PDA

View Full Version : Набирам екип за торент тракер



wesels12
08-17-2012, 21:36
Така , Здравейте реших да напиша първата си тема.
Както следва от заглавието събирам хора за екип на един тракер, който може да посетите тук (http://bstorents.com)
Трябват ми хора за всякакви длъжности администратори, модератори, ъплоъдери и др.
Може да ми пишете тук или на скайп: roska_96.xaxaxa
Бих желал да ми посочите:
1.Имате ли опит в тракер системата и ако Да, къде?
2.Какво смятате да качвате? (предимно за ъплоъдери)
3.Знаете ли бб кодовете, как се прави описание?(предимно за ъплоъдери)
4.Скорост на download и upload (задължително)
5.По Колко време отделяте за сайта като цяло?

php
08-18-2012, 21:26
Как смяташ да пробиеш със тракера не знам но е много трудно :)

draid
08-18-2012, 23:18
Невъзможно е да пробиеш с тракер. Най-малко, защото ако тоя тракер потръгне, веднага ще се изсипят във вас качулките и ще изнесат всичко що има електронен произход, щото те не различават хард диск от монитор. Двата големи тракера в България се хостват извън нея, както и сървърите и са в чужбина. А и като цяло се съмнявам да имаш ресурс да поддържаш такова нещо.

php
08-18-2012, 23:27
Невъзможно е да пробиеш с тракер. Най-малко, защото ако тоя тракер потръгне, веднага ще се изсипят във вас качулките и ще изнесат всичко що има електронен произход, щото те не различават хард диск от монитор. Двата големи тракера в България се хостват извън нея, както и сървърите и са в чужбина. А и като цяло се съмнявам да имаш ресурс да поддържаш такова нещо.
Да така е.
По добре направо още сега спирай сайта да не се стигне до по-лошо!

MaGuSs
08-19-2012, 09:22
Аз имам интерес. Отговарям на всички изисквания, но първо искам да разбера къде се хоства тракера.