PDA

View Full Version : Изрода на форума !



DaNGeRousLy
08-18-2012, 23:09
http://facebook.com/profile.php?=73322363

potrebitelskotoimeezaeto
08-18-2012, 23:13
весела тема

potrebitelskotoimeezaeto
08-18-2012, 23:18
всички са изроде ;3

KadifWerewolf
08-18-2012, 23:21
надявах се тази тема да е за мен, мерси :D

potrebitelskotoimeezaeto
08-18-2012, 23:24
за всички е

1.3.1.2
08-18-2012, 23:26
Добър опит :D

KadifWerewolf
08-18-2012, 23:47
за всички е

без такива, само за мен е, искам си и аз 5-те минути слава!

PyCoKoCkA93
08-19-2012, 01:17
Колко си оригинален само :D Пробвай пак в някой друг живот и може и да ти се получи номера :)

БожиятАгнец
08-19-2012, 01:27
Колко си оригинален само :D Пробвай пак в някой друг живот и може и да ти се получи номера :)

Добре, че ти си фрашкана с оригиналност за двама... Че даже и визуално. Кажи някое друго лафче научено в импулс, че да се посмеем още.

PyCoKoCkA93
08-19-2012, 01:39
Добре, че ти си фрашкана с оригиналност за двама... Че даже и визуално. Кажи някое друго лафче научено в импулс, че да се посмеем още.

И добре,че не притежавам такъв вид дебилна "оригиналност".Поне не си повдигам изкуствено самочувствието и не се чувствам велика и вървежна от това да обиждам някого,без да го познавам само и само,за да ми стане кеф от "страданието" му,образно казано,разбира се.А и импулса май много отдавна го закриха,така че теорията ти яко куца :)

Luidgie
08-19-2012, 01:43
Поне не си повдига самочувствието поствайки смешни кокошо-дупещи снимки, очаквайки хората да и правят комплименти, за да може да се направи на много вървежна яка мадама, като отговори грубо, самодоволно и надменно на комплиментите. Май се оказва, че твоята теорийка куцука и с трите крака.

БожиятАгнец
08-19-2012, 01:46
И добре,че не притежавам такъв вид дебилна "оригиналност".Поне не си повдигам изкуствено самочувствието и не се чувствам велика и вървежна от това да обиждам някого,без да го познавам само и само,за да ми стане кеф от "страданието" му,образно казано,разбира се.А и импулса май много отдавна го закриха,така че теорията ти яко куца :)

Чие страдание, бе, моме? Толкова ли си тънкообидна и не разбираш от шега или толкова тъпа, че да смяташ, че специално твоя фейсбук е намерил и се занимава с теб? :lol:
Да,бе, виждам колко си скромна и добра...Направо си като излязла от манастир. Исус да ти завиди направо...
Импулса го закриха, но някои хора са го пренесли в реалният живот и все още си живеят в него.
Докато си топираш косата ще ми кажеш ли някоя друга безсмислена фразичка за любовта, като от подписа си?

PyCoKoCkA93
08-19-2012, 01:49
1.Поне не си повдига самочувствието поствайки смешни кокошо-дупещи снимки,

2.очаквайки хората да и правят комплименти, за да може да се направи на много вървежна яка мадама, като отговори грубо, самодоволно и надменно на комплиментите. Май се оказва, че твоята теорийка куцука и с трите крака.

1.Хаха.много отдавна минах фазата,в която това ми повдигаше самочувствието :D

2.И за чий трибуквеник мислиш,че ги поствам,за да получавам комплименти от хора,които дори не познавам и нямам и намерение да се запознавам с тях някога?Пък най-малко ми е целта да се правя на вървежна или надменна и да обиждам или да се заяждам с хората,както ти правиш сега...

БожиятАгнец
08-19-2012, 01:51
1.Хаха.много отдавна минах фазата,в която това ми повдигаше самочувствието :D

2.И за чий трибуквеник мислиш,че ги поствам,за да получавам комплименти от хора,които дори не познавам и нямам и намерение да се запознавам с тях някога?Пък най-малко ми е целта да се правя на вървежна или надменна и да обиждам или да се заяждам с хората,както ти правиш сега...

И тогава 'що ги пускаш?

Luidgie
08-19-2012, 01:51
1.Хаха.много отдавна минах фазата,в която това ми повдигаше самочувствието :D

2.И за чий трибуквеник мислиш,че ги поствам,за да получавам комплименти от хора,които дори не познавам и нямам и намерение да се запознавам с тях някога?Пък най-малко ми е целта да се правя на вървежна или надменна и да обиждам или да се заяждам с хората,както ти правиш сега...
А за чии чеп ги пускаш тогава? Нещо ми бие на фък лоджик. Аз не се заяждам, просто ме дразнят хора като тебе, дето самочувствието им е до гъза на Бог.

PyCoKoCkA93
08-19-2012, 01:55
Чие страдание, бе, моме? Толкова ли си тънкообидна и не разбираш от шега или толкова тъпа, че да смяташ, че специално твоя фейсбук е намерил и се занимава с теб? :lol:
Да,бе, виждам колко си скромна и добра...Направо си като излязла от манастир. Исус да ти завиди направо...
Импулса го закриха, но някои хора са го пренесли в реалният живот и все още си живеят в него.
Докато си топираш косата ще ми кажеш ли някоя друга безсмислена фразичка за любовта, като от подписа си?

Думата "страдание" беше образно казано,както уточних горе.Не,не съм тънкообидна,има ли смисъл да се обиждам от простотията,която ни залива и ще продължава да го прави ежедневно,ежечасово,ежемин утно и ежесекундно?Загуба на време за мен.Аз съм над тези неща.Точно затова и спирам дотук.Айде всички със здраве :)

ПС:А,подписът ми е отпреди 2 години,когато се регнах,а аз не влизам постоянно и сега не може да се махне от мен,затова си стои,не виждам смисъл да занимавам модераторите с т'ва.Доволен/а?

KadifWerewolf
08-19-2012, 01:56
Млъквайте и пишете къв съм изрОд! :|

Luidgie
08-19-2012, 01:59
Преди да се оттеглите о Велика Безгрешнице, Света Дево от Гладелупе! Ще ми отговорите ли на въпросчИтУ по-горИ? Не е възпитано и дамско да изчезвате без да удовлетворите шибанярското желание на един пропаднал завистлив човек....

БожиятАгнец
08-19-2012, 02:02
Думата "страдание" беше образно казано,както уточних горе.Не,не съм тънкообидна,има ли смисъл да се обиждам от простотията,която ни залива и ще продължава да го прави ежедневно,ежечасово,ежемин утно и ежесекундно?Загуба на време за мен.Аз съм над тези неща.Точно затова и спирам дотук.Айде всички със здраве :)

ПС:А,подписът ми е отпреди 2 години,когато се регнах,а аз не влизам постоянно и сега не може да се махне от мен,затова си стои,не виждам смисъл да занимавам модераторите с т'ва.Доволен/а?


Даааа, ти не си губиш времето с простотии и си над тези неща - затова и пишеш по тийн форуми... Бие ми нещо на 'фък лоджик' , както казаха горе.
Бе, за две години...Да беше взела да поумнееш.

От всичко съм доволна, но не и от теб.

PyCoKoCkA93
08-19-2012, 02:02
А за чии чеп ги пускаш тогава? Нещо ми бие на фък лоджик. Аз не се заяждам, просто ме дразнят хора като тебе, дето самочувствието им е до гъза на Бог.

Ако ме познаваше наистина,щеше да си на светлинни години от бръщолевениците си за свръхсамочувствието ми без покритие.Но това е форум,а не психотерапия за за опознаване на групички,така че е нормално представата,която си създаваш да не отговаря на действителността.Но както и да е...Защо мислиш,че трябва да пускам снимките с конкретна себеугодна и подхранваща егото ми цел?Има тема за снимки,понякога влизам вътре и качвам от време на време по някоя снимка в движение,без да очаквам нищо насреща.Какъв ти е проблемът с мен така и не разбрах...

StringTheoryPracticist
08-19-2012, 02:05
Ако ме познаваше наистина,щеше да си на светлинни години от бръщолевениците си за свръхсамочувствието ми без покритие.Но това е форум,а не психотерапия за за опознаване на групички,така че е нормално представата,която си създаваш да не отговаря на действителността.Но както и да е...Защо мислиш,че трябва да пускам снимките с конкретна себеугодна и подхранваща егото ми цел?Има тема за снимки,понякога влизам вътре и качвам от време на време по някоя снимка в движение,без да очаквам нищо насреща.Какъв ти е проблемът с мен така и не разбрах...
Ще ми изваяш ли скулптура с кухненски нож от лайното си?

PyCoKoCkA93
08-19-2012, 02:09
Даааа, ти не си губиш времето с простотии и си над тези неща - затова и пишеш по тийн форуми... Бие ми нещо на 'фък лоджик' , както казаха горе.
Бе, за две години...Да беше взела да поумнееш.

От всичко съм доволна, но не и от теб.

Щом изцяло определяш писането в тийн форум като простотия,ти самия/самата какво правиш тук?За мен писането в смислените теми не е простотия,а това тук в Кофата е яката затъпявка,в която се излъгах за втори път да влезна ей така,за разнообразието уж.
Че,ако трябваше да сме доволни от всичко и отввсички,животът нямаше да е интересен и нямаше да има развитие и просперитет,към които уж повечето от нас се стремят.Не си бъди доволна,твой избор. :)

Luidgie
08-19-2012, 02:09
Ми ела се боднеме заедно, мое ти придам от моя сифилис, а ти от твоята кухота. Тамън ша са опознайме. ПроблемчИ с тебе миличкоУ неам. Ма са ми много досадни и дразнещи таквиз хора. Дето ем праат нещо, ем отричат, че го правят ем после се оправдават с некви "логични" изреченийца. Пък ако сакаш и на групова терапийка ше отидем, щом т'ва ще направи плитчината ти - мариянска падина - тъй да бъдИ.
Едит: Ние с БожиятАгнец сме прости 'ора, заядливи, завистливи гнусни металяги с черно по очите и езиците. Бълваме огън и псувни. Не претендираме за велики акъли като тебе руса богиньо!

PyCoKoCkA93
08-19-2012, 02:12
Живи и здрави и по-малко заядливи бъдете. :) Лека вечер.

Luidgie
08-19-2012, 02:13
Живи и здрави и по-малко заядливи бъдете. :) Лека вечер.
А ше умреш ли за греховете ни?

БожиятАгнец
08-19-2012, 02:16
Щом изцяло определяш писането в тийн форум като простотия,ти самия/самата какво правиш тук?За мен писането в смислените теми не е простотия,а това тук в Кофата е яката затъпявка,в която се излъгах за втори път да влезна ей така,за разнообразието уж.
Че,ако трябваше да сме доволни от всичко и отввсички,животът нямаше да е интересен и нямаше да има развитие и просперитет,към които уж повечето от нас се стремят.Не си бъди доволна,твой избор. :)

Кои смислени теми? За лошите момчета? Или "препоръчайте ми чалга"? Или темата за снимките?
Много различни определения за "смислени теми" имаме явно.
Мен не ми пречи да е простотия, нито се оплаквам от нея - ако ми пречеше просто нямаше да съм тук. Ама на някои хора, като им липсва смисъл в живота ще си го търсят по форумите.

Perchem
08-19-2012, 03:03
Ох как се стреснах :razz:

darkPaladin
08-19-2012, 06:11
малко остана да се хвана
всъщност който и да цъкне линка ще си вижда неговия профил :D

FuCKkK13
08-19-2012, 06:22
апф... за малко... всъщност хванах се :x ама прочетох няколко коментара :? :D

DeviL_AsS
08-19-2012, 09:29
^И аз така :D

horacio
08-19-2012, 10:02
я се сбийте

awerw
08-19-2012, 10:05
аахах :Д троллинг, преди го бяха пускали пак тука :Д

machoka
08-19-2012, 13:41
тука виждам много клишета..

li0n
08-19-2012, 13:43
PyCoKoCkA93..
Що се впряга толкова тва момиче :D

prosto_chovek
08-19-2012, 13:51
я... най -накрая и вие го научихте номера с препращането към собствения профил... старо :D :)

ledenakrasota
08-19-2012, 16:07
я... най -накрая и вие го научихте номера с препращането към собствения профил... старо :D :)

Така се надявах да си видя прасето в линка. :(

yakuza_
08-19-2012, 16:20
помислих, че е от бирата с кисело мляко, но явно е било от shitstorma от тая тема