PDA

View Full Version : Вярвате ли във врачки?



justwannabewithyou
08-17-2012, 22:42
Не знам дали точно тук е мястото за тази тема, но ми е интересно дали вярвате във врачки, в предсказване на бъдещето и дали сте посещавали такива хора? Бих се радвала да чуя всякакви мнения, а и историите ви.. (:

PLEYGIRL
08-17-2012, 23:00
Вярвате ли?? ТЕ какво не са ли хора ? Не можеш5 да вярваш във врачка , можеш да вярваш на това което казва ... и да вярвам ,че има предсказания на които може да се вярва мой идол за върховно духовно състояние е всеизвестната българка Ванга. Чакаме само да се прероди ...

justwannabewithyou
08-17-2012, 23:05
Добре де, *в това, което казват.. ти лично ходила ли си?

harabadabarche
08-18-2012, 07:29
Мен ме метнаха веднъж с 5 лв, но никога не ми бяха гледали и ми беше интересно. Че има хора, които наистина имат някви способности.. има. Ама 95% са шарлатани. Например тая дето ми гледа на мен ми каза, че имам роднина в чужбина и че в семейството била станала няква трагедия.. Не думай! Вече толкова много хора са в чужбина, че вероятността да е налучкала е супер голяма, а и в кое семейство не е ставала трагедия.. всеки има починал роднина, или разведени родители, или някой е претърпял инцидент и т.н. Ако питаш от любопитство просто.. окей, ама ако мислиш да ходиш, не те съветвам.. то квото има да става, ще си стане ;)

miilena
08-27-2012, 09:02
Не.

explosion_
08-27-2012, 14:09
Кви врачки бе :D

LuniChkaa
08-27-2012, 15:02
По принцип не вярвам. Няколко пъти съм ходила и хем ми е казвала някакви пълни простотии, хем доста верни неща които няма как просто да налучка.

Colouring
08-27-2012, 15:28
Не мога да формулирам ясен отговор просто защото не мога да си обясня тези неща. Но пък имам абсолютно сигурни и истински истории, в които е направо плашещо как точно успяват да познаят някои работи. Когато чух някои от историите не можех да повярвам, но пък съм сигурна, че са реални, защото все пак майка ми ги е разказвала и е била свидетел. Аз също съм била свидетел на някои несполучливи опити, но явно или го можеш, или не. А това как точно става тези работи.. не знам, винаги ще се питам, но никога няма да мога да разбера.

Mim40z
08-27-2012, 17:03
НЕ. Това са пълни простотии :)

Amore-Mio*
08-27-2012, 19:06
Не, не вярвам.
Някак си съм убедена, че никой човек не е способен да предскаже бъдещето на даден човек. Може да съществува съдбата, обаче тя си е предопределена от някаква върховна сила и само тази сила , всъщност знае какво е. Някаква съвсем нормална жена няма как да го разбере. Да, не отричам, че поне 1 от тях има такава дарба да речем, ама 99% от тях са шарлатани, изкарващи си парите, чрез заблуждаване на хората с лъжи.

Lucho
08-27-2012, 21:32
Врачки, гадатели, магове, ходжи, радиестезисти, ясновидци и т.н. и т.н. които имат ценоразпис НЕ МОГАТ да ти помогнат - гарантирано. Същото важи и за телевизионни и SMS врачки. Пълна простотия и загуба на пари от наивни люде, които за огромно съжаление ги има доста по нашите географски ширини.

Стари баби по селата биха ти помогнали, но всичко зависи от естеството на проблема.

До тук беше в контекста за търсене на врачка за добро. Врачка за лошо ще намериш, има ги много за съжаление (най-често тези с ценоразписа, защото нормален човек няма да се хване да прави магии на трети лица срещу заплащане). Проблемът е, че има и много шарлатани, но и доста хора, които "са навътре" с нещата и сериозно могат да объркат нечии живот.

Supermassive____
08-27-2012, 21:46
Въобще не вярвам в такива глупости. Врачки, кви врачки бе в Белгария е пълно само с мошеници и шарлатани, които се възползват от простотията, наивността и отчаянието на хората. Гледат само да ти вземат парите.