PDA

View Full Version : Какво обичате най-много в себе си и какво желаете непременно да промените ?



pepa97
08-18-2012, 11:49
Та въпросът е: Какво обичате най-много в себе си и какво желаете непременно да промените ?Аз ще отговоря първа-най-много харесвам в себе си тялото ,косата ,очите.Непременно ако можеше щях да променя акнето ;xx ..

Amore-Mio*
08-18-2012, 12:20
В себе си най - вече харесвам очите, тялото що - годе също. Миглите , също. За нещо , което не харесвам в себе си - не знам, преди бяха луничките. Но вече не ми правят особено впечатление или поне се опитвам да не се комплексирам за някакви глупости.

pepa97
08-18-2012, 12:22
или поне се опитвам да не се комплексирам за някакви глупости.

Пфф ,а аз съм обратната на това... :D

FuCKkK13
08-18-2012, 12:33
ами харесвам очите,косата,тялото си.. абе като цяло се харесвам... бих искала веждите ми да са по гъсти .. и да съм с 5-6см. по-висока...

ledenakrasota
08-18-2012, 12:33
Единственият ми проблем е коремът. Там трупам, а харесвам плоски коремчета, без нито една мазнинка. Имам талия, но не ми стига. Проблемът е, че съм ценител на добрата кухня. :D

MegiBoOm
08-18-2012, 14:55
Харесвам си косата, донякъде тялото и ноктите.
Бих искала да се постегна още и да имам сини очи :D

HopeDiesLast
08-18-2012, 17:11
Харесвам си очите,ноктите,тялото ми можеше да е и по-зле.Бих искала да съм с десетина см по-висока и носа не си го харесвам, но няма как да го променя (пластичните операции са скъпички :D)

Glamour92
08-18-2012, 17:14
нЕма да е лошо да попорасна малко на височина,ама свърши промоцията... :( ясно е,че няма да съм гигант.
Също-искам V-shape.
Иначе си харесвам очите,устните,нослето и ушичките,както и скоростта на метаболизма.Одобрявам и това,че имам фина костна структура и издължени крайници и съм доста младолика. 8-)

Обичам си и церебралния кортекс. :)

Desit0o94
08-18-2012, 17:39
Единственото нещо което си харесвам - очите ! :D И може би косата.. ама малко. Иначе изобщо не си харесвам стомаха.. хаха и да - трябва да се стегна малко откъм упоритост, защото съм се отпуснала доста.. от всякъде.. ! :D :)

fankata:)
08-18-2012, 19:36
Харесвам си всичко. Както хората са казали "Има във ръката,няма във главата"

Dagichka
08-18-2012, 20:37
харесвам си очите, веждите, устните, пръстите и ноктите ми и косата. не харесвам фигурата си (определено трябва да сваля още доста), носът ми (с гадна форма), кожата ми (ужасно акне, надявам се временно!)

Smilee_
08-18-2012, 20:50
Ами харесвам си всичко, освен косата...

MaLkaTa_LaDy
08-19-2012, 05:21
Аз като цяло се харесвам много. Очите ми са изразителни и когато ги подчертая стават много хубави. Не си харесвам белезите по лицето, които се надявам да се махнат тази година. Ако трябва да търся недостатъци: Носа ми малко ме дразни, не е нещо фрапиращо, но искам мъничко и чипо носле. И гърдите ми ако бяха малко по-големи нямаше да е зле. Трябва да си стегна дупето и да махна целулита. Но ако не бъда чак толкова критична към себе си - много си се харесвам.

Violenza
08-19-2012, 07:01
Най-много си харесвам
устните - плътни, много хубава форма и цвят, страшни! :D
циците - размер, форма, супер са.
косата - едно време беше още по-хубава, преди да започна да я съсипвам, но и сега ми е дълга, гъста и направя ли си някаква прическа, докато не си я измия, не мърда.
веждите - еднакви и много лесни за поддръжка, почти не растат.
дупето
зъбите

Не си харесвам пръстите на ръцете и ноктите, мнооого смотана форма и лесно се чупят. Също бих променила цвета на очите си, защото моите са баш, ама баш чисто черни. Глезените също не си ги харесвам.

Hilary_
08-19-2012, 07:12
Във всяко нещо от мен мога да намеря плюсове и минуси.
Не се задоволявам с "до някъде" и винаги си казвам, че може още по - добре.

xoxi
08-19-2012, 07:26
Като цяло всичко си харесвам.
Ако не си харесвам нещо, то това са някои черти в характера ми.

obichka
09-07-2012, 23:43
Ами харесвам косата си, ноктите абее като цяло се харесвам.. може би ако отслабна с няколко кг и това е общо взето. Преди не харесвах доста неща в себе си, но точно в това ми е чара :) ;)

PullMeCloser
09-07-2012, 23:59
Направо си обожавам кожата-нежна, без пъпки, петна,черни точки и разширени пори.
Харесвам си и аз веждите, също са лесни за поддръжка.
И устните си харесвам, и очите. И тялото като цяло, много се радвам, че съм с тънки кости :Д

Не си харесвам носа! И понякога искам да разкарам луничките, но вече рядко ми правят впечатление.

mizantrop_1
09-08-2012, 09:20
Като цяло харесвам себе си , но зъбките хич не си ги харесвам, защото са ми малко редички :D Иначе нещюата ,които бих желала да променя са повече от характера ми :)

Hidayet
09-29-2012, 17:47
Харесвам очите си, тялото си, устните, миглите, височината; Не си харесвам ушите, бенките и акнето.

kitty02
09-29-2012, 21:00
Харесвам усмивката си.
Не харесвам косата си ужасна е :cry:, коремчето ми, бедрата ми и веждите ми (много са гъсти 8-))
Може би ако бях с 10 см. по-висока щеше да е добре, амаа ..

strawberry88
09-30-2012, 07:42
Не си харесвам косата в момента, защото е много къса.Искам да порастне.И кожата на лицето не си харесвам, защото е мазна и проблемна. :x :/ Иначе всичко друго си харесвам...

paradosou
09-30-2012, 11:05
Амии харесвам си очите, хубава форма и цвят имат, миглите също, понеже са стабилно дълги и по-извити от обичайното, за носа съм 50/50 - с правилна форма е, ако имаше и малко по-добре очертани ноздри, щеше да изглежда доста фин и нямаше да има цена :Д. Ноктите си харесвам също, с хубава нокътна плочка са + са здрави и трябва нещо много сериозно да им се случи, че да се счупят 8-). Харесвам си и краката, и пръстите на ръцете. Готин корем имам и с това се изчерпват нещата, от които съм доволна.
Иначе по зъбите си бих направила корекции, защото не са перфектно подредени, но пък не е и като да е наистина кофти положението. Устните ми щяха да изглеждат в пъти по-добре, ако бяха по-плътни; скромничък ми е бюстът. Скоростно растящите ми вежди също са кофти нещо. Имам и един миниатюрен белег, който май само на мен прави впечатление, ама все пак предпочитам да го няма. Искам и малко да дръпна на височина, ама съм изпуснала влака. хД

nepowtorima
09-30-2012, 11:34
Харесвам си най-много очите, косата горе долу, веждите, устните..
Не си харесвам коремчето, но ще си го стегна, защото много искам да изглежда добре. Не си харесвам ноктите.. прекалено малка плочка имат. Зъбите! ето това най-не си харесвам. Имам апаратчета, но не искам да ги нося.. сега се навивам за брекети.. ще е доста болезнено, но пък зъбите ми ще станат идеални. Искам да съм доста по-висока.

strawberry88
09-30-2012, 12:57
А, забравих.И устните не си харесвам.Много са малки. :(

4o4ina
09-30-2012, 14:39
В себе си най-много харесвам:миглите,устните,к сата горе-долу,очите,тялото,ушите :D
Искам да променя зъбите си! :(

4o4ina
09-30-2012, 14:39
В себе си най-много харесвам:миглите,устните,к сата горе-долу,очите,тялото,ушите :D
Искам да променя зъбите си! :(

Lyubeto
09-30-2012, 17:36
Има много неща , които харесвам в себе си , но най - много си харесвам дупето,краката и в лице (хохо). А това което не харесвам е коремчето . :)

shaunaa
09-30-2012, 17:48
Харесвам тялото си и очите, които са тъмно кафяво, даже бият към черни и формата им много ми харесва. Много бих искала да променя зъбите си, защото са криви и въпреки, че нося шини от 2 години не намирам особена разлика. Самите ми зъби са много малки и горните ми зъби са много остри, освен предните два и крайните, направо ме е срам да се усмихвам понякога ;ххх Бих искала да си променя носа, защото е доста дълъг, устните също не си харесвам, защото са много малки и ушите ми са прекалено големи ;ххх И косата си също не я харесвам

Hayashi
09-30-2012, 17:58
Хм... харесвам си с зъбите. Подредени са добре, много често получавам комплименти за тях. Цвета и формата на устните, миглите, кожата, пропорционалността на тялото, височината, крака.
Не си харесвам изобщо косата (въпреки че всички я харесват...), веждите, носа. Ноктите ми са отвратителни.

OutlawGirl
09-30-2012, 17:59
Обичам всичко и нищо. :)

cookie78
09-30-2012, 18:15
Обичам всичко и нищо. :)


Обичам си очите, миглите, веждите..Формата на лицето. Ноктите, устните, дупето..
Тялото също, през по-голямата част от времето..искам маалко по-тънка талия и по-големи гърди.

Не си тача носа много!
И искам да ми порасне косата вече!

Ran
10-04-2012, 15:27
Харесвам си косата, формата на очите, устните, ръцете и плоския корем. Не харесвам бедрата си особено, брадичката и носа. Не, че изглеждат адски зле, просто обръщам прекалено много внимание на малките неща. Особено тая работа с бедрата, от доста време се комплексирам, но истината е, че краката ми са много по-хубави и слаби от тези на повечето останали момичета покрай мен, на които хората се възхищават за фигурата им.

Богиня
10-04-2012, 15:33
Ръста, лицето, косата и усмивката /носих брекети :D/. Не си харесвам тялото, защото съм малко хърбава, но и с това съм се примирила. /тук, разбира се, изключваме дългите слаби крака... :oops: /

She...
10-04-2012, 19:07
Харесвам лицето си и най-вече очите.Не съм се замисляла какво не харесвам,приемам се такава,каквато съм :)

bilqnavod
10-04-2012, 20:52
По принцип се харесвам .Проблема е, че се остригах и сега не си харесвам косата. Толкова е къса, че не мога да я хвана дори. Много ме е е яд.

IvyLoo
10-05-2012, 17:20
Харесвам най-много в себе си косата(гъста,дълга на големи прекрасни къдрици *.*), белите си прави зъби, плътната долна устна xD, краката,дупето,раменете. Не харесвам ръцете си о.о Изглеждат ми някак си отпуснати на фона на останалото (май, че не звуча скромно >.<) и пръстите на ръцете, които са къси :(