PDA

View Full Version : Проблем с първия секс :))



stefi_dany
08-20-2012, 20:21
Здравейте, аз съм момиче на 16 години. Имам си сериозен приятел и с него искаме да правим секс, но съм девствена. Доста дълго време обсъждахме темата и решихме че ще го направим. Днес бяхме вкъщи, целуваше ме, докосваше ми и ми харесваше. Направи ми френска любов, беше страхотно. Започна да си пъха пръста в мен харесваше ми (всичко ставаше много бавно и нежно) след което започна да си търка пениса на клитора в продължение на 3-4 мин. бавно ми го вкара, може би 6 см. бяха в мен. Той не можа да го вкара целия защото си бях свила краката от болка, разплаках се, страшно много ме болеше :((( пробвахме още няколко пъти но нищо не стана. Продължихме с френската, но без резултат, след всичко това не можех да се отпусна и много се бях стегнала. Дори използвахме лубрикант, но без резултат :( Преди малко се гледах и влагалището ми е много разранено. Моля Ви дайте ми съвет какво да правим :(( всичко е толкова impossible ! ;[[

BornToRaiseTheHell
08-20-2012, 21:25
Какво точно имаш впредвид под "разранено"?

PyCoKoCkA93
08-20-2012, 21:30
Проба-грешка.Извод:Опитай пак.

ПС:Човек,който е готов физически и психически за секс,не плаче.Или не ти е помогнал,както трябва да преодолееш страха си,или още не ти е време за креватни удоволствия.

stefi_dany
08-20-2012, 21:32
Разранено, зачервено и протъркано. Не знам как да го опиша ;ss изглежда като раничка, но си личи че не е сериозна. Ако трябва ще отида на гинеколог интересува ме какво да правя с приятеля си :( как трябва да подходим от тук на татък

PyCoKoCkA93
08-20-2012, 21:35
как трябва да подходим от тук на татък

Най-вероятно е разкъсал частично химена и затова е тази раничка и това раздразнение.Както казах по-горе,опитай пак,но се отпусни максимално.Няколко глътки алкохол прибавени към подходящото отношение от негова страна,значително помагат.

Incadeptus
08-20-2012, 21:35
милата,стана ми мъчно като ти четях поста :( как те е боляло и си плакала от болка :( ами спокойно ще стане,хубаво е,че си попаднала на внимателно момче.Ако те боли много отиди на лекар сериозно! По-добре пробвайте след време!Около седмица да речем,освен ако не ти е станало нещо сериозно!

stefi_dany
08-20-2012, 21:37
Най-вероятно е разкъсал частично химена и затова е тази раничка и това раздразнение.Както казах по-горе,опитай пак,но се отпусни максимално.Няколко глътки алкохол прибавени към подходящото отношение от негова страна,значително помагат.

Следващият път ще опитаме и с алкохол (както си мислехме) благодаря ти за съвета :))

stefi_dany
08-20-2012, 21:42
милата,стана ми мъчно като ти четях поста :( как те е боляло и си плакала от болка :( ами спокойно ще стане,хубаво е,че си попаднала на внимателно момче.Ако те боли много отиди на лекар сериозно! По-добре пробвайте след време!Около седмица да речем,освен ако не ти е станало нещо сериозно!

Ще пробваме още един път, било то след седмица две :)) ще прибавим и малко алкохол за да се отпусна. Ако този път не стане ще отида на лекар и ще почакаме още. Знам че приятелят ми се съобразява с мен и ако не бях му казала че искам да правим секс, то най вероятно скоро да не бяхме повдигали темата :)) психически съм готова, но не знам какво ми става физически :S

PyCoKoCkA93
08-20-2012, 22:18
Нищо ти няма физически.Изпитваш прекалено голям страх от болката,което те сковава допълнително и влошава нещата.Щом имаш силни чувства към този човек и си решила да му се отдадеш физически,значи си готова.Просто страхът ти идва в повечко.Не се притеснявай,щом и приятелят ти е нежен и внимателен,другия път ще се справите.

Радвам се,че съм помогнала,макар и с нищо особено. ;)

DragonLady
08-20-2012, 23:56
Нищо ти няма физически.Изпитваш прекалено голям страх от болката,което те сковава допълнително и влошава нещата.Щом имаш силни чувства към този човек и си решила да му се отдадеш физически,значи си готова.Просто страхът ти идва в повечко.Не се притеснявай,щом и приятелят ти е нежен и внимателен,другия път ще се справите.



+1
Или да натисне един път по силничко та да му влезе докрай и е готова работата - хименае разскъсан, но и болката ще е повече. Ама поне ще сте свършили работата.

Amore-Mio*
08-21-2012, 05:16
Възможно е да си готова и физически, и психически.

Просто е нужно търпение от страна на приятеля ти.
А ти трябва да се отпуснеш максимално и да преодолееш страха си. Както казах в една друга тема: нещата не винаги се получават от първия път.

Ariia
08-21-2012, 08:01
Здравейте.. подобно на момичето,което е създало темата аз също искам да правя секс със приятелят ми... и двамата сме на 16,но се познаваме от скоро.Не знам може би от околко месец,месец и половина.Веднъж отидохме у тях и той започна да ме опипва и да си вкарва пръста и тн. После поиска да го направим,но му казах,че още не съм готова.После в продължение на около седмица го обсъждахме и решихме,че като се видим следващият път ще го направим.Но понеже още съм девствена и ще помоля някой за отговор защото съм изплашена... много ли ще ме боли ?? ии има ли риск да забременея дори да е с презерватив ??

kalpazanka
08-21-2012, 08:06
Първо, не знам от притеснение/паника/вълнение, обаче има какво още да прочетеш по темата, защото въпросите ти са нелогични. Забременява се по време на овулация /важно условие е да има отделена яйцеклетка или да предстои овулация до 72 часа- толкова трае оплодителната способност на сперматозоидите/. С презерватив също може да се забременее- скъсал се/пръснал се/изхлузил се и хоп- две черти!
За болката- всеки има различен праг. Съветвам те да отложиш това събитие още малко във времето.

Ariia
08-21-2012, 08:08
А относно противозачатъчните... мога ли да взема такива без предписание от гинеколог ?

kalpazanka
08-21-2012, 08:08
Ако са оралните контрацептиви- не. Локалните- разбира се. :)

stefi_dany
08-21-2012, 10:14
Нищо ти няма физически.Изпитваш прекалено голям страх от болката,което те сковава допълнително и влошава нещата.Щом имаш силни чувства към този човек и си решила да му се отдадеш физически,значи си готова.Просто страхът ти идва в повечко.Не се притеснявай,щом и приятелят ти е нежен и внимателен,другия път ще се справите.

Радвам се,че съм помогнала,макар и с нищо особено. ;)



Сигурна съм че ще ме разбере, когато се почуствам готова и всичко отмине ще опитаме още един път, а ако вече не стане то просто не съм достатъчно зряла и не съм готова :)) благодаря ти за отделеното време