PDA

View Full Version : Това са най-интересните сериали и филми



Incadeptus
08-18-2012, 14:37
Искам да ви кажа най-интересните филми и сериали,които препоръчвам супер много!(това са най-интересните за мен,аз гледам фентъзи почти само фентъзи ;д но мисля че и на вас ще ви харесат


Филми:
Хари Потър
Звезден прах
Сблъсъкът на титаните
Гневът на титаните
Матрицата
Омагьосана
Мерлин
Чиракът на Мерлин
Чиракът на магьосника
Магьосниците от Уейвърли Плейс:Филмът също не е лош!
Властелинът на пръстените
Златният компас(жалко,че няма да има други части,хубав филм е)
Цветът на магията
Снежанка и ловецът
Призрачен ездач
Огледалце,огледалце(много забавен филм)
Землемория
Последният повелител на въздуха-това е страхотен филм

Сериали
Тайният кръг
Досиетата на дрезден
Свръхестесвено
и сега искам да обърнете специално внимание на тези три сериала 1.МЕРЛИН(Merlin) 2.ГЕРОИ(Heroes) 3.ЛЕГЕНДА ЗА ТЪРСАЧА(Legend of the seeker)Тези три сериала са изключително завладяващи е страхотни направо супер мега гига тера интересни.

FasterBeach
08-18-2012, 20:27
Ок.

SunshineM
08-19-2012, 20:15
Според мен има и по-"най-добри" филми, а за сериали да не говорим :)

elito0o0o0
08-19-2012, 22:05
Ти да не си на 10-12 години?

SunshineM
08-20-2012, 10:00
Аз ли?!

Incadeptus
08-20-2012, 15:59
не на 13 съм :) проблемче.Тези филми са гледано от хора от всички възрасти.Гледал съм ги и с татко,някои и с мама.Това,че на теб не ти харесват,както и да е.Отговорих ти на въпроса.И съм писал най-интересните за мен.Надявах се и на вас да ви харесат.Разбира се, SunshineM,всеки има различен вкус. :)

elito0o0o0
08-20-2012, 22:32
Само не разбрах нас какво ни интересуваше това. :lol:

FasterBeach
08-20-2012, 22:33
А бе той човека да си каже, та да си е спокоен.

Incadeptus
08-20-2012, 22:41
oooooo ne znam,какво те интересуваше дали съм на 10-12 години.Защото съвсем случайно сметнах,че искаш да кажеш,че тези филми и сериали са гледани само от деца.Поне така прозвуча.Да ми беше видял профила и немаше да се стига до тези писаници.И коментирайте относно темата.:Д:Д:Д хаха Фастър казвам го той да е спокоен ;)

Colouring
08-21-2012, 08:46
Амиииии, добре, много се радвам, че ти харесват. Има такива, които съм гледала - някои стават, други - не .

DieselBlood
08-21-2012, 10:12
80% от изброените са бози,можещи да се харесат на хора в диапазона 10-14 години.

SomeoneWhoCares
08-21-2012, 10:37
No Comment

elito0o0o0
08-21-2012, 23:02
oooooo ne znam,какво те интересуваше дали съм на 10-12 години.Защото съвсем случайно сметнах,че искаш да кажеш,че тези филми и сериали са гледани само от деца.Поне така прозвуча.Да ми беше видял профила и немаше да се стига до тези писаници.И коментирайте относно темата.:Д:Д:Д хаха Фастър казвам го той да е спокоен ;) Питах се дали да си правя труда да ти отговоря и реших, че няма да е възпитано ако не го направя. Btw не се напрягай толкова - дори не прочетох от втория ред нататък кво си написал.

Incadeptus
08-21-2012, 23:13
Сигурен съм,че не си и да знаеп,че за да отговаряш,трябва да има зададен въпорс,а аз не виждам такъв ;) Diese явно и ти не четеш много много :D

notlike
08-22-2012, 04:36
Когато пораснеш малко, кажи дали все още предпочиташ Хари Потър пред Зеленята миля, например, Землемория(това, като го прочета, и умирам от смях, не знам защо) пред Генезис и другите бозички, съпоставени с качествени неща като Армагедон, Гладиатор, Смело сърце, Кръстникът, Пърл Харбър, Хачико, Изкуплението Шоушенк, Великият Диктатор (не Диктатора, а най-доброто нещо, правено някога от Чарли Чаплин, Добрият Уил Хънтинг и много, много други. Погледай някое от нещата, които ти посочих, и открий разликата.

Incadeptus
08-22-2012, 11:54
Погледал съм някои от нещата и да ти кажа аз гледам само фентъзи сега или след милион години така ще си остане.Особено пък за Хари Потър никога нема да предпочета нещо друго пред него.Генезис макар и да не е фентъзи а фантастика май ми е любим филм.Този филм няма как да отрека,че е прекрасен.И Хачико много ми хареса.Другите-no comment :D

chushkopek
08-22-2012, 20:06
Нито един от филмите или сериалите не е ИНТЕРЕСЕН, няма история, няма смисъл, просто добри ефекти. Много хора гледат и харесват точно ефектите в което няма лошо, просто казвам, че това не са ИНТЕРЕСНИ, а ДОБРЕ НАПРАВЕНИ филми. Всеки с вкуса си.

Incadeptus
08-22-2012, 20:59
Нито един от филмите или сериалите не е ИНТЕРЕСЕН, няма история, няма смисъл, просто добри ефекти. Много хора гледат и харесват точно ефектите в което няма лошо, просто казвам, че това не са ИНТЕРЕСНИ, а ДОБРЕ НАПРАВЕНИ филми. Всеки с вкуса си.

Разбира се,всеки с вкуса си.Уважавам мнението ти.