PDA

View Full Version : Цигари



Loken
08-21-2012, 17:48
Здравейте!От около месец и нещо пуша, но не редовно.Какво имам предвид?Ами пуша по 1 кутия на месец.Искам да ви питам дали си вредя по тоя начин щото в същото време спортувам.И преди да ми кажете, че така се почва-спокойно имам воля мога и да ги спра напълно, но просто не искам.

darkPaladin
08-21-2012, 18:43
виж какво пише на кутията с големи букви там е отговора

Loken
08-21-2012, 18:54
Да, но 10 цигари на месец е друго.

Amore-Mio*
08-21-2012, 18:58
Няма значение дали е 1 или 10, или 100 - малко или много ти вредят на организма, дори и да не ти се вярва.

therichbitch
08-21-2012, 18:59
След като можеш напълно да ги спреш, искам да те попитам защо не искаш?

Loken
08-21-2012, 19:10
Ами не знам.Като изляза с приятели(което се случва рядко) ми е някакси кеф да запаля и аз, въпреки, че знам, че ще накърнят спортната ми личност.

fluffy_^
08-21-2012, 19:29
Здравейте!От около месец и нещо пуша, но не редовно.Какво имам предвид?Ами пуша по 1 кутия на месец.Искам да ви питам дали си вредя по тоя начин щото в същото време спортувам.И преди да ми кажете, че така се почва-спокойно имам воля мога и да ги спра напълно, но просто не искам.

Вредят ти само че по тоя начин по 1 кутия на месец става много по бавно отколкото примерно по 5 цигари на ден..сам си прави сметките ако искаш ги спирай ако не искаш и ти е кеф да си ги \"палиш\" давай тровиш себе си не мен така че ми е през.....хД

Loken
08-21-2012, 19:33
:D е щом е по бавно значи не е толкова зле ;D

fluffy_^
08-21-2012, 19:41
:D е щом е по бавно значи не е толкова зле ;D

Еми да Някои хора пушат тези цигари които ти пушиш на месец за един ден така че да по бавно е = ) но не съм лекар така че имай го си го в предвид хаха мойто обяснение по скоро логическо с минимална математика хД или квото искаш го наречи както и да е.

Ае весело отивам да гледам други теми хаха

Loken
08-21-2012, 19:43
кк мерси все пак

therichbitch
08-21-2012, 20:42
Ами не знам.Като изляза с приятели(което се случва рядко) ми е някакси кеф да запаля и аз, въпреки, че знам, че ще накърнят спортната ми личност.

Така и предполагах, неслучайно го зададох въпроса. Има разлика м/у това да ти е навик, да си се пристрастил и да не можеш да ги спреш и да палиш за показно от друга страна. Тъпо е

SisiStrange
08-21-2012, 21:08
На мен 1 цигара ми разваля тренировката на следващия ден, какво остава за редовно пушене.

smilelady
08-21-2012, 22:02
Нали знаеш, че всички пушачи така си мислят "По всяко време мога да ги спра.Аз не съм като другите, имам воля..'' Да бе да.
Направи си сметка колко от тях наистина са ги спряли.
Бих те посъветвала изобщо да не почваш, но това вече е факт и няма какво да направя за теб.

DennisCobain
08-22-2012, 10:36
Да, то и аз така си мислех както е написала smilelady, но истината се оказа горчива.. И аз започнах като теб, но малко по малко нещата станаха сериозни. Сега, 4 месеца по-късно една кутия на ден-два не ми мърда.. Така, че те съветвам да ги спреш.

TheBobqk
08-23-2012, 10:53
Ти спортуваш и си вредиш с тези цигари. Щом палиш само за пред приятелите си, колкото и малко да пушиш на теб след време ще ти стане навик. И тогава вече ще ти е проблем. Няма кво да се правиш на пушач, гордей се с това, че спортуваш. Не си давай парите на оня дето духа.

lamer4e7o
08-23-2012, 11:03
Нали знаеш, че всички пушачи така си мислят "По всяко време мога да ги спра.Аз не съм като другите, имам воля..'' Да бе да.
Направи си сметка колко от тях наистина са ги спряли.
Бих те посъветвала изобщо да не почваш, но това вече е факт и няма какво да направя за теб.

Подкрепям.

varna_77777
08-25-2012, 00:11
Пробвай техниката на САФ - дъвчи дъвки постоянно ... на него са му помогнали :) може да ти помогнат и на теб знаеш ли ... и аз пуша но вече от 3 дена съм си спрял ...просто не намирам смисъл в това, и аз съм като теб ...пуша малко и то като съм с приятели ...тогава ми е прищявката :) просто ги спри и не мисли за тях ... или като излезете пиите по 1 бира по добре.