PDA

View Full Version : Дискотека



SunSetBeach
08-21-2012, 16:23
Според вас нормално ли е да отидеш в дискотека в Слънчев бряг и там да почнат усилено да те свалят и ти да почнеш да се мляскаш с половината дискотека??? Например и на мен много хора ми се натискаха,но аз целунах само един,който ми харесваше на външен вид.(въпреки че сега ми е малко тъпо,защото ми беше първата целувка с момче,а аз исках да си я запазя за някой друг,не за някакъв непознат,но няма значение) Вие какво мислите?

Rebirthing
08-21-2012, 16:33
Еми тъпо си постъпила.
Иначе не, не е нормално да минеш половината клуб, курвенско е.

xXxPETYAxXx
08-21-2012, 16:34
Ми явно другото момиче всички си ги е харесала на външен вид, не само един! :D
Нормално е да - ако искаш околните да останат с впечатлението, че си лесна(да не употребявам другата дума). Алкохола не прощава(ако е била почерпена де, btw пияно момиче на дискотека = жалка картинка).
Друг е въпроса, че не ви е било мястото на дискотека, защото нямате годините, ама за това не мога да ви съдя - и аз ходех когато бях непълнолетна :D , но пък не се държах така...

TheBanzai369
08-21-2012, 16:35
Jesus........

SunSetBeach
08-21-2012, 16:36
не,не беше пияна

anonymous708973
08-21-2012, 17:08
Дали е нормално или не, не преценяш ти. На момичето й е било айляк, ще се целува с когото прецени. Насладила се е на момента просто.

LeprikonA
08-21-2012, 17:58
Малко се правим на света вода ненапита, а? "Тя целува половината клуб, ама аз само един по-така..".

lamer4e7o
08-21-2012, 18:03
Дали е нормално или не, не преценяш ти. На момичето й е било айляк, ще се целува с когото прецени. Насладила се е на момента просто.

Само да те попитам, понеже не знам: Би ли ми споделила какво значи думата „айляк“, защото тук по моя край не се употребява? Мерси.

SunSetBeach
08-21-2012, 18:06
LeprikonA никой не съм обвинявала,просто питам дали е нормално ,дори не сме говорили по темата

SunSetBeach
08-21-2012, 18:08
айляк е да ти е свободно и неангажирано

Amore-Mio*
08-21-2012, 18:09
^ Един вид свободна.

По темата:
Не мисля, че си постъпила тъпо, щом си го пожелава в този момент. Тъпо е, когато си искала да е запомнящо се с човек, който обичаш, но си се изкушила и си се целунала с някакъв непознат. В крайна сметка: ти сама можеш да разбереш дали си права или не.

Иначе , наистина не е нормално да се целунеш с половината хора в дискотеката.
Доста казва за момичето това действие, особено щом не е пияна. Следиш ли ми мисълта?

fenastz
08-21-2012, 18:09
В Слънчев бряг се ебат по шезлонгите, така че според мен е съвсем нормално :p

NomNomNom
08-21-2012, 18:13
По-скоро те е яд, че и ти не си целувала повече, и сега се опитваш да се оправдаеш, че така или иначе не е обществено прието да се целуваш с всички, т.е. че си постъпила правилно. :Д

SunSetBeach
08-21-2012, 18:15
Не,чесно казано,не ме е яд,даже ми е лако гнусно ;д просто реших да разкажа тук,за да чуя повече мнения.

Teenhelp1
08-21-2012, 18:41
Някой май го е яд, а ? :D :D

SisiStrange
08-21-2012, 19:00
По-скоро те е яд, че и ти не си целувала повече, и сега се опитваш да се оправдаеш, че така или иначе не е обществено прието да се целуваш с всички, т.е. че си постъпила правилно. :Д
И аз така мисля.

Или е цункала и някой, когото на теб ти се е щяло.

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 19:05
Според вас нормално ли е да почнеш да се мляскаш с половината дискотека???

Например и на мен много хора ми се натискаха,но аз целунах само един,който ми харесваше на външен вид.

Това ми прозвуча като:"Другите са баш "курви",ама аз се гордея,че съм по-малко "курва" от тях!" :lol:

fluffy_^
08-21-2012, 19:15
^ Един вид свободна.

По темата:
Не мисля, че си постъпила тъпо, щом си го пожелава в този момент. Тъпо е, когато си искала да е запомнящо се с човек, който обичаш, но си се изкушила и си се целунала с някакъв непознат. В крайна сметка: ти сама можеш да разбереш дали си права или не.

Иначе , наистина не е нормално да се целунеш с половината хора в дискотеката.
Доста казва за момичето това действие, особено щом не е пияна. Следиш ли ми мисълта?

Ето го коментара.Колкото до вас другите не не я е яд.както тя каза просто пита...по скоро вие се заяждате с нея ;)

SunSetBeach
08-21-2012, 19:15
знам че хората имат различни разбирания по темата и ако едни кажат че за тях тва е нормално защото сме млади т.н. други ще са на моето мнение.никой не съдя..просто реших да чуя повече мнения.facepalm

fluffy_^
08-21-2012, 19:24
О и не знам дали е нормално или не.....но неискам да познавам такива момичета дето се мляскат в дискотеките с който дойде ;) Пак да кажа.............пак да кажа за дамите по горе "дами не се острете толкова много" ^.^

anonymous708973
08-21-2012, 19:25
Само да те попитам, понеже не знам: Би ли ми споделила какво значи думата „айляк“, защото тук по моя край не се употребява? Мерси.

В Пловдив я използваме като "кеф, много приятно преживяване и пр."
Съвсем възможно е при въпрос "Кво прайш, уе" да чуеш "Бича айляка" = "Нищо, мързи ме и в червата, кефа си правя."

Ном е напълно права.

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 19:34
аз целунах само един,който ми харесваше на външен вид.(въпреки че сега ми е малко тъпо,защото ми беше първата целувка с момче,а аз исках да си я запазя за някой друг,не за някакъв непознат,но няма значение) Вие какво мислите?

Ще те цитирам за втори път.Щом питаш нас за това и искаш да си изчистиш съвестта по този начин,значи ти пука и не е,цитирам, "без значение" за теб.Сама казваш,че всеки има различно мнение.Следователно и тук не е по-различно.Много зависи какъв е човекът,който изрази мнение.Ако е курвата на махалата,това е напълно нормално явление.Ако питаш един нормален (по уж неписаните общоприети норми на поведение) човек,той ще ти каже,че неморално,долно,жалко, курвенско и пр.Моралът е разтегливо понятие,моме.

Зайче..
08-21-2012, 19:38
В Слънчев бряг се ебат по шезлонгите, така че според мен е съвсем нормално :p

+1 ;d

SunSetBeach
08-21-2012, 19:40
нямам намерение да се обяснявам на непознати...

SisiStrange
08-21-2012, 19:40
За мен е еднакво тъпо да целунеш един непознат и да целунеш 5. Честно. Все същото е. Все сте пили, все не ви е пукало. Не осъждам самата постъпка, не е моя работа. Не виждам само каква толкова голяма разлика има. На нея също ли и беше първа целувка? Защото, ако не е, твоето е по-смотано. Не държа на тези велики първи пъти, но пияна в дискотека ми се види особено банално.

SunSetBeach
08-21-2012, 19:42
тя не беше пияна,аз също не бях,дори не бяхме пили всъщност

SisiStrange
08-21-2012, 19:45
Акцентът не беше в алкохола.

NomNomNom
08-21-2012, 19:47
тя не беше пияна,аз също не бях,дори не бяхме пили всъщност

Още по-лошо, кво праите в дискотеки в сл бряг без алкохол :Д:Д

Шегувам се, но следващото не е на шега - на колко години сте?

SunSetBeach
08-21-2012, 19:48
да разбрах,просто реших да кажа :))) на нея не и беше първата

SunSetBeach
08-21-2012, 19:49
16

BornToRaiseTheHell
08-21-2012, 19:59
Не е тъпо или "курвенско" и т.н., ако наистина си го искала.
Няма значение с колко момчета се е натиснала другата мацка, важното е ти как се чувстваш.
Ако си необвързана в дискотека и някое момче ти хване окото, а на всичкото отгоре и си в Слънчев бряг, никой не е умрял заради една целувка.
Лято е,have fun :)

NomNomNom
08-21-2012, 20:10
16

Няма да ви питам какво правите на 16 в дискотеки в слънчев бряг :Д

И аз на ваше място щях да ходя, ама като ходиш в "син ситито", където се знае, че само се пие, друса и чука - направо недоумявам какви други очаквания си имала, в слънчев бряг хората не ходят да си почиват и да се целуват с едно момче, ходят да се разбиват от купони и всякакви други разнообразни неща, в което няма абсолютно нищо лошо де.

Просто, като искаш някакви истории тип принцески, ходиш на някакви тийн обучителни лагери на църквите, и етц.

hrisito188
08-21-2012, 20:20
В крайна сметка всеки живее животът си както пожелае. Ти не прави като другите, направи както сърцето ти подсказва .. Един живот живееш, прави каквото си пожелаешq преискало ти се е целувай се колкото искаш :)

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 20:20
нямам намерение да се обяснявам на непознати...

Усетих тънкия намек.Поне да си беше казала директно,че не искаш на мен да се обясняваш,защото с другите си на друго яче. :D Не знам кое точно те подразни в мнението ми,но не ми и пука,честно казано.Ако искаш дори не ми отговаряй на коментара.Казах ти самата истина.Не знам какво очакваше толкова по-различно да чуеш,че така те жегнах.

BlueGirl
08-21-2012, 20:24
Само аз ли не намирам нищо любовно в темата?... (think)
Няма да ти чета морал,не съм човекът,който трябва да го направи,но..замисли се...след време ще си спомняш,че първата ти целувка е била с непознат в дискотека.Тъпичко,а?Прияте ката ти изобщо няма да я коментирам.Не разбирам хората,които ходят на дискотека с единствената цел да се измляскат с някой готин батко.

IncendiaSanctus
08-21-2012, 20:26
Следваща тема =>
Нормално ли е да правиш свирки в кенефите на дискотека в Слънчев бряг на половината заведение ?
Аз правих свирка само на един, който беше с по-голямо парче, беше ми за първи път, и исках да е специално, ама и така ми хареса...

SunSetBeach
08-21-2012, 20:26
за русокоска:не си ме жегнала,просто няма смисъл повече да се обяснявам като знам че сигурно няма да те убедя че не ме е яд или там каквото каза. :))

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 20:46
Не е нужно да убеждаваш другите в нещо,за което ти самата си сигурна,че е така.Или преведено по темата:Не е нужно да убеждаваш в мен за това,че съжаляваш за първата си целувка,АКО вътрешно си сигурна в това.Но моята гледна точка е,че и ти сама не си вярваш затова питаш нас.И ако беше срещнала отговори само на разгонени пубертети от типа :"МноЛ важно,един живот живееш/на Слънчев бряг всички така правят/лято е,забавлявай се/",вероятно щеше да си кажеш,че си постъпила правилно и съжалението ти щеше да отиде някъде в историята.И тук отново идваме до(ще си позволя да се самоцитирам) :


Много зависи какъв е човекът,който изрази мнение.Ако е курвата на махалата,това е напълно нормално явление.Ако питаш един нормален (по уж неписаните общоприети норми на поведение) човек,той ще ти каже,че неморално,долно,жалко, курвенско и пр.Моралът е разтегливо понятие,моме.

Е,поправи ме с чиста съвест,ако тук не съм поне малко права. ;)

SisiStrange
08-21-2012, 21:55
Тук не съм съвсем съгласна. Моралът е един. Различните хора го виждат по различен начин и когато го престъпят си търсят различни оправдания, видоизменяйки го. Лошото е, че при всеки се случва рано или късно поне малко. Та накрая има хиляда различни вариации с един истински първоизточник.

Бтв, този коментар не знам защо го написах. XD Не е баш по темата.

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 22:33
Тук не съм съвсем съгласна. Моралът е един. Различните хора го виждат по различен начин и когато го престъпят си търсят различни оправдания, видоизменяйки го. Лошото е, че при всеки се случва рано или късно поне малко. Та накрая има хиляда различни вариации с един истински първоизточник.

С изречението "Моралът е разтегливо понятие" имах предвид абсолютно същото.А и коментарът ти има много общо с темата,защото точно това понятие е в основата на разрешаването на вътрешната дилема на авторката-кое е правилно и кое не и как това се възприема от околните.Всички отговори се коренят точно в т.нар. морал,или по-точно в интерпретацията на всеки за него. :)