PDA

View Full Version : Моля помогнете ..Как да се справя с ЗАПЕКА???



D_A_N_I :)
08-20-2012, 07:07
Често страдам от запек и когато пия разхлабително вси4ко минава.Но този път е доста сериозно ве4е пети ден от както не съм ходила на тоалетна.Пих 4ай ,,Май4ин лист" и ,,Дуфалакс" сироп и запо4ва да ми се ходи ощте пове4е до тоалетна,а не мога да се изходя..Преди време ползвах свещи4ка ,,Бизелакс" и ми стана много гадно запо4на да ми се повръща и ми стана много лошо.Сега ме е страх да ползвам свещи4ка ,но мисля 4е това ще ми помогне. Може ли някой да ми препоръ4а нещо или някаква свещи4ка ,която да не дразни 4ак толкова?? Благодаря предварително!

bllackbarbie
08-20-2012, 07:26
Щом е сериозно иди на лекар или потърси нещо в интернет ! :) И яж по течни храни . На всеки му се е случвала

fankata:)
08-20-2012, 12:23
Хапвай по течни храни, повече вода. Ако не се оправиш, при чичо доктор да те управи.

101dalmatins
08-20-2012, 17:34
Аз да ти кажа мен как ме оправят 1 литър айран и 2 кафета 3в1 на гладно ... първо кафето после айрана ... и 10 дена да не съм се изхождал излизат като от река.Но щом разхлабителни не ти помагат ... незнам , по добре пий още едно разхлабително и напъни повече , ако не успееш - лекар. Може да е сериозно. Успех :)

Amore-Mio*
08-21-2012, 19:19
По - добре недей експериментира повече, а се посъветвай със специалист. Казваш, че често се случва - разбери как стоят нещата и с какви храни трябва да се храниш и още други въпроси, които те интересуват.

Incadeptus
08-21-2012, 19:33
Хора колко пъти ви казах да не искате мнение от нас.Ние не сме лекари.Отиди на лекар.Пък ако искаш съвета ми,яж домати и сливи :D