PDA

View Full Version : Необичаен подарък за НЕГО ?



lastar
08-19-2012, 15:23
Как мислите дали едно момче би се зарадвала на нещо подобно,понеже момчетата са с друго мислене,не обичат много сантименталните неща за това искам и вашето мнение .С моя приятел сме от почти година заедно,но до сега аз не съм му подарявала подарък просто защото не е имало повод,разделяхме се на няколко пъти и то все на празници,на които имаше повод да му подаря нещо,както и да е .Нямаме дата,т.е имаме ,но си казахме,че не искаме да отброяваме месеците заедно ,а искаме да отброяваме годините заедно. Мисля да му направя скоро моят първи подарък,но тъй като се налага да отсъствам ми се иска да използвам услугите на Купидон :Д и лично той да му занесе подаръка.Според вас уместно ли е да подаря истинска звезда на момче на 19 години,като този подарък му го занесе Купидон,моля за мнения .Това е звездата +сертификат http://www.podaraci.bg/povodi/obicham-te/gave-a-real-star-of-love-1.html ,за която говоря,а това е Купидон http://www.podaraci.bg/povodi/obicham-te/send-cupidon-to-deliver-your-gift.html ,моля за мнения?

SisiStrange
08-19-2012, 15:30
Ако бях момче щях да се зарадвам на звездата и да ме заболи корема от самата идея за Купидон. Моето мнение е без него.

kalpazanka
08-19-2012, 15:36
Идеята за звездата е страхотна!
/И все пак го подпитай тактично дали няма нужда И от нещо друго :) /

esreset
08-19-2012, 17:20
Извинявайте, ама това пък е много глупав подарък....да му купиш звезда....или по скоро да му купиш лист с хартия с координати на наименована на приятелят ти име звезда....само пари на вятъра, за 200 лева все ще има нещо по-хубаво.

DragonLady
08-19-2012, 17:26
Извинявайте, ама това пък е много глупав подарък....да му купиш звезда....или по скоро да му купиш лист с хартия с координати на наименована на приятелят ти име звезда....само пари на вятъра, за 200 лева все ще има нещо по-хубаво.

Съгласна съм с мнението напълно!
Не си харчи парите за глупости!

ShtrudeL
08-19-2012, 17:34
хахахахахахахахххахаха
... *обмисля го още веднъж, като през това време лика на Купидон броди из ума й*

ХАХАХААХХХАХАХАХА

Всмис... хаххахахахаха ох не мога

кхххх
Мило е това със звездата макар, че си зависи от човека дали ще се хареса...

НО
НЕ му пращай Купидон хахахахахааххах ^^

Едит: потече ми сълзичка от смях. ^_ Представям си как му доставя сертификата и твоя го кани да изпият една бира, а Купидон държи лък и стрели със сърчица на гърба си, седнал на фотьойл, все едно ще гледа мач
хахахахаах <3 найсЕе ^^

strawberry88
08-19-2012, 18:10
Извинявайте, ама това пък е много глупав подарък....да му купиш звезда....или по скоро да му купиш лист с хартия с координати на наименована на приятелят ти име звезда....само пари на вятъра, за 200 лева все ще има нещо по-хубаво.

Съгласна съм.

Sh@d0w
08-19-2012, 18:37
Това е доста тъпо. Особено педо-купидона.

Измисли нещо друго.

SisiStrange
08-19-2012, 18:39
Има нещо романтично в идеята, но си мисля, че ти реално не притежаваш звездата. Всеки може да ти издаде такъв сертификат... То си е просто хартийка, на която пише, че имаш звезда. За 100лв. о.О Със 100 лева... хм, мога да му взема хиляда интересни неща.

scandalousLady
08-19-2012, 18:42
Наистина за 200 лв има много по-добри възожности, но решението си е напълно твое. От него зависи дали ще му хареса, ти си го познаваш и все пак важен е жеста.

пAteNцЕ
08-19-2012, 19:17
авторке,ти отдека си сигурна,че някое извънземно не е купило парцела ти преди тебе :cool:
та купи му нещо,от което би имал нужда(ако има такава) или нещо,за което ти е говорил,че иска и тн...
не забравяй само,че за подарък ставаш и ти самата! :D

Eskapel4o
08-19-2012, 19:37
за тея пари му купи нещо което наистина му трябва !

WesSneijder
08-19-2012, 21:51
Ако на мен някоя ми прати Купидон или ще го спукам от майтап(и Купидона, и нея), или както ShtrudeL предложи ще го викна да пием по бира и да гледаме някой мач. Ако не пие бира и не гледа футбол 90% съм убеден, че е педерас, което няма да му донесе абсолютно нищо хубаво. Най-много някоя балтия или да отнесе някоя друга глава.http://forum.inter-bulgaria.com/style_emoticons/default/rofl.gif
НЕ му пращай Купидон ако искаш да имате някакво бъдеще. Това със звездата също е тъпо и безсмислено. В голямата си част ние харесваме неща, които имат реално приложение, а не някакви щуротии. ;) Успех, дано ти дойдат коренно различни идеи. :)

xoxi
08-19-2012, 22:13
Стига с тези звезди. Банално стана.
Аз искам приятелят ми да ми подари пръстените на Сатурн.

bloodyF
08-19-2012, 22:25
дай ми на мен 100 лева и ще ти кръстя звезди на мама, на тати, на гажето, на пешо, гошо, стринка, чичо, на който искаш
цъкаш малко на пейнт и на уърд и си готова

питай го дали има нужда от нещо по-тактично
купи му малко меченце или нещо такова лигаво и риза примерно, ако носи
или тениска
или парфюм
или нещо,което ще му влезе в употреба

PullMeCloser
08-19-2012, 22:32
Това с Купидон е покъртително :Д:Д:Д
Иначе и на мен това със звездата ми се струва тъпо.

anonymous708973
08-20-2012, 06:30
Извинявайте, ама това пък е много глупав подарък....да му купиш звезда....или по скоро да му купиш лист с хартия с координати на наименована на приятелят ти име звезда....само пари на вятъра, за 200 лева все ще има нещо по-хубаво.

Абсолютно.
Виж как правят сертификатите и си изпринтирай такъв сама - на цветна и малко по-дебела хартия, щом толкова държиш да му подаряваш звезда. За какво му е тая глупост, според теб? Ще хвърли листа в някой шкаф и какво?
Аз ще умра от срам, ако ми дойде Купидон, какво остава за момче?

draid
08-20-2012, 07:47
Определено без купидона, ако искаш нещо за спомен да му подариш, вземи му гривна/синджирче/ кръстче

kalpazanka
08-20-2012, 08:58
дай ми на мен 100 лева и ще ти кръстя звезди на мама, на тати, на гажето, на пешо, гошо, стринка, чичо, на който искаш
цъкаш малко на пейнт и на уърд и си готова

питай го дали има нужда от нещо по-тактично
купи му малко меченце или нещо такова лигаво и риза примерно, ако носи
или тениска
или парфюм
или нещо,което ще му влезе в употреба
Мда, със сигурност мечето ще му влезе в употреба. :lol:

За тия пари може смартфон или таблет да му купи, че и цифров фотоапарат от по-ниските класове.

Уж като се пусне тема за идеи за подарък мрънкате, че предложенията били банални и скучни, а когато някое момиче/както в случая/ има оригинална идея, я приземявате скорострелно. Е, нЕма угодия и те тва е.

SisiStrange
08-20-2012, 11:01
За 200лв няма как да му вземе свястна техника. Свястна сапунерка дори е поне 300лв (ако не говорим за втора ръка де). Няма смисъл да го зарива с евтинджоси, които няма да му свършат кой знае какво. За 200лв., ако му познава хобитата, може да го направи най-щастливия човек на света. Ако има някакви научни интереси, има уникални енциклопедии на тая стойност, телескоп (та целия небосвод да е негов), екип на любим отбор или нещо с автограф, може да изскочи гола от гигантска торта, егати, може да го заведе на екскурзия някъде... Възможностите са супер много.

TheBobqk
08-20-2012, 11:04
Аз за 100-200 лева бих му взела часовник или синджир. Тва със звездите и купидона е потресаващо. Даваш си парите на вятъра за едно листче без реална стойност.

kalpazanka
08-20-2012, 11:09
SisiStrange, за мен пък е глупаво да изскачам от торта или да претендирам за скъп фотоапарат, без да имам възможност тая сапунерка да я ползвам професионално.
За 200 кинта може да му вземе електронна книга или таблет, стига да не робува на марки и да не иска да се изхвърля като такова на мокър пясък колко пари може да пръсне.

PullMeCloser
08-20-2012, 11:15
Аз за 100-200 лева бих му взела часовник или синджир. Тва със звездите и купидона е потресаващо. Даваш си парите на вятъра за едно листче без реална стойност.

Мхм, за 200 лева можеш да му вземеш хубав часовник, нещо от рода на колан, портфейл на хубава марка.

draid
08-20-2012, 11:22
SisiStrange, за мен пък е глупаво да изскачам от торта или да претендирам за скъп фотоапарат, без да имам възможност тая сапунерка да я ползвам професионално.
За 200 кинта може да му вземе електронна книга или таблет, стига да не робува на марки и да не иска да се изхвърля като такова на мокър пясък колко пари може да пръсне.

Съжалявам, но свестен смартфон, камо ли таблет за 200лв е научна фантастика. Виж някой фотоапарат по може.

kalpazanka
08-20-2012, 11:26
^Не съм казала смартфон, не ми слагай в устата думи, които не съм казала!
Електронна книга излиза под 200 лв, така че пичът, ако е запален по четенето, ще е благодарен и ще се зарадва. За традиционните книги има и http://bg.kolektiva.net/sofia/led-chetec-za-knigi.html.

bloodyF
08-20-2012, 11:27
Мда, със сигурност мечето ще му влезе в употреба. :lol:

За тия пари може смартфон или таблет да му купи, че и цифров фотоапарат от по-ниските класове.

Уж като се пусне тема за идеи за подарък мрънкате, че предложенията били банални и скучни, а когато някое момиче/както в случая/ има оригинална идея, я приземявате скорострелно. Е, нЕма угодия и те тва е.


ох, genius
имах предвид, че щом толкоз иска да има и нещо сантиментално да му подари нещо дребничко, пък основният подарък да е нещо, което да му влезе в употреба
смартфоните са от 700 нагоре (нови и хубави модели без договор), фотоапарат под 300 няма да намериш качествен, за хубави снимки



може да му вземе наистина четец от амазон-kindle, около 80 долара
супер удобен е, една приятелка има и е много доволна


п.п.

^Не съм казала смартфон, не ми слагай в устата думи, които не съм казала!

е как да не си го казала!? :lol:

kalpazanka
08-20-2012, 11:29
оможе да му вземе четец от амазон-kindle
супер удобен е, една приятелка има и е много доволна

Най-накрая да се намери и някой, чието мнение да съвпада с моето :D

SisiStrange
08-20-2012, 11:30
SisiStrange, за мен пък е глупаво да изскачам от торта или да претендирам за скъп фотоапарат, без да имам възможност тая сапунерка да я ползвам професионално.
За 200 кинта може да му вземе електронна книга или таблет, стига да не робува на марки и да не иска да се изхвърля като такова на мокър пясък колко пари може да пръсне.
За тортата беше шеговит пример. :д

Скъп фотоапарат (професионален или полу-професионален) е хиляда лева и нагоре. Със 200лв може да му се вземе нещо с качеството на уеб-камера, което е безсмислено. От опит говоря. Купувала съм си така без много познания над самата техника и сега съжалявам, че не спестих та да си взема горе/долу свестен за 350-400лв. Всъщност уеб-камерата ми е по-добра. Виж, за електронна книга съм склонна да се съглася. Има добри за 200-220лв.

kalpazanka
08-20-2012, 11:33
За 200 кинта може да му вземе електронна книга или таблет, стига да не робува на марки и да не иска да се изхвърля като такова на мокър пясък колко пари може да пръсне.

Кажете ми кое не разбрахте сега :D

bloodyF
08-20-2012, 11:55
ако гажиту е умничък и обича и има време да чете книжки, защо не?!
аз искам също, ама парички тц :/
може да си го пожелая за 18тия рд хах

kalpazanka
08-20-2012, 11:58
Пускай тото- има натрупани големи печалби.
Може да играеш и в интернет за парични и предметни награди. Ако искаш да ти кажа сайта, ми драсни ЛС :)

WesSneijder
08-20-2012, 16:10
Kолко момчета познавате, които ИСТИНСКИ ще се зарадват на ЕЛЕКТРОННА КНИГА?! ОК, дори и да обичат да четат, може да ходят да си ги вземат от библиотека или да си купят дадената книга. Според мен това е също толкова безумен вариант.От любезност всеки може да ви каже, че тва е най-хубавото нещо на света, тренирали сме го като бабите ни подаряват пяна за бръснене, пантофи или чаршафи, ама нужен ли е целият тоя цирк?
Пиши на някой негов приятел, разбери какво иска, от кой отбор е и примерно каква тениска е решил да си поръчва от Sportsdirect или някой такъв сайт. Според мен по-лесен вариант от тва няма, но ти си знаеш. И ти няма да подариш нещо глупаво, и той ще се зарадва.

SisiStrange
08-20-2012, 16:20
^ Не е така. Електронната книга е лекичък и удобен вариант да си четеш навсякъде. Моя приятел си взе съвсем наскоро една. За какво да мъкнеш "Властелина на пръстените" дето е една огромна тухла, когато можеш да събереш него и още 100 книжки в едно тънко, удобно електронно устройство? Освен това е огромно спестяване на пари. Веднъж даваш 200лв и после не даваш пари за книги до края на живота си. Чак на мен ми се прищя да си взема. 8-)

WesSneijder
08-20-2012, 16:26
Може, знам ли, може аз нещо да съм сбъркан, не е изключено. Аз просто говоря от своя гледна точка и от предполагаемата на моите познати, които определено не са някакви бунаци, които не са прочели една книга в живота си. Просто може би ми се струва прекалено голяма инвестиция за такова нещо, не знам :) Аз ако ги имам тия дори да речем и 200 лева ще ги дам за съвсем друго нещо, независимо дали за мен или за подарък...както и да е :)

kalpazanka
08-20-2012, 18:09
^Ей т'ва е гадното да избираме подарък за някого, когото не познаваме лично. За мен да подаря тениска би било тъпо, екип на любим отбор или автограф- да не говорим.
*нищо лично*

anonymous708973
08-20-2012, 18:25
^ Не е така. Електронната книга е лекичък и удобен вариант да си четеш навсякъде. Моя приятел си взе съвсем наскоро една. За какво да мъкнеш "Властелина на пръстените" дето е една огромна тухла, когато можеш да събереш него и още 100 книжки в едно тънко, удобно електронно устройство? Освен това е огромно спестяване на пари. Веднъж даваш 200лв и после не даваш пари за книги до края на живота си. Чак на мен ми се прищя да си взема. 8-)

Всички възможни книги ли има?
Преведени на български?

kalpazanka
08-20-2012, 18:31
^Не е необходимо да са преведени, а само да са във формат, който е съвместим. :)