PDA

View Full Version : Помощ!!!



Tonichkka
08-18-2012, 15:53
Здравейте... на кратко как да кажа на момче,че изобщо не го харесвам и не искам да бъдем заедно ... не искам да наранявам чуствата,които той твърди,че има към мен и искам да си останем приятели ... :)

FuckedUp
08-18-2012, 16:38
Значи слушай сега.
Няма как да не му нараниш чувствата и да искаш.
Просто му казваш на 4 очи, че не искаш да имаш нищо общо с него или просто му кажи "Искам да сме само приятели." .

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 16:49
Както го каза на нас сега-директно.Както и да му го кажеш,все ще е прецакан.От личността му зависи как ще се развият нещата.Ако е прекалено горделив не очаквай да останете приятели като му отрежеш квитанцийките. :)

Amore-Mio*
08-18-2012, 16:55
В прав текст , на четири очи.
Във всичко обстоятелства - той ще си остане наранен, колкото и усилия да положиш да не стане така. Казваш му го направо и от него си зависи дали ще си останете приятели или не.

WesSneijder
08-18-2012, 22:43
Според мене в никакъв случай не му казвай оная глупост с приятелите, защото първо това няма как да стане, второ че звучи супер малоумно. Казвам ти го като човек, който го е отнасял и не е никак приятно да слушаш тъпи клишета. Все едно да му кажеш "не съм достатъчно добра за тебе"...?!

GLaDOS
08-19-2012, 09:59
Според мене в никакъв случай не му казвай оная глупост с приятелите, защото първо това няма как да стане, второ че звучи супер малоумно. Казвам ти го като човек, който го е отнасял и не е никак приятно да слушаш тъпи клишета.
Същото щях да напиша ...
На мен ми звучи страшно обидно и глупаво.Няма как да не го нараниш.

SkiCatA
08-19-2012, 11:43
Според мене няма сценарии, в който да му отхвърлиш мечтите за щастлив и съвместен живот без да се почувства пренебрегнат и наранен. Действай докато е време, преди нещата да станат по-задълбочени за него. Само недей му давай напразни надежди, страхувайки се да кажеш НЕ !

Cloud9
08-19-2012, 12:07
Според мене в никакъв случай не му казвай оная глупост с приятелите, защото първо това няма как да стане, второ че звучи супер малоумно. Казвам ти го като човек, който го е отнасял и не е никак приятно да слушаш тъпи клишета. Все едно да му кажеш "не съм достатъчно добра за тебе"...?!

Същото. Няма как да не го нараниш така или иначе.

smil4eto
08-19-2012, 20:55
Във всички случаи ще го нараниш,но по–добре да спреш да мудаваш надежди сега,от колкото да продължиш да го "залъгваш" и после изведнъж да му "фраснеш" новината в лицето. :)