PDA

View Full Version : Той затъва!!!



mech7a7elka
08-20-2012, 20:43
Не знам вече , как да постъпя.Виждам как брат ми затъва,но няма как да му помогна.
Милион пъти говорим за това и накрая се стига до скандал.
Дори и тази вечер...
Какво да правя?Не мога да го гледам така...Боли ме много!

Запозна се с нея (момиче от малцинствата) преди 2-3 години.
Той имаше прекрасна работа и много приятели.
В последствие всички го зарязаха, защото след като му кажеха, че греши и то много
той се караше с всички.
Напусна работа, защото ТЯ "искаше повече време с него" и сега работи в един мизерен цех.
Това не е всичко...
Тя се премести да живее у нас.
Уж заедно,самостоятелно..
Майка ми им готвеше,переше и чистеше.
Тя пръста си не помръдваше...
Търпяхме заради него - обичал я.
После се разделиха - скараха се нещо.
Докато тя си беше у тях , звъни с новината че е бременна!
Странно , живя 1 г. у дома - не забременя, като се прибра у тях - бременна.
Като приказката "У наше село си раждаше!"
Пак дойде вкъщи - същата история.
Майка ми , горката си мълчеше, защото брат ми не даваше и дума против нея да се каже.
А тя се правеше на кралица - направи това, сготви еди-какво си
като се скарам с нея , тя чака той да се прибере от работа и започва да реве, че не можела
така само сме я нападали.
Ето заради нея с брат ми си развалихме отношенията.
На скоро разбра,че тя си е имала любовник.
Писали са си , срещали са се..
Изгони я.Щял сам да си гледа детето, като го вземе.
Да ама не! Сега говори само за нея, как не било вярно
тя го обичала.
Тя го прави на луд , а той??? за секунди забрави какво му причини.
Върти го на малкия си пръст, понеже работи и има къща.

Violenza
08-20-2012, 20:48
Ужас. Ама сте безсилни, щом е готов да вярва повече на нея, отколкото на вас, значи няма какво да направите. Сам ще си отвори очите някога. Вие като се опитвате да го вразумите сега, само ще го настроите срещу себе си. Не казвам, че нищо не трябва да се прави, просто подходът ви трябва да е много деликатен, докато той е в това положение.

mech7a7elka
08-20-2012, 20:50
Опитах ... Той е готов да зареже отношенията си с мен , но с нея не...
Никога не съм го нападала , а той за нея убива

WesSneijder
08-20-2012, 20:54
Тежка ситуация, съчувствам ти на теб и на семейството ти. На вас ви е най-тежко. За него може да се каже, че сам си е виновен, а лошото е, че не си е взел поуката. Трудно е да се дават съвети за ситуации, които не са ти познати и в които трудно би могъл да се поставиш, но мога да ти кажа какво теоритично бих направил аз.
Може би колкото и да го обичате е трябвало да му поставите ултиматум-или без кюнеца, или вън от къщата. Оставете го да си счупи главата в стената щом му е толкова акъла. Ако държи на вас рано или късно ще се осъзнае къде е сглупил. Понякога трябва човек да загуби всичко, за да разбере какво е било наистина ценното за него и кои хора наистина са били зад него, дори и от безизходица да не са му пряко помогнали в конкретен случай.
Това е от мен, надали реално нещо ще ти помогна, но това е мнението ми, щом го искаш.

druzilla
08-20-2012, 20:54
Аз ако бях на твое място щяхте да убия кучката. :smt067
Майтапът на страна.Не знам как брат ти може да е толкова заблуден.
Според мен трябва цялото семейство да седнете и да проведете един сериозен разговор.
Ако трябва и приятелите му да присъстват също и да му помогнат по някакъв начин да се осъзнае.
Пък за детето като се роди - правите един тест за бащинство и това е.
Ако детето реално е негово ще си поеме отговорност.
Ако не е - ще разбере,че жената наистина го маниполира,
че не държи на него и че не го заслужава по никакъв начин.

SisiStrange
08-20-2012, 20:56
Леле, какъв кошмар. Представям си колко ви е нагнетена обстановката вкъщи. Не вярвам с разговори да се получи. :( Може би да изиграете обратната сценка? Все едно страшно топло я приемате, уж сте решили да го разберете и да го подкрепите? И току виж му направи впечатление точно контраста и начинът, по който тя се държи с вас да го отблъсне от нея? Трябва да я види като противната, мързелива, нахална и злобна личност, която е. Може би, ако създадете едно очеизбождащо сравнение ще му дойде акъла в главата и ще му се избие обсебването? Точно, че такава любов е сляпа и лежи върху украсване на човека и особено изкривена, романтична представа за него. Ако я види, каквато е, може да я разлюби.

mech7a7elka
08-20-2012, 20:59
Ние му казвахме , че не я искаме.
Тя го настроила против нас , идва в къщи - ако не я прибереме , никога няма да го видиме.
Баба и дядо са възрастни хора, тежко им беше и склониха...
Аз се карах много пъти, защото тя от нормална реч не разбираше.
После правеше разни интриги между мен и брат ми.
Първоначално пиеше противозачатъчни, а брат ми не знаеше.Той искаше да има дете
а тя го лъжеше, че сигурно проблема е в него.
Той буквално се съсипваше, а когато намери хапчетата - тя излъгала,че са мой.
Няма да ви описвам какъв екшън се разрази - брат ми беше готов да ме смачка, че съм се ...

mech7a7elka
08-20-2012, 21:01
SisiStrange ние от самото начало се държахме топло с нея.Но когато разбрахме за любовника и как?
А тя винаги въртеше така нещата,все едно я малтретираме ...
А брат ми се връзва на всяка нейна дума...
Не вярвам в магии , обаче кое нормално момче на 25г. ще се върже на всичко това?

SisiStrange
08-20-2012, 21:01
^ Точно. Досега се е чувствал като между чука и наковалнята. Изпълни ми съвета. Да види, че има близки, които са ДО него и са съгласни да приемат всеки негов избор. Да вижда, че агресорът е тя. Трудно ще ви е, но се напънете и го направете. За друго лично аз не се сещам.

mech7a7elka
08-20-2012, 21:03
Другият проблем е че аз се преместих в друг град
Майка ми не издържа и тя се премести.
Няма как от 300 км да направя много, след като дори отказва да говори с мен

SisiStrange
08-20-2012, 21:04
ЕДИТ: Сега ти видях мнението. Е, тогава вече и аз не знам. Последното, което ми идва на ум е да дадете в такъв случай отбой. Да види, че може да ви загуби заради една к*рва, която му изневерява. Но не съм убедена, че няма да доведе до по-лоши последици. :(

AngelAntichrist
08-20-2012, 21:10
Тя, като е такава харпия, а той не го вижда, ако трябва инсценирай нещо в неин минус.
Подхвърли една спринцовка и я намери уж случайно около нещата й. Или редовно оставяй празни булки алкохол с нейното червило върху тях на място, където може той да ги намери. Пък, ако той търпи и това тя да му унищожава детето си става случай за лудница.
Компрометирай я по начин, който намериш за добре и въздействащ, но не прекалено явно и нападателно.
Потърси нейни близки или познати с които са в лоши отношения и научи/намери нещо за нея, което да разубеди брат ти.
Сатана с молитви няма как да изгониш, така че действай.

Но пък брат ти, ако е мъж на място ще си гледа детето във всеки случай. :)

PyCoKoCkA93
08-20-2012, 22:08
Промила му е мозъка,а това е едно от най-кофти нещата,на които са способни жените.Първоначално бях напълно съгласна със Сиси,ама след като уточни,че не сте в една къща...Май и да искате,няма какво да направите.Освен да го принудите да избира,а той,логично ще избере нея.И може би тогава,когато остане напълно сам,без подкрепата и помощта ви,ще се осъзнае какви ги върши.А друг е въпросът дали,дори и да осъзнае грешката си,ще има смелостта да си го признае и да ви потърси.Знам,че никак не ви е и няма да ви бъде лесно занапред,но не виждам кой знае колко алтернативи пред вас.Дано да намерите някакъв успешен изход от ситуацията. :)

GLaDOS
08-20-2012, 23:40
После ми кажи как няма да мразя "братята от малцинствата" .
Това е най-гадното и гнусно нещо което може да ви се случи.Много трудно ще го отървете ,от мен да знаеш ... ако успеете!

Anichkaxxwee
08-20-2012, 23:47
Тя, че любовта е сляпа, сляпа е, ама чак пък толкова
Тежко ви е, ама нищо не можете да направите
Това е най-гадното
Дано брат ти се съвземе и да я изгони

PyCoKoCkA93
08-20-2012, 23:48
После ми кажи как няма да мразя "братята от малцинствата"

Интересно ми е,ако беше българка,какво ли щеше да кажеш тогава?Няма значение дали тя е циганка или българка.И от двете раси има такива индивиди,които се възползват целенасочено от слабостта ти,докато могат.Расата няма нищо общо!

Incadeptus
08-21-2012, 00:10
Хммммм аз вярвам в магии,но тук не става въпрос за магия,а за манипулация,доста СИЛНА МАНИПУЛАЦИЯ.Хаха Но ИМА РЕШЕНИЕ------>Оставете го за няколко месеца.Той ще се осъзнае и ще се върне,защото човек е някак си свързан със семейството си и тази връзка е по-силна от манипулацията,разбира се,можете да го хипнотизирате и готово ;) :) ;)

ccdesigns
08-21-2012, 00:17
Toчно за магии става въпрос! За това трябва да се съберете цялосто семейство, да сготвите крилца с ориз, да купите 2 бири, да ми ги донесете и да се молите на Бог РА да ви помили и да изгони злите демони от вас.

Incadeptus
08-21-2012, 00:24
:D явно си доста запознат ccdesigns поне има някой,който да внесе малко хумор в тази "траурна" тема.Само да не е през нощта,че тогава бог Ра се разхожда в подземния свят и нема да ви чуе :D <---------това в кръга на шегата!!!

chushkopek
08-21-2012, 00:24
Мацка, прекалено мила си за ситуацията в която се намираш.....честно, да бях на твое място щях да направя всичко, за да им скапя "любовта".....AngelAntichrist....да това бихме направили аз или ти, но тя едвали ще може само заради шибана съвест което е жалко, смешно и наистина скапано в нейния случай.

FuckedUp
08-21-2012, 01:06
Такива хора като брат ти сами могат да си помогнат.
Едно, че бих ги пребил до смърт и двамата.
1. Курвата, защото е манипулативна курва и разваля живота на хората, само защото УМИРА за скапано внимание.
2. Брат ти, защото е наивен глупак на 25 г. и е сляп като гъз.

Колкото и да ви е мъчно, оставете го да се оправя сам за да му дойде акъла.
Приказката за акъла и цикъла ви е ясна, мисля.

notlike
08-21-2012, 05:02
Убий циганката, спаси българин! Долни гниди са тея, и магии правят. Може да го е вързала. Идете на врачка, която разбира - и която по възможност да не е от малцинствата. Тя може и да развали магията, ако евентуално има такава. А на тая черна мамба й трябва едно нагорещено желязо в задника. Този паразит иска да унищожи брат ти и докато той не се отърве от нея, бял ден няма да види.. вземи мерки, понякога се налага да правиш гадости, но ако е за негово добро - значи успяваш.

NambyPamby
08-21-2012, 05:07
Много сте заблудени някои, много.
Принципно съм крайно нетолерантна към определени етноси и пр., ама тва вашето направо бие всякакви рекорди. Курвалъка, братче, не е до това дали си черен, бял, жълт, зелен, дали изповядваш еди-каква-си религия, или не, а чисто и просто до липса на ценностна система. И някакви заложби от раждането, навярно.
Има толко българки, които правят същите, а и къде по-гнусни изпълнения, тва, че вие не сте ставали свидетели е съвсем отделен въпрос. И не че нещо пак, ама по принцип по-голяма е възможността да се види българка да се вихри в такава светлина, отколкото циганка. Щото втората може да е необразована и невежа по сума ти въпроси, ама е възпитавана в патриархат и от невръстна възраст й се вменява, че тя трябва да е послушна към мъжа си и родата му, да върши слугинаж и да ражда на конвейр.
А пък тая простотия с магиите просто ми оправи дните до края на годината сигурно.

ТИ повишаваш тон, ТИ се държаш като простачка, ТИ вдигаш скандали. вЕрвай ми, съчувствам ти искрено. Щото съм преживяла ситуация много сходна на твоята, даже бях от същата страна на барикадата като теб. Имаш пълното право да се гневиш, да се чувстваш безсилна, да ти идва да й плеснеш два шамара, но се сдържай. Сдържай си нервите, пести си думите, колкото и да имаш право, толкова и нямаш. Ти излизаш истеричната и невротичната в случая, пък това нещо с вагина излиза сухо от водата. Слушай Сиси - брат ти наистина се чувства между чука и наковалнята и с тия скандали само го отдалечаваш от себе си, вместо да го накараш да проумее за какво става въпрос. Дръж се мило, възпитано, топло, а на нея, ако ти се наложи да си в близост с нея, можеш да й сипваш колкото си искаш, но процедено през усмивка. С възможно най-малко емоции, хладно, вежливо, да изглежда отстрани, че се опитваш да водиш приятелски разговор.

И не на последно място - има мъже, които просто си го търсят. Любов, любов, ама на някои съвсем кръвта им не се качва до мозъка, е така, профилактично, колкото да протече мисъл. И такива жени има. Докато не си потроши главата, надали ще се осъзнае, не че искам да те плаша. Някои хора имат нужда да стигнат дъното, за да се усетят, че върхът е в обратната посока.

Amore-Mio*
08-21-2012, 05:21
Явно е прекалено влюбен, а момичето прекалено тъпо, хитро и безсърдечно.

Не знам в случая какво може да направите, освен да не му позволите отново да е с нея. Припомнете му факта, че тя ако го обичаше - нямаше да има любовник.

Ситуацията определено е сериозна и е нужно да се обедините, за да преодолеете и този период.

NambyPamby
08-21-2012, 05:30
прекалено тъпо, хитро
Оксиморон. С тия зулуми дето ги е направила тая е направо срамота да й обиждаш интелигентността. От морална и етична гледна точка е отвратна, та дрънка, ама... Бая усет си трябва да налучкаш човека, да знаеш как да го омаеш и после да го мотаеш, както си знаеш.
Няма как да му забранят да е с нея. Той не е на 5, че тя да му е взела камиончето от пясъчника, на 25 години е и сам би трябвало да си оправя кашите. А тва за любовника няма да проработи - щом й е простил мизериите досега, навярно ще продължава да й прощава.
Най-тъпото е, че тая направо се е гаврила с пишката му, както навярно и с много други, и в момента е бременна, пък не знае от кого(ако въобще е, и тва не е поредния номер да го върже). Похвално е, че момчето не е побягнало все още(чудно как) и иска да поеме отговорност, обаче не трябва. Ако все още му е останало капчица достойнство, вЕрно трябва да преследва до дупка за тест за бащинство и да не си надява хомота на сляпо.

kalpazanka
08-21-2012, 05:34
Душо, направо не знам какво да те посъветвам. Не сте направили добре с майка ти, като сте абдикирали и сте се преместили. Айде, ти може и да учиш на друго място, но на майка ти не й ли се скъса сърцето от това решение?
Ако вярвате, че му е направена магия и ще ви олекне, отидете при баячка/врачка/напръскайте жилището със светена вода и измийте лицата.
Подкрепям идеите за вежливото отношение и сипването на 4 очи.

ccdesigns
08-21-2012, 06:13
A, забравих да кажа, че крилата трябва да са свински! Но в краен случай може и от носорог.

antineutral
08-21-2012, 06:39
Съгласен съм с др потребители, намери сили някакси да уважиш избора му без това да води до преки конфликти...още по-добре е като сте отделно, ще усети липсата ви, а и без това сиг е човек дето не се поддава на този род опити за намеса в живота му. Нядявам се не звучи нахално, но къде е бащата в цялата работа и изобщо човека, който се води лидер и глава в къщата ви, има ли такъв, или положението е орел рак и щука? А има ли човек, приятел роднина чието мнение брат ти слуша доста и на който може да се разчита?

balu4ka
08-21-2012, 07:46
За пореден път се обеждавам ,че любовта е сляпа.В този случай ,брат ти сам си е сложил примката на врата.
След като има такива хора като нея,ще има и такива като брат ти-лесно манипулирани.Остави го да си троши сам главата,нищо не можеш да направиш.След като не дава и дума,сам ще си поема последствията.Само не мога да разбера,как майка ти е мълчала през цялото това време..Ако бях аз ,нямаше да издържа и щях с всичките парцали на тая мърла....през прозореца.

mech7a7elka
08-21-2012, 13:18
Това за магията го казах, понеже майка ми стигна до там да ходи на врачка.
Бях с нея тогава и тя каза, че "жена" му е направила магия.Описа я точно.
Дори спомена неща дето на практика , само аз знам.
Тук съм забъркана и аз.Може да е гадно съвпадение , но от както с нея се скарахме
се оказа,че имам сериозен проблем със стомаха, после се оказа,че имам астигматизъм...
Да не говоря за всички гадости, които ми се случиха.
Скарах се с нея , защото тя с цялата си наглост ииии ... незнам още какво
така се радва , че майка ми се е махнала от вкъщи.Тя е много болна, наскоро и диабет и откриха
а мърлата се радва?Как до мълча?Как да оставя брат ми да се съсипва?

ccdesigns
08-21-2012, 13:20
За пребиванье е таа.

Violenza
08-21-2012, 13:21
А на чие име е апартаментът, в който те двамата живеят?

mech7a7elka
08-21-2012, 13:22
Истината е,че аз съм в друг град , мама и тя замина...
Той живее с баба и дядо в къщата ни..
Те са на по 65-7 г. а ги издържат.
Голямата простотия беше, когато брат ми поръча нова готварска печка на вноски.
Още на 2 вноска не можа да внесе парите, понеже тя искала нови дрешки, козметик и т.н.
Наложи се дядо ми да плаща ...
И куп други такива неща...
той горкият не може да си задели за лекарствата, за да има за тях.
Баба ми - става в 5 да му прави закуска и да го събуди за работа , понеже жена му спи.
А няма как да не го прави, защото той почва да крещи , че никой не го е грижа за него...

mech7a7elka
08-21-2012, 13:23
Живеят в къщата на майка мс с баба и дядо.
Ние с мама се изнесохме, понеже той не можеше да ни гледа :)

Violenza
08-21-2012, 13:26
А защо просто не ги изгоните? Те точно това си заслужават. След първия пост от темата, останах с впечатление, че има някакъв изход от тази ситуация, ама след като прочетох следващите ти мнения, определено смятам, че оправия за брат ти няма. А онази си е много хитра, тя си получава точно това, което иска. Оженил се той, а баба му и дядо му го гледат... Пълна пародия.

mech7a7elka
08-21-2012, 13:27
Наскоро се разрази скандал и изгониха семейството на тази..
понеже баща и отправял заплахи и още такива.
С полиция са ги изгонили.Те няма къде да отидат и всеки се спасява по единично.
За това тя решава да се върне пак при брат ми...
Истината е че цялото и семейсто е побъркано.
Чичо и убил бащата на съпругата си заради един апартамент!

mech7a7elka
08-21-2012, 13:29
Няма как да го изгоним.
Баба ми и дядо ми няма да го преживеят.
Последният път когато му казахме да решава с нея отделно, или у дома но без нея
той подивя.Започна да чупи, редовно удряше всички наред , заради нея.
С една дума страхуват сел

mech7a7elka
08-21-2012, 13:30
Майка ми се премести, защото брат ми постоянно я нападаше, убиждаше и и посягаше.
Но когато има как се прибира.
На 4 очи... Дори снощи се опитах да говоря с него, но той ми каза да се разкарам, да млъквам..
Въобще, нас да ни няма - само нея да я има

xXxPETYAxXx
08-21-2012, 13:32
Изгонете я тая, ако трябва с полиция! Това, че сте били достатъчно толерантни до сега е предостатъчно, качила ви се е на главата, че и от там ви я удря много яко. Брат ти дано разбере, че е използвачка и се осъзнае. Вие не можете да му налеете акъл за съжаление, но трябва да смените подхода явно и да спрете да я търпите тая долна к*рва.

ccdesigns
08-21-2012, 13:34
Баща?

mech7a7elka
08-21-2012, 13:37
Опитвала съм...
Преди 2 години катастрофираха, брат ми беше с комоцио , а тя само с някакви драскотини.
После тя го караше да се прибере по-бързо, а лекарите не даваха.
Но той на собсвена глава си тръгна от болницата за да е с нея.

Ако извикаме полиция , не ми се мисли.
Наще не искат да го изгубят.

За нея компромати колкото искаш , по-лошото е че и той ги знае, но отказва да приеме.
Едва ли не всички хора са против тях

mech7a7elka
08-21-2012, 13:37
Нямаме баща ..

ccdesigns
08-21-2012, 13:40
Само като чета и ме хваща яд.... за тебе ... Как може да се държи толкова малоумно не мога да разбера...
Викай полиция, той е изгубен вече.

li0n
08-21-2012, 13:44
Нямам какво да кажа.. наистина..

mech7a7elka
08-21-2012, 13:44
ccdesigns на 300 км. съм. Работя и уча - издържам се сама.Прибирам се в месеца за по 2-3 дена , защото нямам възможност за повече.Като извикам полиция в какво ще я обвиня? Взаимоотношенията с брат ми , кой ще ги възтанови?

kalpazanka
08-21-2012, 13:47
И без това покрай нея са ви заминали отношенията отдавна...
Жалко, че бабата и дядото позволяват те да им се катерят по главите.

li0n
08-21-2012, 13:48
Следващия път, когато брат ти.. как да го кажа? изпадне в изблик на ярост се обади на полицията.. тогава поне ще имаш основание. И когато полицаите те питат какви са ви отношенията кажи всичко от-до. Само за това се сещам.. Остави ме без думи, не знам как търпите..

mech7a7elka
08-21-2012, 13:48
Защо мислите , че съм стояла безучастно?
Когато наряза дрехите ми, брат ми каза - какво толкова е станало?
Когато се карах с нея, той я защитаваше.
Посягаше ми , но не се отказвах.
Тя винаги беше правата , аз грешах.
Тя някога каза , че ще направи всичко да ни разбие семейството.Успя!
Майка ми се изнесе , аз също.
Останаха баба и дядо , които нама къде да отидат ..

mech7a7elka
08-21-2012, 13:51
Дядо ми опита с полицията.
Брат ми каза , че това ще е краят.
И му вярвам , много е лабилен и избухлив.
На 2 пъти се опита да се самоубие.Вторият път го намерих аз!!!!Аз го видях такъв!
Как да посмея да направя нещо такова.. каааак ;(

ccdesigns
08-21-2012, 13:52
Някакъв шанс баба ти и дядо ти да се пренесат при теб или при майка ти? Те си имат пенсии, щом издържат ония двамата, няма да са ти в тежест. Само място за спане да има. Да ги видим как ще се оправят после. Между другото, от колко време продължава цялата тази история? Кога е започнало всичко?

xXxPETYAxXx
08-21-2012, 13:54
Според мен няма как и вълка да е сит, и ангето цяло... Ако искате да се осъзнае ще трябват по-дръстични мерки, които ще ви отдалечат съвсем за известно време, дори може да ви намрази, но като се осъзнае ще разбере, че сте били прави и сте го направили за негово добро. С добро явно няма да стане, ще трябва с лошото, защото е късно вече за друго.

li0n
08-21-2012, 13:56
Тя каза, че преди 2 години катастрофирали тея двамката.. Значи над 2 години..

mech7a7elka
08-21-2012, 13:56
Преди 2 години.
Майка ми живее с неиният приятел , които я тормози нон-стоп.Но тя каза , че избира по-малкото зло.
Избира той да я тормози , а не собственият и син.
Няма как да отидат при нея.
При мен - също.Живея с приятеля си в малък апартамент.
Истината е ,че те самите не искат да се махнат от там.
Не искат да го оставят.
Единствената причина, семейството и да не се е пренесло у дома са баба и дядо.

mech7a7elka
08-21-2012, 13:57
Може би над 2 години.Тогава брат ми ходеше с една мояя съученичка.Тя му беше хвърлила око.
Започна да клевети момичето и той и повярва.После тя се лепна за него.

li0n
08-21-2012, 14:00
Ебаси к'ва напаст са т'ва циганите.. Да се откаже от собственото си семейство заради няк'ва курвентия.. ужас..

mech7a7elka
08-21-2012, 14:00
Преди ни завиждаха - брат и сестра , а така се разбират.
Не се разделяхме - никога!
Излизахме заедно, бяхме си най-добрите приятели.
После тя се появи и ни съсипа.
Аз все още умирам за него, а на него не му пука за мен.
Аз не искам да ме обича , искам да е щастлив!
Да бъде същият батко , както някога

mech7a7elka
08-21-2012, 14:02
Самата аз , не знам дали някога ще мога да кажа - ЩАСТЛИВА СЪМ.
Живота ми е пълна развалина, но живея все пак.
Не искам той да преживява същите неща.Искам да бъде щастлив.
Искам тя просто да се изпари за винаги от живота ни.
Да го остави на мира

Rebirthing
08-21-2012, 15:27
Първо пишеш, че не ти се мисли какво ще стане ако извикате полиция, след 15 минути, прас 'дядо ми опита с полицията'. Що ли си мисля, че просто тролваш ? Сори ако не е така, но ми се струва...

Може да я обвиниш с тормоз.
Ако смяташ, че има магия, минавате през врачка/баячка или там квото е и гледате да не се минете с много пари.
Третият вариант за който се сещам е просто баба ти и дядо ти да ги заебат тия подлизурковци, да има кажат, че са болни и немощни, те сигурно на тези години едва ли са във върхова форма...Като няма кой да им чисти, готви и пере, да видиш ще затънат ли гладни и до ушите в мръсотия.

fenastz
08-21-2012, 17:12
Тоя сляп глупак си го заслужава.

Sh@d0w
08-21-2012, 18:09
Брат ти на колко години е?

Остави го сам да върви по пътя, човек се учи от грешките си. В случая няма какво да направиш.

SisiStrange
08-21-2012, 18:10
^ 25.

Incadeptus
08-21-2012, 18:19
NambyPamby аз нямам нищо против червените,белите,жълтите,з лените,бимбияните,а само към черните :Д цигани и негри,защото им е заложено в кръвта,просто така са създадени :) и явно на идея си нямаш дали са възпитавани в патриархат и матриархат,вървят по улиците и правят каквото си искаш и не уважавът нито мъжа им нито девера им,викат като откачени и се шляят,безумници подли! Това е при турците дето го говориш ти и много цигани се мислят и казват,че са турци ама са си същински мангали.