PDA

View Full Version : На горещия стол е psychopath



li0n
08-21-2012, 12:11
опиши любовта
съществува ли задгробен живот?
има ли русалки?
обичаш ли шкембе чорба?

psychopath
08-21-2012, 12:16
Любовта е прекрасно чувство, при което няма логика и има най-различни форми.
Задгробен живот няма как да знам дали има, но може и да има нещо след смъртта.
Русалки има, поря ги кат' риби :D
Шкембе чорба обичам, особено след тегаво запиване <3

psychopath
08-21-2012, 12:20
92

li0n
08-21-2012, 12:20
имаш ли брат/сестра?
хоби?
обичаш ли да четеш?

darkPaladin
08-21-2012, 12:20
този който е седял последно на стола избира кой да седне

много паплач от фъна се насъбрала

едит
знам че си ти споко друго искам да кажа

psychopath
08-21-2012, 12:27
имаш ли брат/сестра?
хоби?
обичаш ли да четеш?

Имам сестра.
Хоби - футбол (гледане, практикуване), музика (слушане, свирене), пътуваня, разходки, нов запознанства и преживявания...
Обичам да чета, но в последно време нещо не чета особено, тъпо звучи, но нямам време.

li0n
08-21-2012, 12:32
кой ти е любимия футболен отбор?
какъв стил музика слушаш?
море или планина?
кога за последно ходи на море?
вярваш ли в края на света?

psychopath
08-21-2012, 12:39
кой ти е любимия футболен отбор? Левски София. Иначе съм фен и на други отбори - Динамо Загреб, Боруся Дортмунд, Лацио, Уест Хем, Глазгоу Рейнджърс, Лийдс Юнайтед...
какъв стил музика слушаш? Пънк, ска (съответно ска-пънк доста), Ой!, Хардкор, РАК, Рок основно. От електронните - хардкор, дръм (хард), транс и евроденс... рап, инди...всякаква музика, но основно първите, които изброих. И да не забравим олдскуул турбо попфолк (освен наш, само от бивша Югославия :Д)
море или планина? Ами и 2те, нооо напоследък по-скоро планина
кога за последно ходи на море? тази година не съм още, значии от миналата предполагам
вярваш ли в края на света? все някога ще дойде края, но кога ще е...

: >

iziskanmladej88
08-21-2012, 12:41
мнението ти за ултрас културата в България?
ше се оправи ли някога резила, наречен БГ футбол?
Друсал ли си? А любим алкохол?
Как виждаш България след 15-20 години?

и вечния въпрос...ИМА ЛИ БЕ? http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

prosto_chovek
08-21-2012, 12:44
какво тренираш? Къде си учил?
сега какво учиш или бачкаш? :)

psychopath
08-21-2012, 13:11
мнението ти за ултрас културата в България? Ако се абстрахираме от огромния брой малки филмари, лепилари, които не знаят за какво са там, нивото се повдигна значително последните десетина години и се развива непрестанно. От много отдавна ходя по мачове, но в последно време поспрях. Що се отнася до хореографии и т.н определено развитието е добро
ше се оправи ли някога резила, наречен БГ футбол? Съмнявам се. Според мен много хора си въобразяват, че ние сме някаква сила в европейския футбол... не сме, не сме били, няма и да бъдем. Лятото '94та беше по-скоро случайност, без да омаловажавам постижението, но с какво друго можем да се похвалим? На клубно ниво също никога не сме били фактор. Имали сме големи футболисти, окей, спор няма. Доста страни са вадели големи футболисти. Просто никога не сме били фактор, по-скоро сме поднасяли изненади, ама то всеки го е правил. : )
Друсал ли си? А любим алкохол? Малко. Алкохол - водка !!! червено вино, мента, джин, уиски... мразя мастика!
Как виждаш България след 15-20 години? Дори не искам да си я представям... но дано да греша

и вечния въпрос...ИМА ЛИ БЕ? http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif ИМА!

xD

psychopath
08-21-2012, 13:15
какво тренираш? Къде си учил?
сега какво учиш или бачкаш? :)

Еми доста време играех футбол, ама контузии, операции иии сега само за кеф с приятели цъкаме общо взето. Иначе и бокс, но просто няма кога ии живот и здраве сега от другия месец може пак да започна, но други приоритети има. В 41, НПГПТО и СУ :D
Уча и бачкам, търся си постоянна работа, която да мога да съчетая с ученето, сега каквото изникне...но предпочитам нещо за постоянно.

DeviL_AsS
08-21-2012, 13:16
Каква специалност си в СУ?
Как се казваш?
Обичаш ли животниките?А имаш ли си някакво животинче?

kosder
08-21-2012, 13:29
Защо си говедо ;D(Защо избра Левски) ?
Коя е най-интересната случка от някой мач ?
Ходил ли си на международно гостуване ? Къде?
Мнението ти за българската полиция ?
А за Перуката ?
Гласуваш ли на избори ? За коя партия ?

BrainDamage
08-21-2012, 13:34
На какво свириш?
Кое е най-интересното и красиво място, но което си ходил тази година? А по принцип?

psychopath
08-21-2012, 13:49
Каква специалност си в СУ? - Неформално образование
Как се казваш? - Виктор
Обичаш ли животниките? - Много
А имаш ли си някакво животинче? - Имам 2 котки


ква паралелка си завършил в ломоносов измервателна техника (да, най-големите идиоти ;д)

psychopath
08-21-2012, 14:02
Защо си говедо ;D(Защо избра Левски) ? Просто съм си такъв, откакто се помня, първото ми дерби беше онова 5:0 за 50-годишнината им, това ми беше "Кръщенето" :D
Коя е най-интересната случка от някой мач ? Ами доста са, няма да казвам всичките...сещам се за един мач за суперкупата, на който бяхме в ложата (не питай от къде съм имал покани, това е дълга история) и нали наоколо някакви костюмари, журналисти, министри, елитни ку'рви...мача е с Литекс и клетката им беше на 10-20 метра от мен... ами вечерта се гледах по канал 3, как общувам със селяните от ловеч, прав и костюмари, на които не им се верваше :D:D Има още много подобни случки[b]
Ходил ли си на международно гостуване ? [b]Къде? - Да, в Прага беше най-запомнящото се. :D Сещаш ли се за онова малкото хлапе, което излизаше с отбора? :Д
Мнението ти за българската полиция ? Мисля, че са въшкари и мизерници, но най-тегавите престъпници са ченгета, ест. намират се и свестни
А за Перуката ? От "Героите от 94та" уважавам само Краси Балъков и Туньо (айде и още няколко човека може да има)... адски противен тип
Гласуваш ли на избори ? За коя партия ? [b]Гласувам. За Антигерб :Д


На какво свириш?
Кое е най-интересното и красиво място, но което си ходил тази година? А по принцип?
На китара, преди доста време започнах, но спрях и от доста време почти не свиря, но все още имам мерак да намеря точните хора, с които да джарим.
Ами не знам, не мога да кажа. Обичам природа, хубави гледки... : )

BrainDamage
08-21-2012, 14:09
Кухарка или електронна? Смисъл то е ясно, че за второто трябва да минеш и през първото, де ;д Та на ел. свирил ли си?
Море или планина?
Кой град искаш задължително да посетиш в бъдеще? [извън България]

psychopath
08-21-2012, 14:23
Електрическа . Имам 2 кухарки, но те не стават за свирене, други 2 ги подарих на приятели, имам една антична електро-акустчна китара (първата ми всъщност), другата преди 6 години я взех.
Планина по-скоро, но е трудно...
Загреб, Дъблин, Глазгоу, Сплит, Дубровник, Рим, Берлин, Дортмунд, Москва, Лондон, Марсилия, Ница, Будапеща, Стокхол, Хелзинки, Виена (за малко да се родя там :Д) ииии още доста. : )

li0n
08-21-2012, 14:46
На кои потребители симптизираш?
Кои са ти неприятни?

psychopath
08-21-2012, 14:59
Ще отговоря довечера на всички въпроси, че трябва да излизам. : )с

FunkyPie
08-21-2012, 15:05
любима група/певец?

bEbsI
08-21-2012, 15:13
Как избра специалността си?Защо СУ?
Какво най - обичаш да правиш през свободното си време?
Коя зодия си?
Какво не харесваш в себе си и би променил?
За да ти бъде приятел човек трябва да е?
Колко време продължи най - дългата ти връзка?
Опиши с няколко думи характера ти?
Усмихнат човек ли си?
:>

li0n
08-21-2012, 17:02
обвързан ли си?
мързелив ли си?
можеш ли да готвиш?
коя е любимата ти книга?

nqmaznacheniee
08-21-2012, 19:36
Защо Левски отново няма да е шампион ?
Батков ли е виновен или просто единствените хора за говедата са Мъри и Наско ?
А ти искаш ли да се върнат ?
Ако не, кой искаш да управлява в Левски ?
Иво Тонев и Илиев вдъхват ли ти доверие ?
Не мислиш ли, че хора, като Йовов и Гонзо провалиха Левски ?
Не беше ли по правилно, да се откажат на време и да си останат легенди ?
А според теб Левски участват ли в черно тото ?
Ако да, за кой мач от последните години имаш най-голямо съмнение ?
Кой е основния проблем на българския футбол ?
А има ли бъдеще ?

BrainDamage
08-21-2012, 19:50
пускал ли си снимка ? ако си съм пропуснала и ще пуснеш ли пак ;д
качи снимка или картинка, която ти навява хубави спомени?
опиши се с 3 думи
сравни се с някакво животно?
а автомобил? ;д

li0n
08-21-2012, 19:54
Мнението ти за Бойко Борисов?
Мислиш ли, че правителството ни крие много неща от нас?
Какво мислиш за корупцията? 8-)

psychopath
08-21-2012, 20:21
На кои потребители симптизираш?
Кои са ти неприятни?

Ами в последно време почти не влизам...иначе тези, на които симпатизирам или пък са ми приятели, не пишат от доста време и вероятно не ги знаете.
Неприятни няма.


любима група/певец? Dropkick Murphys, Perkele, Streetlight Manifesto и много други.


Как избра специалността си?Защо СУ? - Защото ми се стори по-нестандартна и интересна; СУ, защото най-много ми допада, защото съм чувал кофти неща за другите университети (не, че за СУ не съм...) ииии защото съм си от центъра и не искам да имам нищо общо със Студентски град
Какво най - обичаш да правиш през свободното си време? Да играя футбол, да излизам с приятели, да се запознавам с нови хора, да правя различни неща на различни места, да гледам филми и такива неща
Коя зодия си? Скорпион xD
Какво не харесваш в себе си и би променил? Може би не трябва да бъда толкова доверчив и да не очаквам от хората това, което аз бих направил за тях
За да ти бъде приятел човек трябва да е? Интересен, забавен, точен, честен и малко луд
Колко време продължи най - дългата ти връзка? Около половин година
Опиши с няколко думи характера ти? Откровен съм, отворен към нови неща, когато ми се спечели доверието и държа на някого бих стигнал до крайности за него, не харесвам скуката, скучните хора, еднообразието, лицемерието, не ме е страх да казвам нещата, които мисля.
Усмихнат човек ли си? Като цяло доста, но си имам периоди, в които не съм и малко неща могат да ме усмихнат
:>

psychopath
08-21-2012, 20:29
обвързан ли си? В момента не съм
мързелив ли си? Принципно не съм, но за някои неща съм мързелив, но предполагам ще го променя това
можеш ли да готвиш? Смятам, че мога, хората, които са се докосвали до кулинарната ми магия са ме хвалели :Д
коя е любимата ти книга? 1984 да кажем


Защо Левски отново няма да е шампион ? Ше бъде : ), на този етап - просто защото не се работи правилно в отбора
Батков ли е виновен или просто единствените хора за говедата са Мъри и Наско ? Батков, че е виновен, виновен е, но не е само той
А ти искаш ли да се върнат ? Да ти кажа, не знам вече какво искам, не мога да преценя кое ще е най-добро за отбора
Ако не, кой искаш да управлява в Левски ? Да ни купи някой арабски шейх милярдер и да ни купи Бадема и Вуйчовото :Д:Д
Иво Тонев и Илиев вдъхват ли ти доверие ? Иво Тонев - не! Илиян, по-скоро да, но времето ще покаже
Не мислиш ли, че хора, като Йовов и Гонзо провалиха Левски ? Амиии не мисля, все пак те са дали доста за отбора, просто трябваше да уцелят точния момент, в който да се отдръпнат
Не беше ли по правилно, да се откажат на време и да си останат легенди ? Беше
А според теб Левски участват ли в черно тото ? Според мен цялата А група и БФС участва : )
Ако да, за кой мач от последните години имаш най-голямо съмнение ? На Левски ли? Еми не се сещам сега, но принципно винаги ми изплува онова 1:6 в Петрич, при дебюта на Черноморец в А група от няколко години и то в първия кръг
Кой е основния проблем на българския футбол ? Трябва да се залага на млади момчета и таланти от школите, да се направят инвестиции в ДЮШ, да се инвестират пари в отборите, а не да се перат чрез тях...
А има ли бъдеще ? Сигурно има, на този етап няма светлина в тунела обаче
:>

Frozen Beast
08-21-2012, 20:34
Викали ли са полицията пак защото пееш расистки песнички във ваната до като имаш махмурлук?

psychopath
08-21-2012, 20:40
пускал ли си снимка ? ако си съм пропуснала и ще пуснеш ли пак ;д
качи снимка или картинка, която ти навява хубави спомени?
опиши се с 3 думи
сравни се с някакво животно?
а автомобил? ;д

http://i49.tinypic.com/16ap9wo.jpg Старичка е, но новите са ми с момичета или приятели иии не върви да качвам без разрешението им. :Д Иначе преди съм качвал, да, ама рядко.
Първата, която ми дойде на акъла не мога да я кача поради причината, която казах преди малко, но ако ти е интересно мога да ти я пратя на теб. :Д

С 3 думи... Комплексиран олигофрен осемосем :D
КАТО КОТКА СА! Тигър примерно : )
Да се сравня или дали карам? :D


Мнението ти за Бойко Борисов?
Мислиш ли, че правителството ни крие много неща от нас?
Какво мислиш за корупцията?
Мисля, че е нещастник, селяк, бояджия и мутра.
Немалка част от тези неща са известни на всички, но мисля, че има още поне толкова, за които повечето хора не знаят.
Корупцията е тумор за обществото.

а за илюминатите? Интересни са ми конспиративни теории, това мисля. ;д

psychopath
08-21-2012, 20:42
Викали ли са полицията пак защото пееш расистки песнички във ваната до като имаш махмурлук?

Не, аз съм антифа, комунист, анархист, Тито е моят идол, Югославия е моят дом, Тодор Живков е велик!

nqmaznacheniee
08-21-2012, 20:42
На колко години за първи път бе на мач ?
А на мач на Левски ?
Мача, който ще помниш цял живот (такъв, който си бил на стадиона) ?
Арестували ли са те заради хулиганство ?
Искал ли си да се занимаваш професионално с футбол, а тренирал ли си, като по-малък ?
Любим футболист от България ?
Гледаш ли Висша Лига ?

BrainDamage
08-21-2012, 20:45
Да се сравня или дали карам? :D

сравниш ;д

psychopath
08-21-2012, 21:24
На колко години за първи път бе на мач ? В сектора и на дербито - на 5 или 6, преди това също са ме водели, но това е първият, който помня...за купата 5:0
А на мач на Левски ? ^^^
Мача, който ще помниш цял живот (такъв, който си бил на стадиона) ? Пак този мач, с кървавия гол също : )
Арестували ли са те заради хулиганство ? Не, аз съм добро момче
Искал ли си да се занимаваш професионално с футбол, а тренирал ли си, като по-малък ? Играл съм в Левски 7 години, ама ми се контузих, правиха ми операции и 2 години и половина без футбол се отразиха кофти на кариерата ми...след това нещо уж играх малко по В група, ама нямаше как, защото образование>селски футбол. Иначе щях и в Славия да продължавам при стария треньор, който се премести там, след това в Спартак Варна и други такива неща, но това пак означаваше да си зарежа живота тук, образование, приятели и све, за да преследвам някакви си призрази...
Любим футболист от България ? Георги Аспарухов, Краси Балъков, Стилиян Петров
Гледаш ли Висша Лига ? [b] Гледам, последните години по-малко от преди, тогава се разцепвах да гледам :Д

Сравнявам се с... БМВ 3ка Е36, пичеловка :D:D

nqmaznacheniee
08-21-2012, 22:03
Мислиш ли, че последните години се развали магията на "вечното дерби"?
Не мислиш ли, че като цяло футбола по цял свят последните години запада и след всеки мач вместо красивите моменти се коментират съдийски грешки?
Футбола превърна ли се в бизнес ?
Кой са най-виновните отбори да се развали трансферния пазар и някакви анонимници или "таланти" да струват нереални суми ?
Мислиш ли, че идея ЦСКА и Левски да станат, като Милан и Интер (с общ стадиона) е осъществима, все пак не е ли по-добре един модерен стадион пред две развалини?

psychopath
08-21-2012, 22:10
Мислиш ли, че последните години се развали магията на "вечното дерби"? Малко да
Не мислиш ли, че като цяло футбола пo цял свят последните години запада и след всеки мач вместо красивите моменти се коментират съдийски грешки? Не мисля, просто играта се променя... на мен ми липсват доста неща от старата школа, но така е в живота, не само във футбола
Футбола превърна ли се в бизнес ? Да, много неща се превърнаха в бизнес
Кой са най-виновните отбори да се развали трансферния пазар и някакви анонимници или "таланти" да струват нереални суми ? Сигурно УЕФА и ФИФА, че са го допуснали, иначе богаташите...
Мислиш ли, че идея ЦСКА и Левски да станат, като Милан и Интер (с общ стадиона) е осъществима, все пак не е ли по-добре един модерен стадион пред две развалини? На мен не ми допада тази идея, нито мисля, че е осъществима на практика тук. Модерния стадион няма да върне хората по трибуните, по-добре тези пари да се инвестират в нещо по-градивно за подобряване на качеството на самата игра

: )

Като се върна ще отговоря и на другите въпроси, може да сложите друг до тогава, ако искате, но ще ви отговоря на всички въпроси, обещавам. :Д

skornex
08-21-2012, 23:37
I'm next мейби :D

Wax
08-22-2012, 05:47
От бая време саках да пиша в темата, ама викам чекай да се поосвободя :d

Фитнес блъскаш ли?
Колко е била най-дългата ти връзка?
Оплаквали ли са се от способностите в леглото?
Как се самоопределяш - като сепнат или спокоен?
Имаш ли хоби, с което релаксираш?
Смяташ ли, че има истински приятели и ти имаш ли такъв?
Интернет добра среда ли е за запознанства?
Ако да, за кои хора?

horacio
08-22-2012, 14:24
Психопат ли си? :Д

psychopath
08-24-2012, 21:59
Такаааам...daddy's home! : )


От бая време саках да пиша в темата, ама викам чекай да се поосвободя :d

Фитнес блъскаш ли? Няма време за фитнес, братче, а с това бачкане не ми и трябва, но по-натам бих започнал, макар че предпочитам покрай тренировките да има мислене интрига, цел..., а не механични действия
Колко е била най-дългата ти връзка? Отговорих на това, около половин година
Оплаквали ли са се от способностите в леглото? Не, напротив
Как се самоопределяш - като сепнат или спокоен? И от 2те, понякога съм голям нервак, понякога не...но определено не мога да се задържам на едно място и да бездействам
Имаш ли хоби, с което релаксираш? Изброих част от тях, но айде да кажем футбол
Смяташ ли, че има истински приятели и ти имаш ли такъв? Смятам! И да, имам
Интернет добра среда ли е за запознанства? Разбира се, но понякога ми липсват по-традиционните форми на общуване
Ако да, за кои хора? Как така за кои хора? За всички, аз примерно чрез интернет съм се запознал с доста интересни хора, някои от тях са били и важна част от живота ми...пък и има мат'рял за пичелов ;д

horacio, не знам дали съм, вие ще кажете, но на един психологически тест бях на 75% (което за този тест си е немалко над нормата, но това е само тест де :Д) с антисоциално поведение (крайната му форма е социопатия :Д)

EinGutesKind
08-24-2012, 22:04
Самозадоволяваш ли се?
Правил ли си секс с друг човек?
Вашите знаят ли?
По колко пъти акаш на ден?

psychopath
08-24-2012, 22:32
По цял ден това правя, Само с деца и лелички, за децата само, по 14 пъти