PDA

View Full Version : WAX-a



sexobeAt
08-18-2012, 20:35
Хора искам да споделяте мнението си относно тоя продукт...и имам един въпрос..всеки ден като излизам вънка си слагам вакса..и винаги когато се прибера си мия косата..зада не стоя по цял ден с ВАКС-ата..въпросът е следния:всеки вид шампоан ли може да изчисти ваксата от косата ми..в смисъл всеки шампоан ли е достатъчно силен за да го премахне?
Мерси предварително!

FuCKkK13
08-18-2012, 20:50
би трябвало.. и щом я миеш всеки ден си купи по щадящ шампоан - за всекидневна употреба

sexobeAt
08-18-2012, 21:42
щадящ смисъл?!
а и в момента майка си е взела Тео БЕБЕ..ползвам нея :D

MaLkaTa_LaDy
08-19-2012, 05:14
Не мисля, че е добра идея а си миеш косата всеки ден. Ще започне да ти се омазнява много бързо. Можеш просто да я изплакнеш от васката ако толкова държиш, но не знам дали ще има резултат.

FuCKkK13
08-19-2012, 06:10
не мисля,че ще има... щадящ шампоан означава такъв за всекидневна употреба ...

sexobeAt
08-21-2012, 06:44
със изплакване абсурд е да се премахне...а за омазняването си прав/а...тя и без тва ми е мазна..ползвам шампоан против мазна коса..някаква специална..лекарска ли ква се водеше...

Amore-Mio*
08-21-2012, 08:19
Вземи си шампоан за всекидневна употреба, в противен случай ще развалиш косата си - в смисъл такъв, че ще започне да се омазнява изключително бързо.

dream1707
08-21-2012, 08:22
Вземаш си лек шампоан... от рода на бебешките примерно

Glam0rous
08-21-2012, 09:15
Ами да почти всеки ще ти я махне ваксата. Само, че уж по-щадящите, не че са и толкова щадящи, ама може и да не стане от веднъж. Сори, но ти нали си момче? Хора, момчетата си мият косата всеки ден и дори по няколко пъти, не ги тресат притеснения, че ще им се "съсипе", така че това не е проблем за автора.

sexobeAt
08-21-2012, 16:06
Ами да почти всеки ще ти я махне ваксата. Само, че уж по-щадящите, не че са и толкова щадящи, ама може и да не стане от веднъж. Сори, но ти нали си момче? Хора, момчетата си мият косата всеки ден и дори по няколко пъти, не ги тресат притеснения, че ще им се "съсипе", така че това не е проблем за автора.

да момче съм^^..Не е вярно ако не ме тресеше..изобщо нямаше да я има тая тема!
Искам да ползвам вакс-а но искам и да си запазя косата колко е възможно по дълго..сега в момента си я мия когато се прибера у нас с ТЕО БЕБЕ :D...понякога и 2 пъти на ден..ако след тренировка ще излизам!..нз мисля да ходя до Ивел(един магазин) и да питам и тях какъв шампоан да ми препоръчат..също искам и да знам какви са ви мненията относно вакс-ата..видове,марки..всичко може да споделяте..любопитно ми е :P