PDA

View Full Version : Въпрос за самобръсначка!



lololololololo
08-21-2012, 15:57
Значи аз съм на 14 години, момче, от над годинa вече малко, по малко ми растяха косми под мишниците, но не бяха много, около 1 сантиметър и вчера реших да ги махана със самобръсначката на баща ми и гел са бръснене
Та искам тая седмица да си купя моя самобръсначка и искам да ви попитам каква смятате, че трябва да си взема, но не става въпрос за тези от над 20 лева, а за някакви по-обикновени, какво мислите? :)

пAteNцЕ
08-21-2012, 16:11
абе да имат две-три ножчета и си готов ;) не ти трябва повече предполагам....

lololololololo
08-21-2012, 16:25
абе да имат две-три ножчета и си готов ;) не ти трябва повече предполагам....да аз искам да си взема такава, с няколко ножчета просто да ми предложите някакъв вид, съвсем обикновен и направо да си кажа - евтин! :D
нов съм в тая област и ми е като тъмна индия, за това питам :)

пAteNцЕ
08-21-2012, 16:35
ами просто отиди в някой по-голям супермаркет и си харесай :D имаше едни тъмно сини ама не ги помня,баща ми си взимаше от тях :Д

lololololololo
08-21-2012, 16:38
мерси то тука до моята къща има била на 200 метра тая седмица ще ида и последно само да попитам, след бръсненето трябва ли да си намаша подмишниците с нещо, задължително ли е или може без?

пAteNцЕ
08-21-2012, 16:45
тури сух дезодорант,вземи си ако нямаш ;)

lololololololo
08-21-2012, 16:50
ок, мерси за бързите отговори, темата може да се затвори

Amore-Mio*
08-21-2012, 18:02
да аз искам да си взема такава, с няколко ножчета просто да ми предложите някакъв вид, съвсем обикновен и направо да си кажа - евтин! :D
нов съм в тая област и ми е като тъмна индия, за това питам :)

Отиваш и си избираш просто.

Пробваш един вид - ако не ти харесва, го сменяш. Да не би да си мислиш, че ние сме посещавали курсове за закупуване на самобръсначки ? Я, стига. Отиваш и си пазаруваш. Има си доста качествени на много, много достъпна цена.