PDA

View Full Version : Нередовен цикъл и друг 'проблем' ?!



mads13
08-20-2012, 00:13
Здравейте ! Момиче на 13 съм и имам цикъл от 2 години.. Никога не ми е бил редовен,но до 1-2 седмици закъснения максимално е имало.. Сега не ми е идвало от май месец и започнах да се притеснявам.. Попринцип съм чувала,че е възможно да закъснява първите 1-2 години,но това са 3 месеца.. Да отида ли на преглед ? И другото което е,от няколко дни ходя до тоалетната често,а не пия много течности,от време на време ми се гади и ям постоянно и все чувствам глад.. На какво се дължи това и нали не е възможно да съм бременна ?! Въпроса ми е абсурден,за което се извинявам,но нередовния цикъл ме притеснява.. Бебе без секс,без сперма няма.. Девствена съм.. И нали не е възможно да се забременее от плаж,басейн,тоалетна чиния ако по нея или във водата някой се е изпразнил ?! Извинявам се за глупостите,но ме хвана шубето.. ;д Благодаря на всички,които ще ми дадат свестен отговор и ще ми помогнат! Моля без нападки,да малка и незряла съм и ако ще ме обиждате по-добре си задръжте мнението ! :)

HollyGolightly
08-20-2012, 00:32
Не, не може да си бременна. Може да ти закъснява толкова от жегата, но все пак иди на лекар да те прегледа.

mads13
08-20-2012, 07:45
Благодаря :)

thelover3
08-20-2012, 17:13
НЕ МОЖЕ ДА СИ БРЕМЕННА!>>това е сигурно, споко :)
Иначе просто отиди на лекар, ние не можем да гадаем какво ти има :)

Amore-Mio*
08-20-2012, 17:24
Доста ти е пропуснал, щом от май месец не ти идва.

Казваш на майка си и отивате на преглед при гинеколог. Или вземаш някоя приятелка, или направо сама, като преди това си вземаш едно направление и отиваш на преглед.

sweetycherry33
08-20-2012, 17:30
ЛЕЛЕ ! НЕ ЗНАМ ОТ КЪДЕ ДА ЗАПОЧНА ! :razz:

Ти ме уби просто ! Леле, как се смях ... мерси ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D

Ама ти сериозно ли ?!?!?!?!?!? :razz:

Добре, добре, а сега сериозно.Ще се опитам да помогна.
Така.Първо и най - важно - не може да се забременее от "плаж,басейн,тоалетна чиния", даже ако някой се е изпразнил!Невъзможно е!То ако ставаше толко лесно всички щяха да са майки.Сперматозоидите живеят кратко, за няколко секунди във въздушна среда, така че даже ако някой се е изпразнил е невъзможно, повтарям НЕВЪЗМОЖНО да забременееш.Даже да го е направил преди 2 секунди, пак трудно би станало. ;) За 13 - годишна май имаш много малка сексуална култура, препоръчвам ти да почетеш малко, из форума има важни теми, но ти си решаваш.Както и да е, не си бременна, просто защото начините, по които мислиш, че се забременява са абсурдни, пък и си девствена.Аз мислех, че се забременява така като бях на 9. :razz: По тази логика... аз пих прекалено топла вода, дали съм бременна ? :Д Както и да е...

За цикъла мисля, че няма за какво да се притесняваш в случая ... Все пак е нормално да ти е нередовен до 2 години, в някои случаи 2 и половина, строго индивидуално си е...Може да ти закъснява от жегата, от смяна на температурата, от стрес и от много други неща.И все пак 4 месеца не са малко.Съветвам те да отидеш на гинеколог.

Гаденето не знам от какво ти е, май по - добре да отидеш на лекар.

Казваш, че ходиш до тоалетната често, а не пиеш много течности.Имаш ли други оплаквания?Боли ли те при малка нужда?Спазваш ли добра лична хигиена? Хм, не знам ... ако продължи, по - добре ходи на лекар.

Това, че ти се яде постоянно може би е заради пубертета, а може пък и да е затова, че не се храниш пълноценно.Спазваш ли диети ?

Надявам се да ти помогнала ...

BornToRaiseTheHell
08-20-2012, 21:22
Поради много причини може да не ти идва.
На мен не ми идваше с месеци заради стрес.
Почакай още 1-2 седмици, ако не дойде-на гинеколог бързо.