PDA

View Full Version : детска любов



brokenhearted
08-19-2012, 14:07
здравейте хора ;д значии исках да ви помоля за съвет или някакво мнение. става въпрос за едно момче, с което съм израснала. бяхме 'гаджета' може би в 3-4 клас ;д но беше детско и просто на шега. винаги съм го обичала супер много като приятел. след 7 клас се отдалечихме и спряхме да си комуникираме без причина. той имаше няколко приятелки, аз също, но бяха кратки и несериозни връзки. скоро установих, че той непрекъснато е в мислите ми. не спирам да мисля за него. имам чувството че съм адски влюбена в човек, който не съм виждала от половин година. не мога да му го кажа просто ей така. писахме си онзи ден. той ми писа.. дали съм искала да излезем на разходка защото не сме се виждали отдавна.. аз естествено бях заета точно този ден.. ;хх.. сега той е на море, а аз продължавам да мисля за него.. снощи даже го сънувах ;дд не знам какво да правя.. каза ми да му звънна като мога, за да се видим. нямам идея как се е сетил за мен.. дали и той има нещо към мен.. нямам идея.. просто не искам да си разваляме приятелството като му кажа: емии влюбена съм в теб.. ;дд какво да правя ;ддд
пс. мерси предварително ;д моля без хранилки

filmimilmi
08-19-2012, 14:09
Еми питай го "искаш ли да си станем отново гадженца", в 3-4-ти клас не те е било срам, а сега...

xXxPETYAxXx
08-19-2012, 16:10
Като се върне от морето му се обади, покани го ти да излезете. Излезте, говорете си - би трябвало да разбереш дали те харесва и да действаш.

scandalousLady
08-19-2012, 19:02
Не му го казвай директно. Първо излезте, виж какво ще стане, продължете си с отношенията и прецени сама дали да му кажеш.

пAteNцЕ
08-19-2012, 19:07
Ако почнеш да му приказваш от сорта "обичам те" минутка след като сте се видели,момчето ще избяга :D
излизайте,говорете си,наваксайте си времето :)

smil4eto
08-19-2012, 19:14
Еми може да му звъннеш да се видите,да прецениш как са ви отношенията и лееко да го подпиташ дали е влюбен в момента,за да видиш дали има смисъл да си разкриваш чувставата изобщо. :)

Eskapel4o
08-19-2012, 19:41
Еми може да му звъннеш да се видите,да прецениш как са ви отношенията и лееко да го подпиташ дали е влюбен в момента,за да видиш дали има смисъл да си разкриваш чувставата изобщо. :)

Директно като го попита дали е влюбен в някоя той веднага ще се усети какво наистина тя има в предвид :)