм видяла да ти предложат такава преса.. да не говорим,че има хора,които въпреки че имат от новите преси с приставки пак си използват само за изправяне,а тая с приставките щото правела по-хубави вафлички ... това че не съм на едно мнение с теб не означава да оспамваш цялата тема... авторката пита- аз и отговорих от мои впечатления като цяло,а не само от това какво купуват приятелките ми... забелязала съм че винаги спориш с някои като не е на твоето мнение.. ами аз писах,ти писа,нека тя реши кой да послуша... все пак и предложих по добрия начин при които ще даде 5-10 лв. мах отгоре... айде сега спри че оспамихме темата на момичето.. ти като искаш си ползвай тия с приставките - не ти преча нали така ?!



THE END !

3oPuTy
08-18-2012, 16:29
Ако погледнеш внимателно ти си тази,която започна спора ;)
Ти беше изразила мнение,аз изразих своето и след това ти започна да обясняваш как не изправяли.Уж ми казваш да не споря,а ти самата навлизаш в разни обяснения как са ти минали хиляда преси през ръцете и т.н.
Реално погледнато ти започна този спам.

FuCKkK13
08-18-2012, 19:57
.
И спрете с тази глупост,че пресите с приставки не изправят добре :? Първата ми преса преди години стуваше 20лв. с метални приставки и в продължение на година се изправях с нея през ден (т.е. след къпане).Косата ми тогава беше все още доооста чуплива и непокорна,но пресата пак си вършеше работата.

всъщност с ето това започна спама защото се опита да наложиш мнението си на всички.. и аз спирам.. дано авторката не се е обидила :)

3oPuTy
08-18-2012, 20:23
всъщност с ето това започна спама защото се опита да наложиш мнението си на всички.. и аз спирам.. дано авторката не се е обидила :)

Налагането на мнение е преди моя коментар ;) Там,където едно момиче пишеше,че пресите с приставки не могат да изправят коса.
Ако онази потребителка беше написала,че повечето преси с приставки не изправят добре или че тя не може да се изправя добре с подобна преса щеше да е окей,но да твърди,че като цяло пресите с приставки не изправят си е точно налагане на мнение.

И аз спирам.Ако искаш да продължим с дискусията ми пиши следващите коментари на ЛС ;)

Your.Passion
08-19-2012, 11:32
Да де,исках да кажа,че не могат да изправят хубаво.Особено къдрави коси. :?

Така съм съгласна ..И моята е така :?

strawberry88
08-19-2012, 12:48
И аз те съветвам да си вземеш една само за изправяне и една за вафли.Дори и от по-евтините ще е по-добре така. ;)

mariam123
08-19-2012, 17:13
http://elekom.bg/index.php?main_page=product_info&cPath=43&products_id=257 наистина ли успяваш да се изправиш с тази преса? Имам я същата и я използвам само за вафли. Споделям мнението на FuCKkK13, не мога да се изправя с тези преси, с приставки независимо на коя фирма са. Ползвам тази за изправяне http://elekom.bg/index.php?main_page=product_info&cPath=43&products_id=259 и съм супер доволна заради нея зарязах тази на Ремингтон.

JoLLiE92
08-19-2012, 18:42
Наистина ли си решила, че искаш преса с вафли? Според мен много отдавна вече не са на мода. Вземи си както казаха хората една тънка преска, една машичка, а може и ретро-преса. Пък ако наистина искаш всичко в едно - има си и такива. Преса с приставки за изправяне, с вафли и с приставки като маша. Но до 50лв. сложно, виждала съм на Remington такава.

scandalousLady
08-19-2012, 19:32
Ако искаш хубаво изправяне - керамична само за изправяне, можеш и да се къдриш с нея.

Smiilee
08-23-2012, 12:35
Пресите с приставки не могат да изправят косата.

Абсолютно е така!

annamari
08-24-2012, 14:08
Тези вафли няма ли да излезнат вече от мода... кофти са