PDA

View Full Version : Въпрос за Аск.фм



fifa2012
08-21-2012, 13:54
Здрарейте! Искам да попитам възможно ли е да се види кой е задавал въпросите в аск фм, смисъл анонимен човек, независимо имащ или нямащ регистрация във въпросния сайт, при положение, че това е в пререз с поставените от аск.фм условия за ползване?
Ще ми е интересно да чуя мненията ви.

Amore-Mio*
08-21-2012, 14:12
По едно време във Facebook много страници пускаха някаква информация , за да можеш да видиш кои са анонимните. Имаше си инструкции какво да направиш, за да разбереш. Много хора бяха писали, че е работело това. Но до колко си е вярно, не знам.

harabadabarche
08-21-2012, 14:26
Май че не може.. иначе нямаше да има толкова "смели" :D

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 17:46
Единствено с анонимността си добиваш смелостта да си избиеш комплексите на чужд гръб.Така,че изобщо не се занимавай с такива глупости...(освен,ако ти не си избиващия/та комплекси)

Dagichka
08-21-2012, 19:32
от тия по фейсбук постовете дето пишат "работи" и тн. - лъжа е, не се връзвай
ако имаш рег и задаваш въпроси е много по-вероятно ти сама да се прецакаш и да забравиш да махнеш тикчето за скриване на името и така да се разбере. ако нямаш профил и питаш - няма как да изпише.
виж, ако оня е някакъв комп. спец или хакер, знам ли, може би има начин да разбере IP-то от което е писано

Ягодка
08-26-2012, 17:13
НЕ! :) Тея по Фейсбук са пълни боклуци искам да ти кажа! :-D Никога не съм опитвала от техните глупости и няма да го направя! ;) Как може да има връзка между харесване на снимка, споделянето й, абонирането за някакъв потребител и т.н.?! :-D Това е най-тъпото нещо, за което съм чувала! :| НЯМА и възможност за проследяване на IP-то :)

misxiee773
08-26-2012, 18:11
Не може да се види кой ти е писал анонимни въпроси.. Ако някой те обижда и подозираш кой е , ти можеш да разбереш дали той е този, който се крие зад тикчето по този начин- Добави в приятели този който подозираш, след което влез във въпросите и натисни "блокирай" , което е под въпроса. След това провери списъка с приятелите ;) :D Ако го няа човека,значи е той :D Ако не- ориентирай се към някой друг :D

Azureus
08-27-2012, 06:09
Hяма такива филми ! its all about the Spam ;D ;P

misxiee773
08-27-2012, 06:10
Абе най-лесния начин е да забраниш анонимните въпроси :D

eXtaPpt
11-16-2012, 19:31
ne nestava : (

sexy15
11-18-2012, 14:15
Hяма такива филми ! its all about the Spam ;D ;P
Онези който следваха стъпките абонираха се и харесваха се прецакваха. Такива работи няма !