PDA

View Full Version : 2 шампоана да се използват едновременно ?



mihaelapetrova
08-19-2012, 09:18
Понеже реших да си поръчам някои продукти за коса от един сайт , и се чудя дали мога да използвам два шампоана едновременно , за плътност и за накъсване , както и две различни маски за коса едновременно ? Това дали ще навреди на косата ми ?

kalpazanka
08-19-2012, 09:23
По-добре редувай. Ако са обикновен+лечебен шампоан- да, но иначе тези твои комбинации са неприемливи. :)

Hilary_
08-19-2012, 09:25
Не.Въпросът е при всяко измиване да усещаш косата си от какво има нужда.
В твоя случай по - скоро опитай с шампоан за плътност + маска против накъсване или обратното.

mihaelapetrova
08-19-2012, 09:35
а искам само да попитам понеже съм си избрала маска за плътност , но пише , че е за зряла коса , а не съм сигурна какво точно представлява зряла коса , и за да не правя нова тема ще попитам тук , някой ако може да ми отговори ще съм благодарна :)

FuCKkK13
08-19-2012, 09:53
не,не може.. т.е. може но изобщо не е препоръчително.. по-добре използвай първо единия и после другия - както и с маските... или едното миене единия,другото - другия...

ShtrudeL
08-19-2012, 09:56
пф аз правя така, защото моите са


обикновен+лечебен шампоан

и само от медицинския ми става тежка и сплъстена косата, но помага, а с другия след това си стои прекрасничка. Тоя номер го открих на скоро и съм ного доволно. <3

Glam0rous
08-19-2012, 11:11
Шампоан за едното и маска за другото. Като ги омешаш нищо няма да постигнеш. Без това сигурно има 2 съставки, които се различават една от друга в тях. За зряла коса означава за хора на по-зряла възраст (тук разбирай 40-45 +) на тези години започват да се губят вещества от структурата на косъма, на теб надали ти трябва точно този продукт.

ShtrudeL
08-19-2012, 11:30
само на мен ли от балсами без отмиване ми става гадна косата?

и като цяло от всичко (освен кристали), което се слага на косата СЛЕД баня?

Glam0rous
08-19-2012, 11:37
и на мен не ми харесва особено каква става след тия неща.

kalpazanka
08-19-2012, 12:08
само на мен ли от балсами без отмиване ми става гадна косата?

и като цяло от всичко (освен кристали), което се слага на косата СЛЕД баня?
Какъв балсам слагаш и по колко?!

FuCKkK13
08-19-2012, 12:17
само на мен ли от балсами без отмиване ми става гадна косата?

и като цяло от всичко (освен кристали), което се слага на косата СЛЕД баня?

май да.. явно не ползваш подходящ... на мен и балсами с отмиване и купени маски ми влияят добре.. правят ми косата по-мека,а от купените маски ми се разресва доста по-добре

strawberry88
08-19-2012, 12:39
Не.Въпросът е при всяко измиване да усещаш косата си от какво има нужда.
В твоя случай по - скоро опитай с шампоан за плътност + маска против накъсване или обратното.

Съгласна съм.

JoLLiE92
08-19-2012, 18:50
Под "едновременно" нямаш предвид да сложиш единия, да изплакнеш, после да сложиш другия, а баш едновременно, така ли ?
Мама винаги ми е казвала, че така се губят действията и на двата шампоана, но лично не съм пробвала ;д Не бих те посъветвала. :)