PDA

View Full Version : Цистит, цикъл или..?



6alqlqlqlqlqlq
08-18-2012, 12:56
Здравейте! От няколко дена имам проблем и започвам вече да се притеснявам. Преди около 6 дена ми се появи цистит. Само първия ден имах неприятно усещане и след това отшуумя, но все пак започнах да пия лекарства. В същия ден забелязах, че има малко кръв по ежедневната ми превръзка и в момента продължава да ми тече по малко. Проблемът е, че паренето и неудобството от цистита спряха още първия ден и не е логично да има кръв след като нямам други оплаквания. Попринцип цикълът ми трябва да дойде тези дни, но той е много по-силен и не мисля, че е това. Знам, че трябва да отида на лекар, но в момента не съм си в София. Някой има ли идея каква може да е причината за кръвта?

kalpazanka
08-18-2012, 13:44
Веднъж ми се случи /бях 12-ти клас/ да изкарам кофти цистит- от самото начало имах видима с просто око кръв в урината и при избърсване.

Кой ден от цикъла ти е днес и кога очакваш М?

Incadeptus
08-18-2012, 14:12
Със времетооооооо всичко ще отмииине!

6alqlqlqlqlqlq
08-18-2012, 14:19
Цикълът ми идва около 16, но не е много редовен. Не мисля, че е цикъл, защото кръвта е доста малко. Лошото е, че кръвта май не се появява само след уриниране :(

darkPaladin
08-18-2012, 17:28
Здравейте! От няколко дена имам проблем и започвам вече да се притеснявам. Преди около 6 дена ми се появи цистит. Само първия ден имах неприятно усещане и след това отшуумя, но все пак започнах да пия лекарства. В същия ден забелязах, че има малко кръв по ежедневната ми превръзка и в момента продължава да ми тече по малко. Проблемът е, че паренето и неудобството от цистита спряха още първия ден и не е логично да има кръв след като нямам други оплаквания. Попринцип цикълът ми трябва да дойде тези дни, но той е много по-силен и не мисля, че е това. Знам, че трябва да отида на лекар, но в момента не съм си в София. Някой има ли идея каква може да е причината за кръвта?
понякога след първите приеми на лекарства болките отшумяват и си добре сякаш нищо ти няма
някои се подвеждат от това и си мислят че са се излекували и спират да ги пият ама после след време им се връща тъпкано с доста по-големи болки
липсата на болка в случая не значи нищо ти сама каза че си в началото на лечението ако имаш въпроси питай лекуващия той знае какво ти дава и какво може да се очаква тук може само да гадаем

6alqlqlqlqlqlq
08-18-2012, 17:47
Проблемът е, че до края на месеца ще се мотая по черноморието. Миналата вечер изпих едно прахче Монурал, което се приема веднъж (то е антибиотик) и повече нищо няма да пия, докато не се върна в София и не отида на лекар. Паренето и неразположението всъщност изчезнаха още преди да започна да вземам лекарства. За момента само мнения мога да събирам

darkPaladin
08-18-2012, 18:11
кръвта каква е чиста или смесена тъмна светла?

6alqlqlqlqlqlq
08-18-2012, 18:40
Тъмна е

Furious?
08-18-2012, 19:53
Да изписвам лекарството освен ! Забрави за правилата !