PDA

View Full Version : Проблем с аватара?



PyCoKoCkA93
08-17-2012, 21:31
... Оправих се с проблема и се извинявам за темата.Моля да бъде изтрита от модератор.Благодаря предварително :)

shik69
09-10-2012, 06:15
Видя ли си профила в ELMAZ.COM ???

PyCoKoCkA93
09-10-2012, 11:06
Видя ли си профила в ELMAZ.COM ???

Сега видях темата ти,която са заключили.Първо,искам да ти благодаря,че ме информира.Не съм видяла профила,нямам и намерение да го гледам,защото аз в такива сайтове не влизам и всички,които ме познават много добре знаят,че аз никога НЕ бих си направила регистрация там.А в обкръжението ми не присъстват хора,които дори и да не ме познават достатъчно добре,да са редовни потребители на тези сайтове(нищо лично към теб).Много мило,че ми каза,мерси още веднъж.И държа да отбележа,че изобщо не е вярно,че не те харесвам.Нямам лоши чувства към теб,даже може да се каже,че си ми симпатичен,когато не се заяждаш преднамерено.(което май вече спря да правиш :D) :)

Incadeptus
09-10-2012, 11:41
:D :D :D hahaha

PyCoKoCkA93
09-10-2012, 13:09
:D :D :D hahaha

Това пък какво беше? :)

shik69
09-11-2012, 07:34
Софче, аз имам девиз: "който мене, и аз него..." Спомни си как започна нашата дразга. Да си призная, аз ОБОЖАВАМ дълги руси коси, затова и те "похвалих", ХАРЕСАХ ти косата... а ти ме "нахрани с баница с късмет"... затова получи и упреци от други твой познати. НО, нека забравим - човек се учи до като е жив, вярвам, ЧЕ НЯМА СИ ПОВТОРИШ ГРЕШКАТА! ... и защо НЯМА да влезнеш в ОНЯ сайт да си видиш профила /макар и от любопитство/ а може и аз да съм те припознал, все пак не те познавам мн.добре. Лек ден!!!

PyCoKoCkA93
09-12-2012, 14:45
Да,помня как започна дразгата,не съм забравила :D И после ти се извиних.Да,беше грубо от моя страна и не в мой стил,признавам си.И да,повече няма да правя така :D Нека да забравим случката,какво ще кажеш?И благодаря за комплимента,и аз обожавам дълги коси и затова си я поддържам и и треперя над всеки косъм :D Ами казах ти защо,не проявявам интерес,защото и друг път се е случвало да направят такава простотия,нищо ново под слънцето :D Просто не ми се занимава с такива прости и елементарни хора без работа.И мерси още веднъж,че ми каза,де. :) Ето ти един подарък за примирие: http://media.snimka.bg/s1/1083/028409136-big.jpg?r=0 :)

shik69
09-13-2012, 05:21
Хм, НЕ дразни лъва /снимката имам предвид/! ЗАЩО нямаш ЛП, от какво се притесняваш? Моята градска /с твоя снимка/ е мнооо вулгарна - пише: "няма ли кой да ма пучеши"? Аз и писах, ако сложи нейна снимка, може и да я почеша. Лек ден!

PyCoKoCkA93
09-13-2012, 20:54
Ако сложи нейна снимка,сигурно ще съжаляваш за първата милисекунда,в която предложението ти е минало през акъла :D Деактивирала съм си ЛС-тата,защото не искам да се занимавам с тях,никога не са ми допадали.От нищо не се притеснявам,просто не посещавам форума с цел кой знае какви лични контакти и запознанства,а главно за даване на съвети,получаване на полезна информация и от време на време някоя драма,без която не може :D