PDA

View Full Version : Цистит или ?



Zoki
08-19-2012, 10:33
Миналата седмица бях на море и от тогава имам проблеми с уринирането. Казах на майка ми и според нея имам цистит. След като се прибрах вчера се поразрових малко да разбера какво точно представлява болестта и какви са симптомите. Съвпадат само с това, че ми пари докато уринирам, но и това не е същото. Започва да ми пари не по време на самото уринирането, а малко преди да свърша с него. Нямам следи от кръв в урината, не ми се ходи често до тоалетна, нито ме болят бъбреци и т.н. Ако имате опит с подобно нещо, моля пишете. Благодаря предварително :)

bloodyF
08-19-2012, 11:23
отиваш на лекар
тука не сме специалисти, нито врачки, за да ти кажем

Zoki
08-19-2012, 11:25
То че ще отида е ясно :D Просто исках да попитам дали някой се е сблъсквал с подобен проблем.

6alqlqlqlqlqlq
08-19-2012, 11:34
Нормално е да ти пари към края на уринирането. Най-вероятно е цистит, кръвта не е задължителна. Усещаш ли някакво напрежение в пикочния мехур? Сякаш ти се е насъбрала доста урина, въпреки че има 2-3 капки в действителност?

Zoki
08-19-2012, 13:13
мне, няма такова нещо

HollyGolightly
08-20-2012, 00:51
То никой не е казал, че всички симптоми трябва да се проявят, така като го описваш наистина звучи като цистит, но все пак отиди на лекар за да може да ти предпише правилните медикаменти