PDA

View Full Version : летище София



DeAngelle
08-19-2012, 17:17
Добър вечер! Знам,че темата може да ви се стори глупава,но ще се радвам,който е запознат да ми отговори,защото се нуждая от спешна помощ : ) Приятелят ми си идва от дългомесечен престой във Франция и искам да го изненадам като го чакам на летището.Проблемът е,че никога не съм ходила там и не зная къде се чакат пристигащите,има ли специално място ,защото не искам да се размина с него.Благодаря ви .И още един въпрос -ако звънна на някои от номерата дадени на летището ще ме информират ли кога пристига полетът и къде да го чакам ...мерси много предварително

kitty02
08-20-2012, 14:57
По-добре звънни в летището и питай :)

TheProblemIsChoice
08-20-2012, 16:18
Отиваш на летището и там си има за пристигащи и заминаващи. Най-добре намери полета http://www.sofia-airport.bg/ и виж на кой терминал пристига, и в колко часа. С питане ще се оправиш навсякъде ;)

Dagichka
08-20-2012, 19:45
щом е от Франция, сто на сто ще е на терминал 2. отиваш с кола/такси/автобус до терминал 2, като влезеш ще видиш табели, но принципно ако застанеш по средата на летището (т.е. където е ескалаторът за заминаващите) вляво се пада отделението за посрещачи. най-добре застани на преградката точно срещу белите панели с плъзгащи се врати (оттам излизат пристигналите) за да го видиш веднага (:

DeAngelle
08-30-2012, 11:06
а някой знае ли за колко време се стига от автогара софия до летището с такси