PDA

View Full Version : Как да се отърва от трайното къдрене?



mine
08-18-2012, 14:20
Направих си трайно къдрене преди 3-4 месеца и вече не ме радват къдриците. Има ли начин да се отърва от къдриците?

DragonLady
08-18-2012, 14:36
Не мога да ти отговоря на въпроса, но може ли да те попитам колко ти взеха за трайно къдрене, и каква беше самата процедура ( уврежда ли косата )? Ако искаш отговори ми на ЛС дане става спам. Мерси предварително, и извинявай за офтопика.

MegiBoOm
08-18-2012, 14:46
Доколкото знам няма как да се отървеш, докато не ти израсне косата наново.

mine
08-18-2012, 14:53
Не мога да ти отговоря на въпроса, но може ли да те попитам колко ти взеха за трайно къдрене, и каква беше самата процедура ( уврежда ли косата )? Ако искаш отговори ми на ЛС дане става спам. Мерси предварително, и извинявай за офтопика.

Ами косата все още ми пада и то МНОГО. Иначе ми взеха 40 лева за къдренето :)

kitti123
08-19-2012, 10:09
и аз си нямам идея,но ми стана интересно. Ако не е нахално , може ли да пуснеш снимка да те видим с тези къдрици ? :)

FuCKkK13
08-19-2012, 10:14
няма начин.. чакаш да израсне косата или отиваш на трайно изправяне ... докато ти порасне косата просто използвай някакъв фиксатор за къдрици и ги оформяй

FuCKkK13
08-19-2012, 10:16
Не мога да ти отговоря на въпроса, но може ли да те попитам колко ти взеха за трайно къдрене, и каква беше самата процедура ( уврежда ли косата )? Ако искаш отговори ми на ЛС дане става спам. Мерси предварително, и извинявай за офтопика.

извинявай че аз ще ти отговоря,но : авторката ти каза цената... за увреждането - ужасно много уврежда косата.. .трябва да имаш много силна коса,че да издържи... гори косата много,почва да капе и след няколко месеца къдриците не са толкова хубави,а отгоре израсналата коса и стои грозно.. трябва пак да ходиш... има и случай,когато жена отива да се къдри и след 1 седмица и ги няма къдриците... не знам защо,но наистина има такива случаи,но повечето им се получава къдренето..и най лошото е че нищо не можеш да направиш,а трябва да чакаш да ти израсте косата

mine
08-28-2012, 14:37
Съжалявам че изоставих темата си. Не искам да поствам снимки тук, ако все още искаш да видиш къдриците ми пиши на ЛС и ще ти пратя снимка :) Иначе за трайното изправяне - не искам да съсипя косата си още повече и докато почне училището сигурно няма да и правя нищо и след още 1-2 месеца ще почна да се изправям :)