PDA

View Full Version : Да си излея душата.



Just.a.Man
08-18-2012, 20:36
Здравейте съфорумници !

Искам просто да споделя с вас мъката си, че вече доста ми тежи. Да, има с кой да споделя, близки хора и т.н., но не искам. Не искам да ми се мешат. Докато тук мога да използвам анонимността си и да си излея душата.

Мъчно ми е защото съм на 19 години, а никога съм нямал приятелка. Никога съм нямал сериозна връзка. Много пъти съм се анализирал и чудил защо става така. Като по-малък бях по-срамежлив и дори не можех да говоря нормално с момичета, пък особено с красиви момичета. Имало е някакъв интерес към мен, но поради тази си срамежливост и затвореност ги отблъсквах. Не знам, може би сега всичко ми се връща. Ето на 19 години съм, почти 20, студент и в момента работещ студент. Имам кола (банално), обличам се добре и имам не лош външен вид ( не бих се определил сам, но това е мнението на околните). Вече не съм чак толкова притеснителен, но дори всичко това явно не е достатъчно, за да бъда с някое момиче. Явно по някаква не знам си ква причина почти всички момичета ме приемат като приятел. Еми държа се напълно нормално, изслушвам и си лафя с всяко момиче, грозно или хубаво няма значение. Но нито съм се държал само приятелски, че да ме мислят за такъв. Винаги когато просто си говоря също и флиртувам. Не знам просто съм си такъв. Нищо сериозно, но все пак би трябвало да си имат едно на ум. Но явно и това не върши работа. Заглеждат ме по улицата, не се правя на някъв баровец, за да го правят, както казах ... се обличам нормално и добре. Но явно проблемът е точно в характера ми. Явно се държа прекалено добре с момичетата, а за тях това е слабост и явно ме прави недостоен ... знам ли. Този ми характер на затвореност може би се дължи на това, че от съвсем малък загубих много близки за мен хора. А останалите не само не ме подкрепяха, но и вървяха срещу мен. Винаги съм гледал да се оправям сам и съм си единак. Нямам доверие на почти никого освен на себе си. Признах си чувствата на може би най-близкото момиче за мен и тя ми каза, че ме приема за приятел и това е . КЪДЕ БЪРКАМ ? НЕ ЗАСЛУЖАВАМ ЛИ И АЗ ДА ИМАМ НЯКОЙ ДО МЕН !?
Вече не виждам смисъл дори да пробвам да съм нещо повече от приятел с която и да е . Да, имам много възможности последно време, но по една или друга причина всички са задънена улица.
Пробвах нещо, за една вечер промених се. Бях лош, арогантен и нахален и момиче, което ме е виждало 2 пъти се натискаше с мен и за малко не стигнахме до секс. Дали това е решение. Винаги съм стоял зад принципа, че ако някой ме харесва, то той трябва да ме харесва такъв какъвто съм, а не да ме кара да се променям заради него. Защото аз съм личност.

Не знам колко от вас са прочели нещо от написаното или пък всичко, но на тези които са и мислят да коментират все пак благодаря.

horacio
08-18-2012, 20:51
Явно просто не попадаш на момичета. 100% ще има някоя, дето да те оцени. Явно трябва да си малко по.. не знам. Да се стараеш повече към някакъв физически контакт, кани ги на срещи... знам ли.

Furious?
08-18-2012, 20:55
В зависимост какво искаш да постигнеш , решението и пътят са различни.Драсни ако имаш нужда от нещо

Just.a.Man
08-18-2012, 21:04
Еми не съм тръгнал да ги издирвам момичета по улицата. Просто повечето случаи по една или друга причина се запознавам с някое момиче в точното място и време. Може да е супер хубаво момичето, но да не изпитам нищо. Може да е напълно нормално и веднага да я харесам. Но в повечето случаи точно тези, които харесвам се оказват или обвързани или незаинтересовани от мен. А няма по-гадно нещо то това необвързано момиче да те отреже.
Сега отново се случва нещо подобно с момиче, което е с няколко години по-голямо от мен, но е много готина и интересите и темите за разговор ни съвпадат. На мен ми допада, но вече се чуда има ли смисъл да напирам и след време да се пробвам с нея. Да и призная чувствата си и т.н. Имам усещането, че ще се случи абсолютно същото както с всички преди нея.

horacio

Канил съм, приемат, излизаме 2-3 пъти и после в повечето случаи нищо. Просто още от самото начало виждам, че ме приемат като приятел без да съм виновен и спирам да се занимавам с тях. На последното момиче си казах директно Не искам да съм ти приятел, не и само приятел, имам си достатъчно. Сами се досещате, всичко свърши. Просто не издържам вече.

notlike
08-18-2012, 21:06
Ами, ако действаш бързо и агресивно, свали темпото :)

thedentist
08-18-2012, 21:15
писах ти на лично съобщение,мисля че мога да ти помогна за проблема

Ou7oFmYhEaD
08-18-2012, 21:26
Не му е дошло времето, при всеки на различна възраст се случват нещата.

thedentist
08-18-2012, 21:35
http://progresiray.me/osnova/statii/zashto-ne-me-haresvat-momicheta-zashto-si-nqmam-gadje.html

тази статия е интересна също може да помогне...

Just.a.Man
08-18-2012, 21:35
Не мисля, че е до възрастта проблемът. Щом до сега не съм успял, а съм пробвал по толкова различни начини и след 5 години едва ли ще успея. Не се самосъжалявам, но оня лаф "За всеки влак си има пътници " е пълен фарс. То за всеки влак може да си има пътници, ама няма гара.

ПП: Абе просто съм объркан. Тва е истината. Като боклук ли трябва да се държа с едно момиче, за да не ме приема като приятел. Убедих се от първо лице за няколко такива момичета. Не знам дали бих издържал да разбера за още че са такива. Явно си мислите, че ако един мъж се прави на лош, bad boy И т.н. то е стабиУен и сте в сигурни ръце, но е точно обратното. Явно да бъда свястно момче не ми помага, но просто това съм си аз. Дори и сам.

Luidgie
08-18-2012, 22:27
Винаги съм стоял зад принципа, че ако някой ме харесва, то той трябва да ме харесва такъв какъвто съм, а не да ме кара да се променям заради него. Защото аз съм личност.

Ето това ти е много вярно изказване. Защо трябва да се променяш, за да може некоя п**** да се хване с тебе? Къф е смисъл да си правиш театри, само и само да не останеш сам. Момичета бол на тая земя. К'во си се здухал, че не си имал гадже до сега? Плюс, че не всички момичета искат боклуци до себе си. Повечето търсят стабилни мъже, които да си тежат на мястото и да се отнасят с нужното уважение. Друг е въпросът, че ги има двете крайности. Такъв дето е путкопоклонник и такъв дето е "нема такъв боклук".
Фактически от това, което казваш, стигам до извода, че се заиграваш с грешните момичета и проблема не е в теб.

Just.a.Man
08-18-2012, 22:47
Вече се чудя дали съществуват "правилните" момичета...
Няма кво да се залъгвам, че проблемът не е в мене. Едва ли всички момичета до сега все са грешните.
Очевидно нещо не правя както трябва, но егати ... кое по-точно.
Толкова усилия положих, поне да стана по-уверен. Понякога се получава, особено ако познавам момичето от повече време, но понякога не. Примерно в дискотека някое момиче ме заглежда нали и аз най-много 2-3 секунди да си задържа погледа и аз към нея и нещо от вътре просто ме подтиква да погледна в друга посока, все едно изгарям. Е точно в такива ситуации, макар и незначителни ми иде да се гръмна.

Luidgie
08-18-2012, 22:52
Е аре сега. Стегни се малко, това са лиготии вече... Просто, явно, не трябва да търсиш половинка по дискотеките. Силно ме съмнява, че няма ни едно момиче около теб, което да е нормално и мило и да не си пада по "розово-тенисчести-педераси-лекенца". просто не си се огледал достатъчно. А като тръгваш към момиче приятелски - много рядко от това ще се обърне на любов. Има много малки жестове и неща, които никой няма да наранят или уплашат, но ще покажат на момето, че имаш друг вид интерес към нея.

Just.a.Man
08-18-2012, 23:06
Не търся по дискотеките нищо, говоря по принцип като излизам с приятели и се случват подобни ситуации. А за нормални момичета, които не отговарят на описаните от теб наистина няма около мен. Но по-ме притеснява че и около никой от приятелите ми и познатите ми също няма. Чак такава рядкост ли ще са !?
Също какво значи приятелско държание. Говоря си напълно нормално за всякви теми, ако нещо реши да ми сподели момичето слушам, но не вкарвам кой знае кви реплики да и давам акъли. Не че не мога, но знам, че ако го направя ще ме вземе за кошче за душевни отпадъци. Явно нормалното държание вече не е на мода. Мои приятели, които се държат като боклуци с момичетата, дават им пълен игнор, обиждат ги и даже ги бият, точно тези хора са заобиколени от момичета. Е друг е въпросът какви.

Luidgie
08-18-2012, 23:30
Не виждам, защо трябва да се държиш като приятелите си. Наистина е глупаво да избираш "лесният" начин. Какво като са ги наобиколили куп некачествени момичета? Ти какво искаш вниманието на момичетата или едно момиче, което да ти е половинка и да имаш връзка с нея? Пък начин винаги има.

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 23:45
Явно нормалното държание вече не е на мода. Мои приятели, които се държат като боклуци с момичетата, дават им пълен игнор, обиждат ги и даже ги бият, точно тези хора са заобиколени от момичета. Е друг е въпросът какви.

Нормалното държание е РЕТРО,нещо,което преди,сега и за вбъдеще ще се цени,НО от правилните хора.Тея кифльоци пълни със съмнителни болести по себе си около приятелите ти хич не ми ги хвали.Изобщо няма да какво да им завиждаш,можеш само да ги съжаляваш колко им струват критериите...Бъди себе си и не се отчайвай.Може би ти трябва малко повече смелост и настойчивост,един вид по-явно да си показваш намеренията към момичето.Ако и тя си пада по теб,сама ще ти даде зелена светлина с някой намек или жест,а защо не и директно? :)

Amore-Mio*
08-19-2012, 07:22
Струва ми се, че просто не си попаднал на момичето. Не мисля, че проблема е в теб. Както ти каза: ако ще те харесат, то нека да е заради това, което си. И си много прав. Продължи да си учиш и работиш. След време ще срещнеш момичето.

scandalousLady
08-19-2012, 10:12
Не го търси, момичето ще се появи, когато най-малко очакваш. Не е в теб проблема. Както каза,че нямаш доверие на почти никого, ако момичето наистина те харесва ще направи всичко възможно за да го спечели. Не се променяй заради, който и да било. Успех ;)

thedentist
08-19-2012, 15:46
Не виждам, защо трябва да се държиш като приятелите си. Наистина е глупаво да избираш "лесният" начин. Какво като са ги наобиколили куп некачествени момичета? Ти какво искаш вниманието на момичетата или едно момиче, което да ти е половинка и да имаш връзка с нея? Пък начин винаги има.

Тък като и аз съм в подобно положение,само че съм на 24....целта не ми е толкова много да ме хареса някоя кифла,защото ще съмс нея.Целта е да усетя че съм харесвам,което не се е случвало от години.Така че дори да е е най-некачествената...и да не струва,ако видя че пред някое момче ооколо мен ,тя е харесала мен,дори само за едн танц и после нищо...това би ми донесло много щастие.И както при автора на темата,така и при мен,няма какво да се заблуждаваме,че проблема не е в нас....със сигурност има нещо,което ни пречи и ние не го забелязваме сами,но жените го забелязват.
Аз имам начини чрез които се стремя да го компенсирам,някои са идеи а други са в действие,но засега няма ефект

Just.a.Man
08-19-2012, 23:15
Честно казано не знам дали си заслужава да пробвам с още момичета или просто да се оставя по вълната и каквото стане. Но съм наясно, че да чакам наготово не е по-добрият вариант. Както споменах сега отново се появи едно момиче, което ми харесва, не съм сигурен дали и аз на нея. Дава ми някви намеци, но такива даваха и предишните, а с тях в крайна сметка нищо не се получи. Явно грешно ги разтълкувам. А момичето в момента по нейните думи не иска сериозна връзка, общо взето само секс, което мен в момента ме устройва дори и това.
Тя е на годините на thedentist.
И въпреки, че нямам доверие на никого, аз се привързвам твърде лесно понякога. Което когато е несподелено е много болезнено и удря силно по самочувствието ми.
Имам чувството, че колкото и плоско да звучи бих бил доволен вече и на плоска връзка. Не от отчаяност или нещо такова, но поне ще запълни празнината временно. Дали звуча в момента отчаяно, може би, но не се чувствам отчаян, а просто нещастен, което не е по-малко лошо.

scandalousLady
08-19-2012, 23:28
Горе главата, ще дойде и правилното момиче.

Just.a.Man
08-19-2012, 23:45
Е в такъв случай да не търса, а да чакам "правилната" да ме намери !? Много ези и тура .

Мислил съм за това, че преди много заобикалях като някое момиче ме пита харесвам ли я и т.н. Не казвах Да, овъртах и т.н.
И си мислех, че това може би е причината. Сега съм напълно различен. Знам какво искам, но явно не знам как да го получа.
Може би съм прекалено директен. След 1-2 чата примерно вече искам да излезем и т.н. Целта ми е момичето да се усети, че съм сериозен и да знае, че я искам. Но явно повечето момичета се плашат от това държание и се отдръпват. А може би ... просто не ме харесват. А пък ако излезна с някое момиче да кажем след 2-3 пъти пък и признавам чувствата си или се опитвам да я целуна. След което пак следва неуспех.
Преди ми казваха бъди директен, момичетата харесват момчета, които знаят какво искат и как да го получат. А явно се оказа, че поне тези, които харесвам явно са много плашливи.

dunce
08-20-2012, 00:18
За търсенето, понякога, когато най-малко очакваш, може да ти се усмихне късмета. Иначе недей да му мислиш прекалено много, момичетата какво харесвали и какво се оказвало да не те интересува.. не искам да кажа да се държиш непристойно, ами просто да не слушаш какво ти казал този или оня - т.е. да усетиш нещата, когато сметнеш, че е подходящият момент да действаш... Намеци дали си сериозен, или не, недей да даваш, а първо общувай с момичето, за да видиш и усетиш тя какво иска. След това, ако те устройва нейното желание за тип на връзка, продължаваш, но винаги имай едно на ум. Обикновено с очакванията често идва разочарованието :)

Just.a.Man
08-20-2012, 00:28
Там е проблемът, че ако почна да си говоря с някое момиче, да и давам да ми споделя, че дори и аз да и споделям ... се сещаш на къде отиват работите ... "просто приятел"

dunce
08-20-2012, 00:37
Ти си луднал от тия жени и трудно ще се оправиш, виж си съобщенията за скайп или фейсбук, там да ти пиша, че тука ме мързи

Just.a.Man
08-20-2012, 22:27
Благодаря на отзовалите се. Естествено, че не ми помогнахте, но и няма как. Беше полезно да разбера какво мислите по проблемът ми. И не знам, да се надявам че някой ден и аз ще срещна Момичето. Колкото и далечен и невъзможен да ми изглежда този ден.
А на тези, които ми пишат на лично и т.н. пак съм благодарен, но ако исках да си давам скайп щях да го направя още в началото. Не ми е за цел да се запознавам във форума.

thedentist
08-21-2012, 00:25
Ами дано проблема се реши скоро...нещата,които винаги привличат жените са парите и хубавото мускулесто тяло-Моят стремеж е да постигна тези 2 неща..дано тогава се променят нещата...сигурен съм че колкото и слаб сваляч да е човек...тези две неща ще накарат жените сами да дойдат.Ориентирай се и ти в тази посока според мен

Just.a.Man
08-21-2012, 08:44
Значи и аз така си мислех като тебе. Важни неща са това, но не са всичко. Парите що годе не съм зле, а за тялото съм го постигнал на едно доста добро ниво. Така, че явно не е само до това.

SunSetBeach
08-21-2012, 16:17
от къде си ;)

bijou
08-21-2012, 16:36
Moже да си гей?
В момента нито се подигравам, нито се шегувам.
Може би наистина, щом 19 години не ти е провървяло с никое момиче, то причината е просто да се заблуждаваш, че харесваш момичета, но всъщност може би имаш симпатии към твоя пол, въпреки че не го осъзнаваш или може би не искаш да го осъзнаеш. Сам си казал по-горе, че дори момичето да е адски хубаво, ти не изпитваш нищо.
Втория вариант е просто да не си узрял достатъчно и въпреки че искаш да си имаш половинка, все още не си напълно готов за връзка и т.н. Дори и на 19, все още може да си в ранния пубертет.
И последния вариант е просто да не попадаш на свестни момичета, а на разлигавени девойки, който не те оценяват и искат яки мъжаги, кинти и агресия.

thedentist
08-21-2012, 17:57
Значи и аз така си мислех като тебе. Важни неща са това, но не са всичко. Парите що годе не съм зле, а за тялото съм го постигнал на едно доста добро ниво. Така, че явно не е само до това.

Еми да,има много хора без пари и без хубаво тяло,които се харесват на жените...някои хора изглежда просто от вътре им идва,на други не

Just.a.Man
08-21-2012, 21:56
Moже да си гей?
В момента нито се подигравам, нито се шегувам.
Може би наистина, щом 19 години не ти е провървяло с никое момиче, то причината е просто да се заблуждаваш, че харесваш момичета, но всъщност може би имаш симпатии към твоя пол, въпреки че не го осъзнаваш или може би не искаш да го осъзнаеш. Сам си казал по-горе, че дори момичето да е адски хубаво, ти не изпитваш нищо.
Втория вариант е просто да не си узрял достатъчно и въпреки че искаш да си имаш половинка, все още не си напълно готов за връзка и т.н. Дори и на 19, все още може да си в ранния пубертет.
И последния вариант е просто да не попадаш на свестни момичета, а на разлигавени девойки, който не те оценяват и искат яки мъжаги, кинти и агресия.

И в двата варианта си много далече от истината. Ама много .

dunce
08-24-2012, 22:11
Никой не те кара да правиш нови запознанства тука, просто щеше да ми е 5 пъти по-лесно да ти дам съвет там, отколкото да пиша цял роман тука... За да се харесаш на едно момиче, трябва да си достатъчно уверен в себе си, да не ти е ниско самочувствието и да излъчваш мъжественост. В същото време да си забавен, да знаеш как да флиртуваш и как да я накараш да си прекара добре с тебе... трябва да ти идва отвътре, да си естествен. Много хора се самозалъгват и си мислят, че има някакъв точен модел как да впечатлиш някого, а пък то няма такива чудеса. Плюс това ти търсиш момиче, което да те харесва какъвто си. Пари и тяло и аз имам, ама съм разбрал, че като цяло не допринасят с нищо при точните хора. Повечето свестни момичета биха се радвали на хубавото ти тяло, ама ако те харесат, няма да е заради него. Има много неща, които важат - какво искаш ти, защото може тя да те хареса, ама ти самия да не си склонен да й правиш компромиси, просто защото разбирането ти за нещата е много по-различно от нейното. Понякога не си струва да продължаваш с някой човек, защото не си пасвате така, както трябва, а с времето, което продължава да минава, пак ще стигнете до раздяла, а тогава ще ти е два пъти по-трудно. А и бъди с нагласата, че си млад и през много ще минеш ;) една като ти каже чао, следващата, на нея пък ти ще кажеш чао, докато накрая си паснеш с една от всичките. Между другото, ако поддържаш връзка с повече жени, шансът ти да си хванеш приятелка се увеличава, да не говорим, че накрая може да ти се качат на главата всичките :) и да не те оставят намира.

Incadeptus
08-24-2012, 22:17
А никога съм нямал приятелка. Никога съм нямал сериозна връзка.-с това писане не знам,но ти предлагам да чакаш.Ако ти е писано-ще срещнеш.Затова няма място за притеснения,а теб като те гледам бая си се притеснил,че си нямаш гадже.

Пандишпан
08-24-2012, 22:40
Нормалното държание е РЕТРО,нещо,което преди,сега и за вбъдеще ще се цени,НО от правилните хора.Тея кифльоци пълни със съмнителни болести по себе си около приятелите ти хич не ми ги хвали.Изобщо няма да какво да им завиждаш,можеш само да ги съжаляваш колко им струват критериите...Бъди себе си и не се отчайвай.Може би ти трябва малко повече смелост и настойчивост,един вид по-явно да си показваш намеренията към момичето.Ако и тя си пада по теб,сама ще ти даде зелена светлина с някой намек или жест,а защо не и директно? :)

Съгласна съм с Русокоската.
За всеки влак си има пътници.По-добре по-късно и с точното момиче,отколкото да се заблуждаваш ,че си намерил подходящата,а да иде реч за кифла.

Just.a.Man
08-24-2012, 23:40
dunce
Прав си. Та аз вече съм минал през много неща, неща, които са ме оформили такъв какъвто съм. Неща ... лоши неща.
И ето ... все едно не ми стига, че за капак на всичко и проблемът с момичетата. Ясно ми е че повечето момчета са минали през десетки откази преди да намерят момичето за тях, но вече и аз минах през не малко, а всеки следващ ми ебава оптимизма все повече. Може би наистина все попадам на грешните. Момичета, които едва ли не са с прекалено вдигната летва. Може би повечето, които съм харесал до сега са такива, но не всички. Може би е нормално да харесвам хубави момичета, че кой не би, но за мен никога не е опирало само до красотата на едно момиче. Пробвал съм много неща до сега. Но в крайна сметка не мога да се държа като някой друг. По принцип се държа добре с момичетата, говоря си свободно с тях и с бъзици и дори леки свалки и не виждам какво отблъскващо има в това. Но явно единственият начин по който ги привличам е като приятел. Ето, с няколко момичета почнах да се държа студено и дори невъзпитано. И кво стана, веднага им блеснаха очите. До сега и това е нямало пълен успех, но доста повече от "нормалното" ми държание. Явно това търсят момичетата, това искат. Детско е според мен, а все пак говорим за момичета на моята, малко под нея или малко над тази възраст. Не мисля, че на 20 години си още дете. Не знам, може би мисля прекалено зряло ... и то не само относно жените.
Но в крайна сметка ето го проблемът. Да съм себе си не ми помага, дори "Аз" да не съм лош или задръстен, дори да съм принца на бял кон, който УЖ всички момичета търсят. Аз искам да съм себе си ... не ми беше лесно да се изградя дори до това ниво и не мисля да съм друг.Но поне в един аспект да бъда "Аз" ме прави нещастен.

psychopath
08-25-2012, 00:00
Не съм чел отговорите, сигурно ще повторя вече казани неща, но...
просто се отпусни, избий си от главата фикс идеята, че трябва да имаш гадже или да чукаш, или да не знам си к'во. това ти пречи, не го мисли толкова, пусни се по течението, прави други неща, остави това на заден план, тези неща се просто се случват и обикновено идват в най-неочаквания момент.
И нещо по-конкретно, към различните момичета има различен подход, естествено нещата стават по-сложни, защото всеки човек е различен, но не е голяма философия да си изградиш някаква обща характеристика за някое момиче, да опипаш почвата преди да действаш, ако подхождаш по еднакъв или сходен начин с всички (видях, че си казал, че не е така)... не си прави план за действие.

Just.a.Man
08-25-2012, 00:34
Не отивам при някое момиче с цел да я забия веднага. Просто си правя лаф. И не ми е фикс идея да имам гадже или да чукам. Ако беше така още сега щях да отида на проститутка. Не е там работата, но усещам празнотата. Усещам, че и преди 2-3 години си казвах, че има време, че ще се оттърса от това притеснение и ще имам гадже, НО всяка година е едно и също. Имам контакти с доста момичета, но въпреки, че искам да имам човек до мен също искам този човек да ми е и нещо повече от приятел, това ми липсва. А не контакти или приятелства. Имам си достатъчно ... не ми трябват още "приятелки". Аз не съм някакво плюшено мече, което "барбитата" да използват за душевна утеха. Имам чувството, че ако още някое момиче ми каже нека си останем приятели и ще лежа за убийство.

roni9043
08-25-2012, 10:12
Just.a.Man - pisah ti nqkolko li4ni suob6teniq, interesno mi e za6to ne mi otgovarq6 :)

psychopath
08-25-2012, 13:20
Не отивам при някое момиче с цел да я забия веднага. Просто си правя лаф. И не ми е фикс идея да имам гадже или да чукам. Ако беше така още сега щях да отида на проститутка. Не е там работата, но усещам празнотата. Усещам, че и преди 2-3 години си казвах, че има време, че ще се оттърса от това притеснение и ще имам гадже, НО всяка година е едно и също. Имам контакти с доста момичета, но въпреки, че искам да имам човек до мен също искам този човек да ми е и нещо повече от приятел, това ми липсва. А не контакти или приятелства. Имам си достатъчно ... не ми трябват още "приятелки". Аз не съм някакво плюшено мече, което "барбитата" да използват за душевна утеха. Имам чувството, че ако още някое момиче ми каже нека си останем приятели и ще лежа за убийство.

Еми то почти всеки иска да има човек до него, който да му е повече от приятел, да се обичат, да са щастливи и бла бла бла... не си мисли, че си единствен. : )

4everStrong
08-25-2012, 14:16
Не се променяй. Дали сега или по-късно ще намериш човек, който ще те харесва такъв какъвто си :)

N1ksun
08-25-2012, 19:40
Какво изобщо се хабиш ? Знам че ще ти е трудно да не мислиш за това , знам че ще се чувстваш подтиснат , но знай че няма да се получи насила ! Защо знам ли , защото съм в подобно положение с разликата на това че съм малко по-голям . Имам наблюдение върху хората от нашия тип , и това което съм чел и видял не е оптимистимно относно нас . Накратко , хората продължават и продължават да намират момиче след момиче за забивка , и след няколко дена резултата е еднакъв , провал ( най-често friend zoned ) . Просто се привличаш от такива с които нямаш шанс , не че са повече от теб , просто не са твой тип , дори и да имате общи теми и ти да си мислиш че сте “създадени един за друг“ като това в кавичките го казвам леко на шега :D . Просто се надявай че някой ден ,нещо ще ти падне от небето , друга опция нямаш освен да чакаш. Забавлявай се , върши си работата и си учи , пък някой ден може и да те огрее , само не си сваляй критериите и гледай да не попаднеш на вампир , а на човек който ще те цени за това което си не заради парите\властта ти ако имаш такива !

Така или иначе обвързането не е най-важното нещо на този живот нали ? (Помисли над това , макар че съм сигурен че си се замислял). Знай че всичко това се случва защото така трябва, за добро или за лошо .

Just.a.Man
08-27-2012, 20:29
Ами като бях по-малък изобщо не мислих за това и си казвах има време, не ми трябва да се обвързвам и да си хабя нервите сега. След което почнах да се замислям, че искам да имам някой до мен, но нямах смелостта. А сега ... вече искам и то толкова силно, че постоянно мисля и за това. Чудя се какво не ми е наред и стигнах до извода, че липсата на връзка с някое момиче в момента наистина ме прави нещастен, колкото и да си втълпявам, че е маловажно. Имам чувството, че ако си намеря момиче, но не просто някоя курва, а "истинско" момиче животът ми ще се промени коренно. Ест. аз ще си остана аз, но когато съм щастлив съм по-доброто ми аз.
Не съм човек, който се отказва лесно, но все пак знам кога да се откажа. Пример: Работата, която работих това лято беше временна, но ми предложиха да остана за още известно време докато дойде време пак да почна лекции. По една или друга причина не мислих да работя повече това и щях да се махна. Но се запознах с едно момиче там и бях готов само заради нея да остана с надеждата нещата да станат по-сериозни от закачки. Но в последствие разбрах, че си има гадже и всичко отново се срина ... сещате се махнах се (първоначалният ми план). Така, че да ... рискувайте и жертвайте се за хората на които държите, но само след като се убедите, че и те държат на вас. Никога не правете компромис със себе си.

Furious?
08-27-2012, 20:34
бах тая бездънна яма , която е душата ти..как не си я изля досега нз. кво очакваш в този форум ? някой да ти каже магическата формула за щастие. намери сам пътя си ги следвай

Just.a.Man
08-27-2012, 20:43
Нищо не очаквам. За тва и заглавието на темата е такова. + тва отговарям на човека не на теб.

Auriss
08-28-2012, 12:45
Брат, един въпрос имам само - като се 'закачаш' с някоя мацка защото ти е интересна/приятна ли го правиш или защото си я харесал на вид + това си търсиш гадже ?

Също не че нещо, ама това с лафчетата и свалките в комбинация със стила ти на писане малко ме притеснява. Пробвал ли си просто да отидеш да кажеш едно 'здрасти' и просто да си поговориш с някоя ?

Не знам дали ти се е случвало момиче да те сваля, но от натегаческото поведение и 'остроумните' намеци моментално след като сте се запознали по-отблъскващо нещо няма.

sun_
08-28-2012, 19:20
Пиши ако искаш съобщение

Just.a.Man
08-28-2012, 19:20
В повечето случаи просто ей така без особена причина. Примерно ако сме само двамата подхвърлям нещо за да потръгне разговора и така. До сега не мисля, че съм опитвал да свалям напълно непознато момиче, което за пръв път виждам. Най-много да съм си лафил с нея първоначално.

И какво ми е на стила на писане !? Точно да отида при някоя непозната на улицата и да и кажа " здрасти" не. Примерно ако нещо ни свързва, работа, университета или нещо от сорта и виждам, че момичето е хубаво. Отивам при нея и все измислям нещо. Нещо да попитам или да и помогна ако има нужда и така .

Еми случвало ми се е да, но по-често просто ме заглеждат или направо се втренчват без да ме заговарят или нещо от сорта. При което ако съм в добро настроение мога и да вкарам някой "остроумен" намек.

Auriss
08-28-2012, 20:18
Ми правиш впечатление на сериозен човек, а не на някой, който ще тръгне да го играе палячо че да става ташака. Не мога да си те представя да се правиш на остроумен без да изглежда престорено. Това имах предвид.

Не знам, братле...Единственото, което ми хрумва е, че може би се престараваш в опитите си да се харесаш. Така като ти чета темата не ми правиш впечатление нито на олигофрен, нито на някакъв загубеняк. Ако и на вид нищо ти няма просто не знам ...
Няма ли някое момиче сред познатите ти, което те е отрязало, но все пак сте запазили някакви приятелски отношения. Сигурно ще може да те 'светне' ако не й е твърде неловко да говори откровено ...

N1ksun
08-28-2012, 20:43
Auriss на теб ти идват идеите искаш да помогнеш разбирам , но това си е някакъв психологически синдром и според мен на човек няма кой да му помогне сам трябва да го преодолее .. Авторе интересно ми е да разкажеш повече за отношението ти към родителите ти , и съответно тяхното към тебе + разкажи (ако искаш) за 1вите ти копнежи и зарибявки.

Just.a.Man
08-28-2012, 21:16
Auriss

Те и да са искали след като са ме отрязали да си останем приятели, аз много коректно им казах да си търсят нови приятели. Така, че това отпада. Но по принцип имам отношения с доста момичета, добри и не толкова добри. Общо взето на мен ми казват (ест. че зад гърба ми няма да говорят така "нежно") че съм бил много добър, а преди да са се запознали с мен са си мислели, че го раздавам тежкар. Последната ми "приятелка" пък ми предложи да съм станел модел.

N1ksun

Отношенията ми с тях са ... абе направо са си зле. Дали заради тях, дали заради мен ... не знам. Те са една от причините да нямам детство. А тяхното към мен също е много зле. Ако нещо лошо стане естествено, дори да не съм бил там аз съм виновен. Дори и да влезна в най-елитната специалност в Уни-то ми голямата работа за тях, можело и по-добре. Дори сам си намерих работа, за тях тва било нищо. Абе общо взето всички са им виновни освен те самите. Хора с разбирания от 19 век.
Първите ми копнежи ли. Еми в интерес на истината до 16 години някъде бях толкова срамежлив, че няма накъде. И въпреки това доста момичета се опитваха да ме свалят без да правя каквото и да е. Буквално ми се предлагаха някои. Но ... просто изгарях от срам ли и аз не знам. Не знаех какво да кажа, дори и да харесвах момичето. Бях се затворил много. Сега вече не ми пука много, държа си се много по-отворено. Не ми пука особено за мнението на околните. И рядко спичам пред някое момиче. Но ето че сега явно нещата не вървят.

ПП: Общо взето имам чувството, че почти всяко момиче, което познавам се е запознало с мен само с цел приятелство. Няма значение обвързано или не. Просто са си мислели
"Я виж го тоя, пич е и ще го използвам за душевно кошче, пък през тва време ще правя приятеля ми щастлив ... да същия, който не му пука за мен".
И последното момиче ми беше казало нещо от сорта на просто, че не изпитва тръпка към мен и ме приема само като приятел, че били важни чувствата и не знам си кво. А факт беше, че е изневерявала многократно на приятеля си просто щото и се искало. Е па ... за кви чувства ми говори курвето.

N1ksun
08-28-2012, 21:27
Дам , дам , разбирам те , а случайно да си усещал нещо вътрешно в теб да ти казва нещо , да те спира когато примерно си мислиш да си във връзка с някоя ?

Just.a.Man
08-28-2012, 21:42
Да, все едно виждам всичко преди да стане. Колкото и смахнато да звучи. Казвам си с това момиче и да почна връзка поради еди каква си причина ще се разделим и ще сме нещастни и двамата. Ми за кво да я почвам връзката тогава и т.н. И знам, че е излишно да гледам толкова напред във времето, но не мога да се контролирам. Просто мисля прекалено задълбочено. По принцип за всичко мисля така, но тук ми прави много лоша услуга това ми качество.

N1ksun
08-28-2012, 21:53
Не това не може да се контролира за съжаление , но се радвай че е само това ^^ . Кофти е да знаеш от къде е проблема и да неможеш да направиш нищо . Надявай се на това някой ден нещо да ти падне на главата от небето ( жена която толкова е хлътнала , че би направила всичко само и само да е с теб :D ). Казваш искам "гадже" , а ако го получиш смяташ ли че ще го оцениш ?

Just.a.Man
08-29-2012, 00:30
Със сигурност ще я оценя повече от колкото тя мен.
А проблемът ... вече не ми е проблем. Цаката е да мисля най-много до утре. Други ден ще му мисля пак.
Никога не бих чакал нещо да ми падне от небето. Вероятно някоя умряла чайка.

N1ksun
08-29-2012, 08:47
Мани ги тия умрелите , говориме за готни мацки , нагоре не съм споменавал да ти пада критерия за момиче , а просто че нещата няма да се получават (не че ти го пожеалавам) . Все пак нищо не ти пречи да пробваш и пробваш наново , и нещата не се развиват както при другите , успех .

Lisinka
09-09-2012, 17:09
"Мисълта като единично проявление не е опасна, т. като тя се появява и си заминава без да се обвързва с дадена емоция. Желателно е да знаем, че емоцията е катализатора, чрез който можем да проявим дадената мисъл и да спомогнем тя да се случи. Какво имам предвид ли?

Да приемем, че изпитваме силно притеснение, че ще бъдем ограбени, т. като наша близка приятелка наскоро е била ограбена. Умът ни започва една безпощадна игра, в която при разговора за грабежа той започва да създава картини и образи, които от своя страна пораждат неволно емоционален изблик от наша страна като страх и притеснение. Виждаме страхът в очите ѝ, че това отново може да ѝ се случи. Започват да се зараждат купища въпроси и опасения, които свиват сърцето ни и ни карат да треперим от мисълта, че и ние може да станем жертва на подобно покушение.

Тези емоции страх и притеснение настройват енергийното поле на тялото ни да вибрира на тяхната честота и вярвайки на факта, че подобието привлича подобие (“Законът за привличането”), то ние предизвикваме това да се случи."
Ти просто си свикнал да не ти върви и си си набил тази мисъл в главата! Недей така, настрой си мисленето в по-положителна посока, имай по-голямо самочувствие : ) Не знам, но мисля, че ще разбереш смисъла на това, което ти дадох за четене.Няма смисъл нито от притеснение, нито от ниска самооценка : ) Прав си за това, че който те хареса, ще те хареса такъв,какъвто си !!! Ще дойде и това време, ще си намериш момичето, но през това време бъди някак си по дързък, по находчив и по постоянен !

Just.a.Man
09-09-2012, 18:50
Права си донякъде, че положителната нагласа може да доведе и до положителен резултат, но не винаги е така. Аз съм на мнение пък, че от много положителна нагласа на края просто ще бъдеш по-разочарован ако не се получат нещата. Точно заради това винаги провалът е вариант за мен.

А Л И С А
09-09-2012, 19:33
Не се съмнявай, че някъде има парвилно момиче за теб. Изобщо не се отчайвай, защото това е най-лошото, която може да ти се случи. Просто вярвай, че скоро ще намериш своето момиче. Бъди позитивен - това е отговорът! :)

ZaHaRnA_bLizAlKa
09-09-2012, 19:50
Мисля,че не се получава,защото като видиш някоя и ти е хванала окото си с нагласата да ти е ''гадже''.
Или пък критериите са ти доста големи ..Не знам .
Но и за теб има момиче,кога ще бъде това е друг въпрос..

vagarious
09-09-2012, 20:15
Да, все едно виждам всичко преди да стане. Колкото и смахнато да звучи. Казвам си с това момиче и да почна връзка поради еди каква си причина ще се разделим и ще сме нещастни и двамата. Ми за кво да я почвам връзката тогава и т.н. И знам, че е излишно да гледам толкова напред във времето, но не мога да се контролирам. Просто мисля прекалено задълбочено. По принцип за всичко мисля така, но тук ми прави много лоша услуга това ми качество.

Това беше и моя грешка преди.Виждах края, още много преди някое начало и съответно това прекратяваше всички опити и т.н.Веднъж просто излязох без тази нагласа, пуснах се по течението с момче, за което не препдолагах, че ще бъде моето момче и вече 6 месеца сме заедно.Просто, много мислиш нещата и сам си поставяш спирачките.Пусни се, опитай - не знаеш после какво ще се случи.Може всичко това да те направи щастлив, може и разочарован да бъдеш, но разочарования много.Умееш ли да видиш само хубавото, ще бъдещ щастлив.Опитай, не боли(поне не толкова непоносимо). :)

Just.a.Man
09-11-2012, 20:40
Проблемът ми е, че наистина ми е трудно да се отпусна до такава степен, че да не мисля. Единственото решение, което съм намерил до сега и е действало е алкохолът. НО не мога вечно да съм пиян, а и не искам.

vagarious
09-11-2012, 21:14
Няма такова нещо като "единственото решение" ! Решенията са много, оправданията ти също.Просто, излез от тези рамки, които сам си си поставил, действай напук на себе си, ако трябва .. знам ли, решение има, повярвай ми!Спри да очакваш, спри да се надяваш .. защото после от неоправдани очаквания боли много ..

presiPL
09-11-2012, 22:27
Здрасти пич,пише ти тука един тийн. С теб малко си приличаме.Когато бях по-малък също бях срамежлив.Сега разбирам как съм отблъснал 10-тина наистина хубави момичета,които направо си бяха готови за мен(И аз не съм нищо особено,не съм някой модел.Както му викат У Америка I dont have the SWAG ,I have the style).Не мога да се определя като някакъв,но винаги се старая да съм готин и модерен,това съм аз,просто съм себе си(това на момичетата им харесва). Имах преди около 6 месеца няква по-такава връзка,но всичко приключи.Та стига за мен.Наистина те разбирам,защото и аз понякога(например сега :D) се чувствам самотен.Докато съм на училище не си търся момиче.Нямам време за тях,а лятото не искам момиче.Аз съм млад все пак.Пак се отклоних,нали? Моят съвет е да се събереш с приятели( 100% имаш такива) и да отидете заедно на заведение или кафене.Като студент имаш много повече възможности от ученик.Например не съм пълнолетен и не ми се дава да съм където аз искам,когато аз искам.Използвай всичко и ще си намериш. Мога да ти споделя и една от многото тайни за момичетата,които ти сигурно знаеш(Поне да припомня) :

Винаги гледай момичето в очите.Не се срамувай.Говори за каквото се сетиш,приеми ги все едно са най-добрият ти приятел.Ако вече на 100% си сигурен,че те харесва докосни я нежно,където искаш(ГОЛЯМ ИЗБОР).Приеме ли това си готов.

ПОМНИ: Ти си това,което искаш да си ;)

МЕРСИ,ЧЕ ГО ПРОЧЕТЕ :)

Just.a.Man
09-12-2012, 00:11
Гледам ги в очите, но момиче, което познавам и ако си водим нормален разговор. Тогава даже плаша повечето момичета, щото погледа ми е ... мръснишки. И по-отраканите ми казват ... "Стига си ми гледал циците" хаха. Въпреки, че не гледам там.
НО ... ето го голямото но ... в дискотека ми се е случвало да ме загледа някое момиче, въпреки че разбираемо е фраш с хора (няма как, голям град, купонджии много). И в момента в който тя ме заглежда, аз естествено забелязвам, поглеждам я и аз, но не мога и не мога да си задържа погледа към нея. Срам ли е, възпитание да не зяпам ли и аз не знам. Особено ако е по-красиво момичето направо изгарям от вътре и се обръщам в някоя друга посока. Естествено това в случаите когато не съм под влияние на алкохол и мога да фокусирам момичето и очите и.

fenkaaa
09-12-2012, 01:42
Явно просто не попадаш на момичета. 100% ще има някоя, дето да те оцени. Явно трябва да си малко по.. не знам. Да се стараеш повече към някакъв физически контакт, кани ги на срещи... знам ли.

.

presiPL
09-12-2012, 13:35
Ммм това е лошо.Явно наистина те е срам. Усмихни се леко и се постарай повече.Не мога да кажа повече,не те познавам лично и не знам как изглеждаш. Пожелавам ти късмет и :

"Можеш да си всеки,просто си избери КъФ " ;)

HiEnAtA82
09-13-2012, 06:19
писах ти на лично! :)

Mo6no
09-13-2012, 07:57
Прегледах мненията набързо и направо не мога да повярвам какви глупости пишат хората тук. Приятел, това, че си нямаш приятелка, си е лично твой проблем. И "За всеки влак си има пътници", "ще намериш правилния човек", че са тъпи путки или че трябва да си останеш естествен, могат само да те успокоят за малко, но толкова. Няма да ти решат проблема. Нямало подходяща... я излез в парка за 1 час, не видя ли някоя... или в университета. АКо не си намерил, вярно си гей, но съм сигурен ще има някоя, която да ти хване окото.

Виж ги и хората, събират се, разделят се.... ти стоиш отстрани. Проблемът си е в теб, но вместо да се депресираш, трябва да поработиш и да си решиш проблемите. Явно не изглеждаш (вътрешно и външно) така, че момичетата да ти отвърнат на вниманието.

Най-лесното е да видиш, как живеят, как изглеждат отстрани, как се държат приятелите ти, които имат успех с жените. Виж какво липсва в теб, което в него го има и просто го придобий. Тук ти говорят да не се променяш заради жена. Ти няма да се промениш заради конкретната жена, това вярно е голяма грешка. Ти ще се промениш зарадди себе си, защото искаш определени неща от живота. Когато се промениш, ще се чувстваш щастлив и въобще няма да ти пука за конкретната жена.

Давай напред и се развивай! ;)

BeRSeR
09-13-2012, 11:48
Братле , не се предавай !Бъди по упорит! Едно/няколко приятелства няма да ти навредят..от личен опит ти го казвам - бях т.н. най-добър приятел с една мацка в училище,споделяхме абсолютно всичко ..и към края на 12 клас започнахме да излизаме по-често ,правех и намеци ,че искам по сериозни взаимоотношения , тя ме режеше и искаше да си останем приятели ,но аз не се отказах.Една вечер се случи така , че бяхме на спокойно място с яка гледка от приказка на приказка се опитах да я целуна тя ест се дръпна и пак речта за най-добрите приятели ,тогава аз посегнах пак целунах я и тръгна всичко като на сън.. след няма и седмица преспахме и от тогава станахме и гаджета ..повече от 3 години бяхме заедно. Другото което искам да ти кажа е да си останеш добряк ,според мен няма нищо лошо в това да изслушваш проблемите на момичето и до колкото можеш да вземеш отношение ,няма нужда да се вкарваш във филм и да влизаш в образ на грубиян и циник..Пак ще ти дам пример с тази мацка - сега тя ходи с друг които е 'черешката на тортата' ,кара Х6 има пари , контакти и респект колкото искаш ..аз се отдръпнах да от нея , за да не й преча на връзката ,не след дълго тя започна да ми звъни и да ми плаче по телефона ,че иска да си останем добри приятели и да съм до нея - а това е така точно защото през годините ,които бяхме заедно не е видяла нищо лошо от мен , винаги съм бил добър към нея , изслушвал съм я и така нататък ...Много неща изписах , надявам се да си разбрал на къде бия и да ти помогне в някаква степен :)

gabi_94
09-14-2012, 20:17
Според мен много насилваш нещата... Пусни се по течението, преследвай други цели. Любовта връхлита, когато най-малко очакваш. И най-важното според мен е да бъдеш себе си. Аз преди, дълго време се стараех да бъда такова момиче, каквото момчетата биха харесали, еми не се получи. Да, може би имаше успех донякъде, но това не съм аз. Винаги се намира човек, който да те оцени. Какво си мислиш, че ще постигнеш ако си нахакан и се правиш на голям "играч"? Да, може би ще привлечеш момичета, но едва ли биха били това, което търсиш. Аз лично, както и много мои приятелки, винаги съм искала добро, свястно и умно момче, скромно, точно "приятелския тип". Е, да ама напук ли, не знам, те ме приемат за приятелка или не ме харесват, а тичат след някои лигави девойчета. Винаги ще го има този парадокс. "Доброто" момиче е с "лошото" момче, а "доброто" момче с "лошото" момиче. Поне по мои наблюдения това е доста често срещано. Може би имаш някоя приятелка, която те приема по друг начин, но ти не я забелязваш.