PDA

View Full Version : Аз и моят въпрос - Мнения?



kaliope111
08-18-2012, 18:26
Здравейте , съжалявам предварително и ако има други такива теми. Моят проблем е следният , чела съм доста по темата но все пак искам да попитам '' Какъв е шанса за забременяване , ако членът се допре до вагината с отърквания известно време (2 минути примерно) ? '' Ако след допир на члена с пръсти след това пръстите навлязат във вагината какъв е шанса отново да се забременее? Все пак забременяването не е толкова лесно ?
С приятеят ми ни се случи точно това и днес трябваше да ми дойде но все още не е и сме супер притеснени . Имах един период в който правих диета седмица след като ми свърши предния цикъл я спрях и нея , почти нищо не ядях една седмица и след това почнах нормално пак и ми се беше получило едно кафеникаво -червено зацапване на бельото. Преди също ми е ставало така при рязка смяна на хранителни режими, но сега започвам да си въобразявам , че може би е станала беля? Понеже като се оплоди яйцеклетката се получава това леко червеникаво протичане... може да е аномалия .. а може би незнам , мнение??

FuCKkK13
08-18-2012, 18:37
o.O само да го докоснеш и после да си бутнеш пръстчето :? ... вие не сте добре.. боже.. така се хващат тризнаци бе :? и btw. на колко си

kaliope111
08-18-2012, 18:41
на 17 но все още не сме го правили , знам , че не сте лекари няма как да ми кажете и т.н. , има и още нещо в момента съм малко болна гърло и нещо като летен вирус , може би и заради това не ми е дошло още... ии да

FuCKkK13
08-18-2012, 18:50
1во радвам се че не сте го направили.. няма да те нападам обаче нямаш никаква сексуална култура... да знаеш,че трябва да ползваш презерватив не е сексуална култура - и тия в 5ти клас го знаят.. в раздела има няколко важни теми.. моя съвет е да ги прочетете с приятеля ти,а не да пускаш глупави теми... хората от свършване в жената не имат повечето пъти дете от първия път ти искаш така.. от докосване нищо няма да ти стане... започни да си следиш цикъла ако до сега не си го правила,за да може да си изчисляваш овулацията.. запознай се с начините за контрацепция ... дори и да ти беше влезнал без презерватив за 2 минути нищо не можете да направите... дори и да си в овулация... трябва да си в овулация и да свърши - и от предеякулационна има шанс,но минимален... не се притеснявай.. но това не означава да пренебрегнете презерватива... и на него ли му е за първи път ? за това,че не ти идва - най вероятно е от диетата.. доста жени,които са на строг режим откъм хранене не им идва дори с месеци,но това изобщо не е полезно.. има фитнес,има паркове да тичаш,но не си причнявай това на организма... сега се надявам наистина да седнеш и да прочетеш доста неща,за да ти е спокойно на главицата

FuCKkK13
08-18-2012, 18:55
а да.. и си купете презервативи и се научете как се слагат преди да ви потрябват

kaliope111
08-18-2012, 18:58
ОО чела съм доста , може би начина ми на изразяване така те е накарал да си мислиш , незнам , а и може би понеже си набивам филми от страх и се излагам да питам , съжалявам , нямахме и намерения да го правим , и двамата сме девствени , но все още не смятам ,че му е времето . Винаги съм за презервативите , дори ми подметна въпроса ако искам да опитаме , но отказах , знам всички рискове , преди доста време дори бях гледала клипче , в което споменават , че този начин е възможен - да забременееш при допиране понеже предеякулеционната течност може да си проправи път към вагината ит.н. затова ми беше любопитно , и все пак ма минимален шанс ''съдейки '' по клипчето и затова .

FuCKkK13
08-18-2012, 19:04
ами и все пак - прочети още нещичко... набиваш си простотии.. повечето момичета първите пъти се шашкат,но забрави всички глупости дето си гледала.. реално - няма изобщо никакво проникване,а ти за забременяване говориш... осъзнай се и спри да си набиваш излишни филми в главата..и да.. все още мисля,че не си достатъчно образована по темата за това все пак прочети :)

xXxPETYAxXx
08-18-2012, 21:54
Нищо не е станало, както сама каза - не се забременява толкова лесно.

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 22:06
Няма да имаш честта за непорочно зачатие,сори :D И браво,че не си се изпо*бала още в малолетна възраст.Ама за сметка на това със закъснение задаваш въпроси,присъщи на по-голямата част от тази таргет група. :)

UESLI
08-18-2012, 22:38
Ми шансът да си забременяла е едно на 7 милиарда . Още не съм чувал за такъв случай . Апък и едва ли един глупав сперматозоид ще ти се лепне за пръста и ще те забремени . Спокойно !! ;)

WesSneijder
08-18-2012, 22:51
Какъв е шансът? Точно 76.88%! Ни повече, ни по-малко!

svalqm sa digam sa
08-18-2012, 23:04
Почерпи се с ескапел !

Amore-Mio*
08-19-2012, 06:32
Не мисля, че има нужда от Escapelle. Надали се е получило. Цикълът закъснява по безброй много причини, особено в случая рязка промяна в хранителния режим.

FuCKkK13
08-19-2012, 06:36
Няма да имаш честта за непорочно зачатие,сори :D И браво,че не си се изпо*бала още в малолетна възраст.Ама за сметка на това със закъснение задаваш въпроси,присъщи на по-голямата част от тази таргет група. :)

всъщност непълнолетна на 17 е

twilightkid
08-19-2012, 06:53
Ако не е свършвал в теб няма как бе хора разберете го и всичките пръсти да си набухате във дупките пак няма да забременеете аман вече от глупави въпроси честно.. :/

xXxPETYAxXx
08-19-2012, 06:53
"И браво,че не си се изпо*бала още в малолетна възраст."

всъщност непълнолетна на 17 е

Ами да де...Русокоска има предвид, че в днешно време е направо "похвално" да започнеш на 17, а не на 13/14

FuCKkK13
08-19-2012, 07:43
"И браво,че не си се изпо*бала още в малолетна възраст."


Ами да де...Русокоска има предвид, че в днешно време е направо "похвално" да започнеш на 17, а не на 13/14

ааа ами извинявам се тогава,не разбрах правилно

anonymous708973
08-19-2012, 08:56
Шансът е нулев.