PDA

View Full Version : Дистрибутор на Avon & Oriflame



Amore-Mio*
08-18-2012, 14:50
Здравейте.
Разгледах старите теми, но не открих особено информация за това. Пускам тема, за да разбера изцяло как стоят нещата и има ли смисъл да се занимавам с това.

Прочетох условията за ставане на представител и на двете марки, като при Avon имаха възрастова граница: бе нужно да имам навършени 18 години, докато при Oriflame това нещо го няма. Разбрах, че поръчката е възможно да стане онлайн, но не намерих информация за това дали има ограничения в поръчката, например поръчката да е общо на стойност 30 лв, да речем. И също така, според вас струва ли си? Замислям се относно това, тъй като не мога да работя, а искам да спестявам пари за курсове за квалификация, а не искам да създавам излишни разходи на родителите ми и точно поради тая причина се замислям за дистрибуторството. Та, очаквам мненията ви, без излишен спам и нападки.

Благодаря.

MegiBoOm
08-18-2012, 14:53
Била съм на Ейвън.
ВЪОБЩЕ не се забърквай с тия глупости.
Всичко първоначално ти го представят толкова лесно и доходно, а после...хоп..и ти в трапа с още пре*бани хора.Няма смисъл, казвам ти го от личен опит, по-добре си намери друга работа. (:
(не задължавам никой с мнението си, просто давам съвет)

Amore-Mio*
08-18-2012, 14:55
Благодаря.

Очаквам и други мнения.

Hayashi
08-18-2012, 16:48
Една съученичка преди беше на Орифлейм. Като в последствие мина на друга фирма. Имена няма да споменавам да не звучи като реклама, защото и аз съм дистрибутор към същата фирма.
Това, което чух от нея е, че никога няма да се върне към Орифлейм и, че всеки месец буквално я тормозели да си изпълни минималната квота.

DragonLady
08-18-2012, 19:44
Преди 2 години се хванах с ейвън, но за кратко ( няколко месеца ). От начало всичко ти го описват много розовко много хубавко, дават ти разни безплатни рекламни боруши и 3 каталога, и на следващия каталог ти казват дай пари за още, дай пари за това, дай пари за онова, общо взето затъваш с пари, вместо да печелиш. Колкото до печалбата, то тя е минимална. Мисля, че около 10 процента от стойноста на поръчката, която си пуснал ( иначе да пуска се по интернет, имаш си уникално име и парола и си влизаш с тях в сайта им за представители ). Не се занимавай с тея според мене, едно че ще те завлекът с пари и второ че ще си скъсаш нервите за няма си и нищо.

black_pearl
08-21-2012, 19:46
И на мен това ми е много интересно. Искам да стана дистрибутор, но като че ли не си струва.
Няма ли намаления за дистрибуторите и някакви специални оферти? И колко пари давате на месец за каталози и тем подобни разходи?

Amore-Mio*
08-21-2012, 20:33
^ Има си специални намаления и оферти за дистрибутори.


Благодаря ви много момичета.
Убедихте ме да не се занимавам и да не си хабя нервите в някакви глупости. Благодарности.

Темата може да се заключи.

JoLLiE92
09-27-2012, 16:25
Аз съм на Орифлейм. Процентът намаление е по-голям за представители, отколкото на Ейвън, а и нещата са по-качествени. Имат и от време на време баш-офертички, които обаче трябва да следиш в сайта и които не излизат в каталозите. Аз си взех една мн яка чантичка , която струвала 45 лв, намалена в сайта на 15, с намалението за представители 10-11 ;д Аз не се занимавам особено сериозно, купувам си само на мен и на майка ми и не юркам никого да си поръчва. То няма "минимална квота", а някакви точки, които трябва да изпълниш ако искаш да печелиш проценти и нива, от които де факто печелиш пари. Имам две колежки, които си докарват по една заплата 400-500 на месец от Орифлейм, но не е за мен. Чувала съм и за представители, на които се звъни всеки ден с "ще си поръчаш това това и това за теб, за да си направиш точките, после ще ги продадеш на някого" , но на мен не са ми го прилагали. В началото опитаха и тропнах с крак, та разбраха, че няма да минат тея. :cool: Това за звъненето си зависи от екипа, защото ти като си направиш точките, тоя над теб печели тея точки, тоя над него също и т.н. и те печелят от твоите продажби. Моят екип е готин и като видят , че не ти се занимава кой знае колко сериозно, не те юркат ;д
Иначе е по-добре от Ейвън, на което също съм била за кратко. Там печалбите са 10% на цялата поръчка, а можеш да пуснеш поръчка за някакъв минимум пари, а на Орифлейм са 30% върху всеки продукт, като може да пуснеш и само 1 нещо. :)

joqkey
01-30-2013, 19:17
Аз от известно време се занимавам с млм и работя към доказала се в световен мащаб американска фирма. Който има интерес да ми пише на лично :)

teenems
01-30-2013, 20:09
Аз съм към Ейвън.На 17г. ,но майка ми попълни формуляра и тя се води представителя.Поръчката става по интернет.Не си длъжна да купуваш брошури.Една ти идва безплатно всеки месец и ти си решаваш дали да поръчаш още.Аз не съм се захванала с Ейвън,за да изкарвам пари,а просто има хубави продукти ,които аз и майка ми харесваме и ни идват за много ниски цени дори на магазина някога нещата са по-скъпи.От такива подобия на Ейвън,Орифлейм и т.н. няма как да вадиш луди пари,просто ще взимаш продуктите за по-ниски цени.

sweet__potion
01-31-2013, 05:46
Аз също съм на Ейвън от няколко месеца и съм г/д доволна. От както съм представител си напълних тоалетката с парфюми особено и с всевъзможни други неща, за които смея да твърдя,че съм дала не повече от 30,40 лв. общо досега, като се има предвид, че се занимавам доста сериозно и в последно време правя по 200+ лв поръчка. Това означава че едно 50,60 лв. от тези остава за мен. Но аз всичко влагам,като поръчвам за мен и съответно пари не ми остават, но пък имам доста от скъпичките им парфюми и грим, което ми излиза напълно безплатно. А това е доста. Дори се издигнах-предлагат ми да стана координатор и да взимам още по-голям %. Има шансове за печалба от дистрибуторството, но трябва да се занимаваш сериозно.

JoLLiE92
01-31-2013, 12:00
Миличка, нищо лично, но на Ейвън процентът е 10, а 10% от 200 лв не са 60 :)

teenems
01-31-2013, 13:43
Зависи тези 10% процента са ако сумата,коята си направил е 51лв.Ако е над 101лв. процентът ти е 25% :))

JoLLiE92
01-31-2013, 14:15
И все пак, не мисля, че Ейвън е на оферта. :) Била съм и на двете, знам какво е.

youonlyliveonce
01-31-2013, 14:31
Сериозно ли на Орифлейм няма възрастова граница? Казаха ми, че имало, пък тука други работи чета ;д

sweet__potion
01-31-2013, 15:03
От 50 до 110 лв. е 15%
от 110 до 200 е 20%,
съответно над 200,01 лв. е 25% прави си изводите ;)

JoLLiE92
01-31-2013, 15:06
На Орифлейм е 30, дори един апликатор за сенки да си поръчаш :Д По-схема е :)

Hayashi
01-31-2013, 15:37
Абе аз никога не съм била дистрибутор на гореспонетатие, но тъй като познавам маса народ, които са били мисля, че най-големия проблем е, че се затрупваш с куп буклуци, от които реално нямаш никаква нужда.
Аз редовно получавам някакви подаръци от представители, които са ги поръчали, но не им трябват. :D

mimeto_0o0o
01-31-2013, 15:58
А на Орифлейм задължително ли е всеки месец да се прави поръчка :Д

JoLLiE92
01-31-2013, 16:00
Не. :) Нито е задължително да поръчваш някакъв определен минимум, може както казах едни апликатори да поръчаш.
Hayashi Мисля, че ако човек е способен да направи това, би го направил и в магазин. Аз не си купувам или поръчвам неща, които не би трябват. :)

sweet__potion
01-31-2013, 16:02
Да,но пък и Ейвън си има доста предимства,ако изпълняваме дадени условия в програмите ни дават безплатно парфюми,чанти,портфейли,..... ..... не казвам,че Орифлейм не е доходно,но съм била и на Орифлейм преди години и на днешно време в моя малък град всеки залага на нещо по-евтино с г/д същото качество. В следствие на това продажбите ми се увеличават и така печеля, но продукти,а не пари. :D Все пак в северозападния край някои хора нямат пари за хляб,камо ли за козметики... но ако на някой му е за поръчване, ще си поръча все пак.

JoLLiE92
01-31-2013, 16:05
На нас също ни дават. Утре отивам да си вземам новата кафе-машина. ;)
Бъркаш. Цената е г/д същата, а качеството е несравнимо. Орифлейм са малко по-скъпи, но много по-добри. Купувам си нещата за вкъщи от там душ-гелове, течни сапуни, самобръсначки, пасти за зъби, излизат ми доста по-евтино от в магазин. От Ейвън има едно-единствено нещо, което бих си поръчала - Outspoken.

sweet__potion
01-31-2013, 16:10
Не е точно така,аз съм се убедила в качеството на някои продукти,както и от доста не съм доволна. Сега си поръчвам от една приятелка,която е на Орифлейм, но по-малко неща. На мен ми излизат без пари тези на Ейвън,а са доста добри,особено серията на PlanetSpa. Иначе парфюмите на Fergie ги имам всичките и наистина Outspoken e много хубав,един от любимите ми. На Орифлейм серията Мед и мляко ми харесва и парфюма Джордани Голд,друго не ми е направило особено впечатление и разлика между Ейвънската козметика.

JoLLiE92
01-31-2013, 16:13
Разликата е огромна. :)
Ейвън е на ниво козметика от магазин обикновена, само че на по-високи цени, които и с отстъпката не са ти изгодни. Орифлейм е за мен като представител наистина изгодно, а и са в пъти по-качествени.

teenems
01-31-2013, 17:18
Според мен всеки защитава своето.Аз имам някво мнение ,че са ми абсолютно еднакви.Шампоаните на Орифлейм са хубави,ама парфюмите им не са трайни,защото са парфюмни или тоалетни води,докато на Ейвън парфюмите са ааадски трайни.Абе работата е да си представител и да си взимаш неща от които имаш нужда,защото на магазина не са по-малки ментета пък са и по-скъпи.

JoLLiE92
01-31-2013, 17:24
Опитвала ли си Love Potion на Орифлейм? Уникален аромат и адски адски траен.
На Ейвън какво са ако не тоалетни води и парфюмни води? Само Outspoken е по-траен и малка черна рокля си заслужава.

Hayashi
01-31-2013, 17:48
О, аз на Avon страшно много харесвам Perceive Dew. Имам и още няколко сполучливи покупки от там. Но наистина Oriflame са малко по-добри като цяло. Бялата им козметика е на доста прилично ниво и си отговаря на качеството. Но е факт, че и двете компании продават пълни боклуци на безумни цени.

JoLLiE92
01-31-2013, 17:52
Това за цените съм съгласна, защото ти си купуваш хубави неща от ибей. :) Аз не съм се престрашила още.

Hayashi
01-31-2013, 18:02
Хаха, благодаря за комплимента! ^^ От както взех да пазарувам по интернет вече много по-малко си купувам разни неща само, защото са на промоция. Има смисъл определено.

teenems
01-31-2013, 18:33
City Rush е адски траен,perceive и да не изброявам още.Както и да е не ми се водят глупови спорове.Както казах всеки защитава негово си :)

JoLLiE92
01-31-2013, 18:41
Така е. :) За това че всеки си защитава своето съм напълно съгласна. Но не е като да са на едно качество, а Ейвън да са по-евтини. ;)

Wwwooow
02-01-2013, 05:24
Не е точно така,аз съм се убедила в качеството на някои продукти,както и от доста не съм доволна. Сега си поръчвам от една приятелка,която е на Орифлейм, но по-малко неща. На мен ми излизат без пари тези на Ейвън,а са доста добри,особено серията на PlanetSpa. Иначе парфюмите на Fergie ги имам всичките и наистина Outspoken e много хубав,един от любимите ми. На Орифлейм серията Мед и мляко ми харесва и парфюма Джордани Голд,друго не ми е направило особено впечатление и разлика между Ейвънската козметика.
Искам да те питам какво мислиш за парфюма city rush на ейвън , защото мисля да си го купувам ?на каква цена е сега?

sweet__potion
02-01-2013, 05:32
В кампания 3 е на редовна цена-41 или 45 лв мисля. По-добре си го вземи в К4-там е намален на 34 ако не се лъжа. :)
Хубав е,но на мен ми идва малко по-сладък като че ли.. аз си падам по Outspoken, LittleBlackDress,Perceive,Incadessence. Това са парфюмите на по-приемливи цени и със страхотен аромат, а CItyRush не е лош,но малко ми е тежък за всеки ден. Но това е лично мое мнение. :)

JoLLiE92
02-01-2013, 08:29
Една жена трябва да има парфюм за всяко събитие, за всеки случай. Аз в последно време съм на максимата "нов каталог - нов парфюм" :D Защото са страхотни и знам кога наистина да ги хвана на промоция.

teenems
02-01-2013, 14:47
Wwwooow, City Rush го имам и е адски траен.Почти всичките ми шалове миришат на него,който ме помирише и веднага пита кой е парфюма!Грешка няма!

sweet__potion
02-01-2013, 18:20
Точно. Една приятелка си го поръча и като се пръска всеки ден с него и на мен ми идва малко в повече аромата -_-

borislavaaleksieva
02-24-2013, 07:47
black_pearl,аз съм представител на орифламе от няколко месеца и мн ми допада,ако искаш наистина да станеш дистрибутор,просто го направи.Сигурна съм,че няма да съжаляваш, а и нищо не губиш според мен

SoMuchWin
02-24-2013, 15:57
Живея във Франция и "Ейвън" и "Орифлейм" тук са неизвестни марки. Сами си правете изводите... Между другото от дистрибутор по голяма простотия няма. Големи хора поробват дечица дето нищо не знаят за бизнеса да им вършат работата. Ти ще спечелиш 50лв., те 2 пъти повече! Не се забърквайте! Това са пошли непочтенни фирми! В началото те инвестират във Вас после Вие в тях!

mariika.atanasova
03-16-2013, 14:11
Искам да те питам какво мислиш за парфюма city rush на ейвън , защото мисля да си го купувам ?на каква цена е сега?

Здравей, не знам дали си си купила вече City Rush, но ако не си, мисля, че сега е момента, защото сега е на страхотна цена: 27 лева.

mariika.atanasova
03-16-2013, 14:20
Здравейте.
Разгледах старите теми, но не открих особено информация за това. Пускам тема, за да разбера изцяло как стоят нещата и има ли смисъл да се занимавам с това.

Прочетох условията за ставане на представител и на двете марки, като при Avon имаха възрастова граница: бе нужно да имам навършени 18 години, докато при Oriflame това нещо го няма. Разбрах, че поръчката е възможно да стане онлайн, но не намерих информация за това дали има ограничения в поръчката, например поръчката да е общо на стойност 30 лв, да речем. И също така, според вас струва ли си? Замислям се относно това, тъй като не мога да работя, а искам да спестявам пари за курсове за квалификация, а не искам да създавам излишни разходи на родителите ми и точно поради тая причина се замислям за дистрибуторството. Та, очаквам мненията ви, без излишен спам и нападки.

Благодаря.

Здравей,
Не знам дали тази тема все още представлява интерес за теб, но определено може спечелиш с AVON, защото те постоянно се развиват и в момента отстъпките стигат до 40%. Всичко е въпрос на желание за работа и мотивация за печелене на пари. AVON предлага възможност не само да станеш представител, но и да растеш на горе, като с това се увеличават и доходите ти. Сега има невероятно предложение, от което ако се възползвате, може да спечелите над 2000 лв. Изборът е личен! Ако ви интересува, аз съм на разположение за повече подробности.

FuCKkK13
03-16-2013, 14:31
О, аз на Avon страшно много харесвам Perceive Dew. Имам и още няколко сполучливи покупки от там. Но наистина Oriflame са малко по-добри като цяло. Бялата им козметика е на доста прилично ниво и си отговаря на качеството. Но е факт, че и двете компании продават пълни боклуци на безумни цени.

+ .. няма за какво да спорите.. точно еднакви боклуци са си,но примерно спиралите им са хубави за цените си,а на мейбълийн трябва да дам 11+ лв. за хубава спирала.. а и на двете компании съм срещала спирали по 7-8-9 лв. които са били хубави.. виж за бялата козметика съм съгласна,че орифлейм са малко по-добре ама за другите неща - един дол дренки са

kalpazanka
03-16-2013, 14:33
Мейбълин са на цена 9,99 ;)

FuCKkK13
03-16-2013, 14:56
Мейбълин са на цена 9,99 ;)

да бе.. само дето винаги като са на промоция аз имам,а като не са точно тогава ми свършва спиралата.. а и до сега винаги съм ги взимала за по 11/12лв.

veronchety
08-15-2013, 16:04
Здравей! Не съм съгласна с много от мненията тук! Момичета, които не са попадали на добри консултанти, които да им препоръчат козметика, подходяща за тях не бива да са крайно негативни... От доста време съм консултант на Орифлейм и мога да ти кажа, че наистина можеш да си докарваш добри доходи. Аз все още не съм стигала до там, но моята спонсорка си докарва до 300 лв. месечно към бюджета! 20% от цените в каталозите са за теб. Също така не те задължават в абсолютно нищо освен да си плащаш фактурите в 14 дневен срок. Орифлейм позволява да развиваш цяла кариера. Ако си достатъчно упорита можеш да станеш и диамантен директор. А за това колко са добри продуктите на Орифлейм сама ще прецениш. Разбира се, че като си купуват спиралите от по 2-3 лв онези момиченца дето се оплакват ще казват, че продуктите им са боклуци. Има много качествени спирали и не само цветната козметика. Има и ниво за дамите, които обичат да се глезят, а има и не толкова добро ниво за момичета, които не могат да си позволят по скъпи неща. Същото е и с бялата козметика... Освен това има и много оферти, от които може да се възползваш като например поръчка за определен брой бонус точки получаваш подарък и така има още много неща, за които си заслужава да опиташ с Орифлейм. И все пак дори и да не ти хареса винаги можеш да се откажеш без да дължиш нищо...

kalpazanka
08-15-2013, 16:14
опорита
:smt043

Hayashi
08-15-2013, 16:24
Здравей! Не съм съгласна с много от мненията тук! Момичета, които не са попадали на добри консултанти, които да им препоръчат козметика, подходяща за тях не бива да са крайно негативни... От доста време съм консултант на Орифлейм и мога да ти кажа, че наистина можеш да си докарваш добри доходи. Аз все още не съм стигала до там, но моята спонсорка си докарва до 300 лв. месечно към бюджета! 20% от цените в каталозите са за теб. Също така не те задължават в абсолютно нищо освен да си плащаш фактурите в 14 дневен срок. Орифлейм позволява да развиваш цяла кариера. Ако си достатъчно опорита можеш да станеш и диамантен директор. А за това колко са добри продуктите на Орифлейм сама ще прецениш. Разбира се, че като си купуват спиралите от по 2-3 лв онези момиченца дето се оплакват ще казват, че продуктите им са боклуци. Има много качествени спирали и не само цветната козметика. Има и ниво за дамите, които обичат да се глезят, а има и не толкова добро ниво за момичета, които не могат да си позволят по скъпи неща. Същото е и с бялата козметика... Освен това има и много оферти, от които може да се възползваш като например поръчка за определен брой бонус точки получаваш подарък и така има още много неща, за които си заслужава да опиташ с Орифлейм. И все пак дори и да не ти хареса винаги можеш да се откажеш без да дължиш нищо...

Повярвай ми, едва ли консултанта знае по-добре от мен какво е подходящо за моята кожа.
В подобни млм компании единствения начин да забогатееш е да лъжеш невинни хорица и да им продаваш скъпа стока, която могат да си купят по-евтино от магазина.

veronchety
08-15-2013, 17:43
Повярвай ми, едва ли консултанта знае по-добре от мен какво е подходящо за моята кожа.
В подобни млм компании единствения начин да забогатееш е да лъжеш невинни хорица и да им продаваш скъпа стока, която могат да си купят по-евтино от магазина.

Много грешиш! Добрият консултант препоръчва - ти изпробваш! Ако не си доволна, той ти препоръчва друго, а и не мисля, че цените на Орифлейм са кой знае какви, че да е с цел забогатяване... Съгласна съм, че има големи боклуци, но има и много качествени продукти! Пък и като толкова те е яд на другите, че забогатяват защо не пробваш и ти да забогатееш? Просто завист... А и какво лошо има, не мога да разбера, момичето просто иска да се сдобие със свои доходи и аз давам моя съвет. Абсолютно същото е да бъдеш дистрибутор на някакви храни например. По твоята логика, ако си управител на хранителен магазин и ти предлагат стоки, които не отговарят на изискванията за здравословното състояние на човека, но цената е такава, че можеш да си докараш добра печалба от тези стоки, ти ще се съгласиш ли да я продаваш на хората? Просто професия, която не те задължава с нищо друго и можеш да я съчетаеш с любимите си занимания.

veronchety
08-15-2013, 17:51
:smt043

Съжалявам за грешката, поправена е. Като бързам не мисля...

Hilary_
08-18-2013, 15:52
И също така, според вас струва ли си?
НЕ! Първо, че има достатъчно псевдо представители и второ - не се печелят милиони.
Като цяло козметиката им не струва, само хабят гланцови листчета за каталозите си ..

veronchety
08-19-2013, 20:09
Може да не се печелят милиони, но спокойно можеш да си докарваш на месец минималната заплата...

dessy97
11-12-2013, 10:22
Аз съм координатор в Ейвън от почти година. През една кампания имам бонуси от по 100-200 лева и на горе. Минималната сума за поръчка която трябва да пусна е 110 лева но за това пък вземам 33%

tori
11-12-2013, 11:12
И трябваше да изровиш тема от преди година и горница, за да ни кажеш?! Благодарим за така нужната ни информация, ще знаем за следващия път.

kaRamella
11-14-2013, 10:31
А знаете ли други марки подобни на Ейвън И Орифлейм? (Пак с каталози и поръчки) Искам да разгледам и да стана представител на нещо ново .

Hayashi
11-14-2013, 10:46
Сещам се за Amway, TianDe и Mary Kay.

Hilary_
11-14-2013, 10:59
Може да не се печелят милиони, но спокойно можеш да си докарваш на месец минималната заплата...
хахаха глупости

choparkopar
11-14-2013, 13:04
А знаете ли други марки подобни на Ейвън И Орифлейм? (Пак с каталози и поръчки) Искам да разгледам и да стана представител на нещо ново .

LR, малко по-скъпи са им нещата, но за сметка на това са и по-качествени. Пролетта опитаха да ме зарибят, но не ми се занимава, а и трябва да се инвестират стотина лева в началото. Доколкото разбирам има доста възможности за развитие, след определен процент ти дават рекламна кола и т.н. Самият факт, че ни "посрещнаха" двама мъже, които правят добри пари (иначе не биха се захванали) е показателен, поне по моите представи очаквах някакви лелки...
http://www.lrworld.com/bg/

JoLLiE92
11-14-2013, 19:14
Тианде. :)
Hilary_ познавам хора, които преспокойно вадят по няколко хиляди на 3 седмици от Орифлейм.

kaRamella
11-15-2013, 17:16
LR, малко по-скъпи са им нещата, но за сметка на това са и по-качествени. Пролетта опитаха да ме зарибят, но не ми се занимава, а и трябва да се инвестират стотина лева в началото. Доколкото разбирам има доста възможности за развитие, след определен процент ти дават рекламна кола и т.н. Самият факт, че ни "посрещнаха" двама мъже, които правят добри пари (иначе не биха се захванали) е показателен, поне по моите представи очаквах някакви лелки...
http://www.lrworld.com/bg/

ОО да! Имат страхотни парфюми. Една моя приятелка работеше в салон и там често разглеждах техни каталози.

neti_pa
11-18-2013, 11:53
Здравейте, момичета. Работя с компания, която има задължителни поръчки месечно в рамките на 20лв, когато имате структура и искате да получавате бонус оттова. Влизате във фирмата с 20лв. 50лв или 80лв, но за тези пари получавате стартер сет набор от 20 или 100 или 150 парфюмни проби и набор от каталози. За повече инфо www.parfisimo.com, както и тук https://www.facebook.com/Parfisimo. Обърнете внимание особенно на това. Защо фм http://parfisimo.com/Warum-FM.jsp, и защо http://parfisimo.com/Warum-DuftMagie-Parfisimo-Parfumler.jsp. Маркетинговия план, каталозите с продуктите са в долната част на сайта.Изтеглете си ги, прочетете си ги на спокойствие и ако искате да работим заедно ще е супер. Имаме и онлайн презентации, бинари, всяка седмица от 21.00часа. в понеделник и сряда. Ако имате интерес, пишете ми да ви пусна линка за стаята. Безплатно е! Хубав ден на всички!

www.parfisimo.com

Hayashi
11-18-2013, 12:05
Хаха, късмет!

neti_pa
11-18-2013, 12:35
И на вас. Когато Ви свърши "марковата "тоалетната вода за 150лв., заповядайте да си купите парфюм с 3 пъти по-висока концентрация, натурални етерични масла и 70% по-ниска цена. За доказания произход да не говорим, понеже пристигат директно от завода в Полша на фирмата, която създава парфюмните композиции за фирми като Giorgio Armani, Gucci, Bvlgari, Christian Dior, D&G, Hugo Boss, Paco Rabane, Lacoste, Versace, Givenchy, Mexx, Escada, Thierry Mugler, Paris Hilton, Chanel, и т.н.. Над 90% от най-продаваните в света парфюми са създадени от DROM Fragrances International KG със седалище в Мюнхен, защото нали се сещате, че нито Парис Хилтън, нито Paco Rabane, нито ... имат лаборатории за парфюмни композиции. Те просто шият, носят, рекламират, обличат, събличат, ... , продават маркови парцали и козметика.

http://parfisimo.com/images/why/drom-vip-clients.jpg

http://www.bayern-international.de/en/business-in-bavaria/key-technologies-in-bavaria/company-details/drom-fragrances-gmbh-co-kg-1704/

http://www.drom.com

Колежката Hayashi ако имате други въпроси с радост ще Ви отговорим.

С пожелания за усмихнат и успешен ден.
www.parfisimo.com

Hayashi
11-18-2013, 12:41
Вярвайте си! Изобщо защо си решила да се изявяваш в точно тази тема при положение, че няма нищо ощо?

neti_pa
11-18-2013, 13:03
Тема: Дистрибутор на Avon & Oriflame

И понеже Avon си затвориха неочаквано офиса във Франция, а от една година има данни, че ще ...

http://www.investor.bg/novini/346/a/avon-se-otteglia-ot-franciia,159583/

или потърсете в Google "Марките, които ще изчезнат през 2013 г."

а за Oriflame можете да прочетете коментарите на останалите участници във форума. Аз Ви предлагам страхотна алтернатива на горните две фирми, със маркетингов план в пъти по-добър. А партньор на фирмата FM Group e немската фирма Drom, която е създадена 1924 година с годишен оборот от над 100 милиона евро, която създава около 100 парфюмни композиции на ден за над 400 клиенти от цял свят.

Поздрави
www.parfisimo.com

tori
11-18-2013, 13:09
neti_pa

Благодарим за така нужната ни информация, ще знаем за следващия път.

Айде стига се рекламирахте, така или иначе никой няма да ви се върже да купува боклуци от вас. Отделно дето самата идея да купуваш козметика по каталог, без да помиришеш или изпробваш върху китката си, е глупава.

JoLLiE92
11-18-2013, 13:13
Честно казано аз не си избирам крема за лице по аромата, но това е тема на друг разговор. Иначе да, престанете с тея явни реклами - така отблъсквате евентуалните си клиенти повече.

neti_pa
11-18-2013, 13:26
Това с отблъскването на клиентите не го разбирам. Ако гледате реклама за презервативи, да не би да спряхте секса. Или реклама на кисело мляко и да се отвратихте от млечните продукти.

НИЕ НЕ ПРОДАВАМЕ. НИЕ ГРАДИМ МРЕЖА ОТ СЪТРУДНИЦИ. Защото, когато утре започнете работа като търговски представител във фирмата Х за великата заплата от 1000лв. и ви кажат да търсите клиенти за китайските им продукти, ще си спомните за бизнес възможноста, която ви предлагаме сега. Предлагаме ви опита на много преди нас. Точка.

Има огромна разлика между продавачка и лидер в мрежа от дистрибутори и клиенти. Кое избирате? Мрежа или Щанд?

Поздрави,
FM Group - Петя Атанасова, дистрибутор №: 24008735
www.parfisimo.com

Hayashi
11-18-2013, 13:49
Пуснете си реклама по телевизията. Това не ви е сайт за обяви.
Ако вие бяхте истинска бизнесменКА едва ли щяхте да се рекламирате по възможно най-отблъскващия начин във форум за тинейджъри.

neti_pa
11-18-2013, 13:59
Когато бях на 18 и аз казах НЕ на МЛМ-а. Години след това осъзнавам каква грешка съм направила. Просто този, който ми представи идеята беше посредствен в това която правеше. Както казва Ранди Гейдж. От 100 човека само 1-2 са лидери, останалите са просто пълнеж. Желая Ви успех в начинанията. За останалите добре дошли в екипа. Предлагаме обучение от специалисти в областта на МЛМ, как да градите мрежи, а не щандчета.

Шах и мат.

Auf Wiedersehen

gugenceto2
11-18-2013, 14:29
А сега може ли да продължим темата БЕЗ реклами моля? http://www.lrworld.com/bg/ предполагам, че е добър вариант.

JoLLiE92
11-18-2013, 19:08
Просто този, който ми представи идеята беше посредствен в това която правеше.

Това Ви е грешката отново. Съзнавате ли, че при този вид маркетинг индивидът със своето усещане за света, своето представяне, своята същност - продава продукта и кара нови хора да се запленят от тази идея, те всъщност са запленени от човека, който ги кани. При МЛМ водещото е личното чувство, очакването на поръчката, консултирането, изпробването, усещането, че сякаш си купуваш от приятел, а не от магазина. Мрежовият бизнес определено не се прави от нагли персони, които ми обясняват как трябва да поръчам минимум за 20лв този месец.
п.с. Освен това говорите изключително снизходително за козметиката, принизили сте я до обикновен бизнес, а продажбата на козметика е нещо много повече, продавате красота, продавате щастие.

dimsito94
11-23-2013, 11:07
здравейте имам въпрос и ще ви бъда мн благодарна ако ми отговорите ....до сега не съм била дистрибутор и сега ми предлагат да стана на орифлейм но ми ми казаха че като попъля нужните документи трябва да пратя и копие от лична карта ...та искам да питам редно ли е да ми искат копие от лична карта .....при тези от вас които са се занимавали с орифламе искали ли са ви копие от лична карта ?

JoLLiE92
11-23-2013, 11:12
Искат на всички. :) Можеш да я занесеш сама в офис на Орифлейм и да си я вземеш веднага.

vampire_girl_
11-23-2013, 11:16
здравейте имам въпрос и ще ви бъда мн благодарна ако ми отговорите ....до сега не съм била дистрибутор и сега ми предлагат да стана на орифлейм но ми ми казаха че като попъля нужните документи трябва да пратя и копие от лична карта ...та искам да питам редно ли е да ми искат копие от лична карта .....при тези от вас които са се занимавали с орифламе искали ли са ви копие от лична карта ?
да,ама ми го направиха направо в офиса

Hilary_
11-23-2013, 11:58
Тианде. :)
Hilary_ познавам хора, които преспокойно вадят по няколко хиляди на 3 седмици от Орифлейм.
Със сигурност тези хора са повече от дистрибутори във фирмите и не са там от 1-2 месеца ..

JoLLiE92
11-23-2013, 12:03
Там всички са "дистрибутори" и всичко си зависи от теб. Моя приятелка за една година постигна ниво от около една малка заплата всеки 3 седмици, докато една друга мацка, която е там от няколко години, прави наистина няколко хиляди. Аз лично не се занимавам достатъчно сериозно, не каня нови хора и поръчвам само за себе си.

dimsito94
11-23-2013, 12:48
мерси много за информацията :)

Hilary_
11-28-2013, 11:58
Там всички са "дистрибутори" и всичко си зависи от теб. Моя приятелка за една година постигна ниво от около една малка заплата всеки 3 седмици, докато една друга мацка, която е там от няколко години, прави наистина няколко хиляди. Аз лично не се занимавам достатъчно сериозно, не каня нови хора и поръчвам само за себе си.
В някаква огромна грешка си. Има много други дейности, с които се занимават хората във фирмата. Пример - координаторите, които определено НЕ вършат ролята на дистрибуторите. ;)
Ако твоята приятелка живее, за да продава нискокачествени продукти - ок, но лично за мен - не си заслужава.

JoLLiE92
11-28-2013, 19:13
Имах предвид, че нямаш шефове и всички, които се занимават с продажби, вършат едно и също. :) Разбра ме отлично. Ами не са нискокачествени и си изкарват доста добри пари. Факт.

Hilary_
11-30-2013, 07:56
Спорът е безмислен. Нито аз, нито ти ще си променим мнението.
Щом ти харесват - ползвай ги, предлагай ги .. все едно. След време може и да погледнеш нещата от друг ъгъл.

JoLLiE92
11-30-2013, 08:08
Спорът не беше за козмтиката и колко е качествена, а дали може или не може да се изкарват пари от начинанието. Отговорът е, че може.