PDA

View Full Version : Изготвям ТРЕНИРОВЪЧНИ ПРОГРАМИ И ХРАНИТЕЛНИ РЕЖИМИ



jordan8712
08-20-2012, 16:33
Изготвям индивидуални тренировъчни програми, индивидуални хранителни режими и фитнес пакет ( тренировъчна програма и хранителен режим) съобразени с Вашето ежедневие.
Индивидуалната тренировъчна програма се изготвя спрямо индивидуалните особености, телесен тип и конкретни цели на всеки клиент.
Програмата включва: седмичен тренировъчен план, съобразен с възможностите за честота, време и продължителност на тренировките;
илюстрирани упражнения и обяснения към тях;
конкретен брой серии и повторения, почивки и тренировъчни техники.
Чрез индивидуалната тренировъчна програма Вие ще знаете кога, с какви упражнения и с какво натоварване да тренирате, за да постигнете желаните резултати и по този начин няма да губите времето си във фитнеса.Цената на програмата е 30лв.
Индивидуалният хранителен режим се изготвя спрямо индивидуалните особености, телесен тип и конкретни цели на всеки клиент.
Режимът включва:
изчисляване на калорийния баланс, необходим за постигането на поставените цели;
общи методически указания при спазването на хранителен режим;
дневно меню с определен брой, честота и обем на хранениятал
вид и количества на храните за всяко едно хранене;
препоръки и дозировка на необходимите хранителни добавки.Цената на хранителният режим е 30лв.
Фитнес пакет - той включва тренировъчна програма и хранителен режим, както и следене и коригиране на тях(ако е необходимо) в период от 12 седмици. Цена 55лв. За контакти: е-mail : jordan8712@abv.bg

DownloadVirus
08-20-2012, 17:28
точно така..Взема и аз да пусна някоя подобна тема да си изкарам някой лев..

awerw
08-20-2012, 17:45
и аз изготвям за 45 :D ае кой ще ми бие офертата :D

ThEKiNgG
08-20-2012, 23:46
Адаша и други услуги предлага за 45лв

Shines
08-23-2012, 13:35
точно така..Взема и аз да пусна някоя подобна тема да си изкарам някой лев..
Дам, до сега колко режими и програми съм изготвил на приятелчета :D, ако трябваше да им взимам парички щях да си изработя за отрицателно време една минимална работна заплата, но надявам се и това да стане в скоро време :).