PDA

View Full Version : моля помогнете кошмар!



New_Teen_Mashine
08-20-2012, 18:16
Имах най-извратения си сън така сещам се само накрая.
В 1 асансьор познавам убиец дете което ми казва че ако му попреча да убие ще ме изкорми на място и 1 гривна на ръката му която има проценти и като стигне 100 отива да убие човека и прибирам се като знам че имам 88 процента и скоро е моят ред и казвам на майка си приклекнал с нея в коридора и чувам ненормални звуци 1во щракване на брава стъпки други звуци и накрая 1 брутален замах като куршум само че с нож като чук накрая едно охкане след като съсед в квартала бива заклан в съня ми познавам го момчето, но нямам връзка с него не сме приятели и се събуждам ужасен и треперещ като 2те ми ръце са изтръпнали и още не съм ОК моля кажете нещо!
И мисля че този сън го сънувам за 2-ри път

Amore-Mio*
08-20-2012, 18:19
Надали означава нещо.

Сънят си е просто игра на подсъзнанието.
Не бива да придаваш чак такава сериозност и да обръщаш такова внимание на него. Приятелят ми доста често сънува кошмари, но нито един от тях не е вярно, няма и да е.

Incadeptus
08-20-2012, 18:23
аз никога не сънувам кошмари вече,иначе какви сънувах по-добре никога да не сънуваш такива,сложи си възглавницата на главата,помага ;д или гушни плюшена играчка ;д АБЕ споко няма да умреш в съня си и да умреш нищо нема да ти стане

New_Teen_Mashine
08-20-2012, 18:36
Мерси за позитивните отговори, но това не кара да търся информация защото сънищата са сложно нещо и понякога мисля че мозъка си изказва мнението вярващ съм с тези работи просто е кофти а и тази година имах редовно де жа вю и все едно живея една и съща година само че по-голям просто е игра, но беше прекалено реално защото точно на удара в който убиват момчето се събуждам точно във стотната и все едно бях там и някак успях да се събудя не се притеснявам вече толкова просто е прекалено странно за мен и всеки има такива сънища просто с всяка година стават по емоционални като деца просто се стряскахме и него мислехме а излизахме да играем

SisiStrange
08-20-2012, 18:50
Спокойно. Не се шашкай. Преди няколко години сънувах цели 3 нощи поред един и същи ужасен кошмар. Много се бях филмирала. Вече си представях какво ли не. Нищо не се случи. И на теб няма да ти се случи.

druzilla
08-20-2012, 19:01
Като човек,който всяка нощ сънува кошмари - мога да те уверя,че не се сбъдват.Ако все пак държиш да разтълкуваш съня си --->
Сънуваш ли развален асансьор, значи ти предстои застой на работното място. Возиш ли се в съня си в асансьор, значи започваш да остаряваш вече.
Видиш ли насън дете, значи ти предстоят грижи и неприятности.
Сънуваш ли убит, значи ти предстои да осъществиш намеренията си.
Видиш ли убийство насън, значи ще преживееш промяна, която не ти харесва.
Опитва ли се някой в съня ти да те убие, значи ще бъдеш здрав, ще имаш сили за работа и дълголетие.
Говориш ли или видиш в съня си убиец, значи ще позволиш да те използват.
Видиш ли насън майка си, предстои ти успех.
Говориш ли с майка си, значи ще имаш успехи в делата си и ще имаш големи постижения.
Видиш ли насън ножове, чака те вражда.
Ако сънуваш заклан човек, ще научиш неприятна истина за ваш близък.
Надявам се да съм помогнала. :)

Ramona
08-21-2012, 10:25
Няма страшно.Само сън.

Аз веднъж сънувах (след като скоро бях заседнала в асансьора, които е плъзгащи се врати), че като излизам от асансьора вратите почват да се отварят и затварят много бързо аз тръгвам да бягам и асансьора почва да ме гони по стълбите :D